Best of Beauty 2019

Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: micimaci83, az összetevőket feltöltötte: pixie, Módosítva: 2013. január 24.

Bőrprobléma:   Bőröregedés

Segít csökkenteni a ráncokat és elrejti a bőrhibákat.

Kiszerelés: 30 ml

Water / Aqua Cyclopentasiloxane eo I szil Glycerin h 0 0Octinoxate f 0 0Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone ti I eu Isononyl Isononanoate eo Phenyl Trimethicone szil Hydrogenated Polyisobutene eo 1 2Silica Dimethyl Silylate eo Propylene Glycol h Talc 1 0Triethylhexanoin eo Calcium Aluminum Borosilicate Magnesium Sulfate Sodium Glutamate Tribehenin eo BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone ti I eo I eu Dimethicone eo I szil 1 0Lecithin eo I eu Disteardimonium Hectorite Diphenyl Dimethicone eo I eu Laureth-7 ti I eu Parfum / Fragrance i Mica Phenoxyethanol ta Methylparaben ta I par 0 0Propylparaben ta I par 0 0Methyl Methacrylate Crosspolymer Propylene Carbonate C12-15 Alkyl Benzoate eo Disodium Stearoyl Glutamate ti Disodium EDTA Aluminum Hydroxide sz I eo I h Silica Thymus Serpillum (Wild Thyme) Extract ti Ceramide 2 PEG-10 Rapeseed Sterol ti I eu Biosaccharide Gum-1 h BHT a I ta Lupinus Albus (White Lupin) Seed Extract Hexyl Cinnamal i Ascorbyl Glucoside a I v Limonene i Butylphenyl Methylpropional i Benzyl Salicylate i Linalool i Geraniol i Alpha-Isomethyl Ionone i Citronellol i Butylparaben ta I par Ethylparaben ta I par Palmitoyl Oligopeptide pep Tocopherol a I v 2 2Isobutylparaben ta I par Titanium Dioxide / CI 77891 sz CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz

Ayani

2014. január 12.

Az egyik legjobb alapozóm, tökéletesen fed és kiegyenlíti az arcbőröm, elfedi a bőrhibákat. A pumpás kiszerelés nagyon okos gondolat, könnyű adagolni. A felvitel és eldolgozás is gyerekjáték, nekem nagyon szép lett vele mindig az eredmény. Mostanában csak különleges eseményekkor használom, a napi rutinhoz áttértem a BB krémekre, de jó visszatérni hozzá. Manapság viszont már sehol nem találom, én a Rossmannban vettem, de már Tesco-ba sincs. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 12.

Dalosblanka

2013. június 26.

BORZASZTÓ! Rettenetesen olajos, nem lehet rendesen eldolgozni, nem illeszkedik a bőr színéhez, emiatt sárgás, természetellenes lesz a végeredmény. Folyik, olvad, nehéz, nem lélegzik alatta a bőr rendesen. A legrosszabb viszont az, hogy fél éven keresztül olyan pattanásos volt tőle az arcom, hogy nem tudtam semmivel sem kikezelni. Számomra az alapozók réme!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 26.

szadika57

Korcsoport: >54
2013. április 29.

nagyon jó a Renew Lift alapozó,de mondja meg valaki,hol lehet kapni,sajnos egy idő óta hiánycikk!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. április 29.

fáncsi

2013. február 26.

