Revuele

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: coffeeandme, Módosítva: 2018. december 7.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Lehúzható maszk algakivonattal és hialuronsavval a markáns tápláló és hidratáló hatásért. Az aktív összetevők segítenek helyreállítani a sérült bőrsejteket. Mélyen táplál és a bőr mélyebb rétegeit hidratálja, normalizálja a természetes bőrmegújulást. A bőr tökéletlenségei csökkennek, a bőr ragyogóbbá, felfrissültté válik.

Ár: 490 Ft , Eladó: Honeyhair
Állapot: Új, bontatlan., Helyszín: Budapest, Dunakeszi, fizetés: Személyesen át tudom adni hétköznap 08.00 és 15.00 óra között Budapest III. vagy XIII. kerületében, este és hétvégén pedig Dunakeszin. Előreutalás után (ár + postaköltség) postázom is (részletek a leírásban).
Black Fairy

2019. május 15.

Pixibagben volt, de valami szörnyű...Az állaga borzasztó, nehéz elkenni, a glitterek (amiknek az eredetének környezetbarátsága felől komoly kétségeim vannak) MINDENHOVA leperegnek...ami szörnyen meglepő, tekintve, hogy a terméknek olyan az állaga, mintha ragasztóval kenegetném az arcomat...Nehezen akart megszáradni, és azonkívül, hogy az egész fejem vörös lett tőle, semmit nem csinált...
Az "illata" émelyítő...ez az erőteljes parfüm, a glitterekkel szörnyen gagyi hatást kelt...és most, hogy látom mennyibe kerül, végképp értetlenül állok az egész előtt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 15.

karaibrahimgil

2019. április 24.

Habár a kislányom fél a legtöbb maszktól, ezért odavan: spatulával segít felvinni az egyébként eléggé nyúlós-folyós állagú csillámos gélt. Azt mondja, utána olyan vagyok, mint a kék hajú lány a Shimmer és Shine-ból, és szerintem is nagyon csajos az egész termék. A ragacsosság miatt érdemes hajpántot felvenni, a színes kis darabkák miatt pedig szivacsot használni a lehúzása után. Elég vékony réteg belőle, jól tapad, és utána nagyon puha és matt lesz az arcbőröm. Szerintem megéri az árát, csak körültekintően kell alkalmazni, különben kellemetlen helyzetet okozhat a leszedése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

Dorka99423

2019. április 14.

Leárazáson szereztem be, teljes áron sosem vettem volna meg. Nem rossz, de semmivel nem tud többet a 200 ft-os balea, vagy isana maszkoktól. Elég híg, gyorsan kell felvinni. Nem szárad lassan, de gyorsan sem. Egynek elmegy kategória. Viszont az illata nekem különösen tetszik (nem tudom semmihez sem hasonlítani, enyhén alkoholos, de nekem bejön). :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

forgi

2019. január 20.

Eddig 2x használtam. 10-15 perc alatt szárad meg, a zsírosabb felületeken lassabban, a száraz részeken gyorsan.
Nekem nagyon szép, puha, ruganyos és hidratált lett tőle a bőröm. Kicsit kellemetlen amikor lehúzom, de melyik lehúzható maszk kellemes...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 20.

AkInImOd

2019. január 18.

Poénból vettem meg. Nagyon sűrű "takony" a gél, kb alig van idő elkenni az arcon, ugyanakkor nagyon sokat kellett kinyomni belőle egyszer használatkor. Hosszan szárad, kell neki jó 10 perc, de az arcomnál, a pofacsontok alatt 25 perc után sem száradt le, valószínűleg túl vastag lett a krém, emiatt darabosan tudtam csak leszedni. Nem ajánlom kézzel kenni, inkább valami sütislapátot tudok elképzelni... :D Nagyon nehéz lemosni utána kézről. A csillámok a hajba picit beletapadhatnak.. :D Szemöldököt kerülni kell vele. Ehhez sokallom az árát. Viszont tök szép volt a bőröm utána, jót tett neki. Adok még egy esélyt neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate