Rimmel

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eveartstar, Módosítva: 2014. április 23.

Ár:   2099 Ft
Kiszerelés:   3,8 g

Új fejlesztésű por-krém technológiával készültek, így simán siklanak a szemhéjon és könnyedén összesatírozhatóak az árnyalataik.

• Szárazon és nedvesen is felvihető
  • Tartós, nem kenődik el, nem gyűlik össze a szemredőkben, és nem halványul el a színe

Ár: 900 Ft , Eladó: Doorikad
Állapot: Alig használt, újszerű, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten vagy posta
Velora

2019. augusztus 31.

Brixton Brown árnyalat van nekem is. Nagyon szeretem! Hétköznapokon használom, arra tökéletes. Könnyű felvinni, viszonylag tartós és nagyon szép színei vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

AppleMaple

2018. május 10.

A 025 Victoria's Purple árnyalatban van meg. Tetszenek a szinei, szép lilás füstös sminket lehet vele késziteni és könnyű használni. Szerintem elég jól pigmentált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

Dea

2018. április 13.

022 Brixton Brown ajándékba kaptam, én biztos nem venném meg. Kevés gramm,sokba kerül és nem is pigmentáltak(csak mondom egy colourpop paletta olcsóbbra jön ki ár-érték arány tekintetében), nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 13.

sadri85

2018. március 19.

022 Brixton Brown. Mindent hoz, amit ígér. Jól pigmentált, nem gyűlik össze a redőkben, könnyen összesatírozhatóak az árnyalatok, a nap végén is szép, de azért nem olyan, mint frissen. Gyönyörű színek, nagyon elegáns.
Azért annak, aki erős sminket szeretne, talán kevés lesz ez, de nekem a mindennapokban tökéletes. Az alapján választottam palettát, hogy minél többféle módon használhassam. Így nálam ez kiváltotta a pirosítót, a highlightert és a szemöldökfestéket is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 19.

Szilviams0118

2017. december 14.

024 Pinkadilly Circus árnyalat van meg, hát nem ájultam el tőle, ennyi pénzért pedig nagyon drága, alacsonyabb kategóriás márkától még elment volna ez a minőség. A színek szépek alapból, de poroznak nagyon, illetve nekem nem praktikus a csomagolása, alig lehet hozzáférni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

naneth

2017. november 13.

021-es Golden Eye van meg. Gyönyörű színei vannak és megfelelően pigmentált. Hátránya, hogy porzik és nem valami tartós. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

JuditSara

2017. október 24.

Én nagyon szeretem ezt a palettát. A világos színt tavasszal highlighternek használtam és nagyon jól funkcionált. Szerintem gyönyörű színei vannak:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 24.

Brownhaired

2017. szeptember 3.

026-os greenwich szép színeivel fogott meg. Sajnos porzik és nem is túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

026-os greenwich szép színeivel fogott meg. Sajnos porzik és nem is túl tartós.

Anna_6

2017. augusztus 18.

A 022-es Brixton Brown-t vettem meg, ami a barna szememhez nagyon jó, ahogy mások is írták a világos barna nem egy nagy durranás, de a vöröses és a sötétbarna szín teliltalálat. Viszonylag tartós, de lehetne pigmentáltabb is. Azért adok 4 csillagot mert egy korábbi hasonló színvilágú, de 4x annyiba kerülő L'oreal palettám teljesítményét hozza azért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Lili2109

2017. július 16.

Foggy grey van meg, de nem vagyok oda érte. Nagyon gyéren pigmentáltak a színek, a csillámosabbak még elmennek(1,2 számú).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

Emolliensek: Dimethicone, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Glyceryl Stearate
Emulgeálószerek: Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Glyceryl Stearate, Xanthan Gum
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Xanthan Gum
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Ultramarines, Black 2 / CI 77266, Carmine / CI 75470, CI 42090, Ferric Ferrocyanide
Tartósítószerek: Methylparaben, Phenoxyethanol, Propylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.