Az én bőrömnek jó volt...ügyesen szépen eldolgozva sokan dicsérték a sminkem..könnyen felvihető és üde arcbőrt varázsol..egy kis negatívum hogy ha nincs rögzitve púderrel akkor kicsit fog.Amúgy télen szoktam használni....nyárra szerintem nem ajánlatos....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 26.

cicaa

2013. január 18.

jézusom ennél az alapozónál tényleg nincs roszabb!
undoritó fedéééés.. csoki barna szín.. köszönöm nem kérek belőlle ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 18.

jézusom ennél az alapozónál tényleg nincs roszabb!
undoritó fedéééés.. csoki barna szín.. köszönöm nem kérek belőlle ;)

szivoszal

2013. január 18.

imádom! az egyik legjobb alapozó a maybellinesem mellett! de nálunk már csak a tescoban lehet kapni :( akciósan vettem a rossmannban még olyan 1500 forintért és teljesen elvoltam hűlve mikor a tescoban megláttam 3500-ért.
fantasztikus alapozó, nagyon szépen fed, púderrel meg maga a tökéletesség. az illata is kiváló. amint elfogynak a most használtjaim rögvest veszek ilyet :)
csillagos ötös!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 18.

csillagos ötös!

dorottyaa

2012. november 20.

Ezzel az alapozóval is mellélőttem. A legvilágosabb túl világos, az egyel sötétebb meg már sötét.

Plusz pont a pumpás kiszerelésnek, ez szerintem nagyon praktikus, általában ezeket részesítem előnyben, mert könnyű vele a kellő mennyiséget eltalálni.

Viszont nem értem, hogy miért nincs az üvegcsén feltüntetve az összetevők listája?!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 20.

pihko

2012. május 1.

Két éve csak ezt használom, ha lehetne 10 pontot adnék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 1.

Két éve csak ezt használom, ha lehetne 10 pontot adnék!

radioaktiva

2012. április 26.

Szeretem a Rimmel alapozóit, szerettem ezt is, ha jól emlékszem többször újravettem. Passzolt a szín, nem szárított, nem volt maszkhatású, de jól fedett. Üdébbnek nézett ki a bőröm. Bár most nem ezt használom, de attól még 5-ös !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 26.

micimaci83

2012. április 19.

Jó ideje vacilláltam, hogy milyen alapozót vegyek, próbáltam innen is információkat szerezni. végül kettő marad, ez vagy a Catrice, de végül ezt választottam, és nem bántam meg :)
Müllerben most akciósan 2.000.- HUF-ért kapni.
Kellemes az állaga, keveset kell feltenni belőle, de az is elég, lehet kézzel, vagy szivaccsal is eldolgozni. Nagyon nagy előny számomra, hogy szinte teljesen eltünteti az aknés hegeimet, és a szemem alatti karika is kevésbé látszódik. Illata finom (bár ez nagyon szubjektív).
Ja, és elég tartós is!
Nem vagyok azért olyan naiv, hogy elhiggyem, hogy évekkel fiatalabbnak nézek ki tőle, de összességében csak ajánlani tudom, és szerintem újra veszem!
Egy hátrány: a csomagoláson sehol sincsen rajta az összetevők listája.. ezért -1 pont!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 19.

Müllerben most akciósan 2.000.- HUF-ért kapni.
Ja, és elég tartós is!

Antioxidánsok: BHT, Ascorbyl Glucoside, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Biosaccharide Gum-1
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Isononyl Isononanoate, Hydrogenated Polyisobutene, Silica Dimethyl Silylate, Triethylhexanoin, Tribehenin, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Dimethicone, Lecithin, Diphenyl Dimethicone, C12-15 Alkyl Benzoate, Aluminum Hydroxide
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Lecithin, Diphenyl Dimethicone, Laureth-7, PEG-10 Rapeseed Sterol
Fényvédők: Octinoxate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Phenyl Trimethicone, Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Disodium Stearoyl Glutamate, Thymus Serpillum (Wild Thyme) Extract, PEG-10 Rapeseed Sterol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben
Színezékek: Aluminum Hydroxide, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, BHT, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A fehér csillagfürt magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint a fehér csillagfürt remek forrása az izoflavonoidoknak, amik egyfajta növényi ösztrogének és antioxidáns tulajdonságokkal bírnak. A francia Expanscience Laboratories kutatásai szerint képes növelni az I-es típusú kollagén szintézisét és serkenti a bőr kollagéntermelését, amitől a bőr feszes és rugalmas lesz.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.