Rival de Loop

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: amyesther, Módosítva: 2013. március 8.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Lipid-komplexszel.

madaras

2016. július 18.

Kb. 1 hete használom. Nagyon lágy textúrájú krém. Talán a karikáimon mintha egy kicsit segített volna. Hidratálni szerintem elég rendesen tud. Jelenleg négy csillagos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 18.

fülibojt

2016. április 30.

Szeretek mindig új szemkörnyékápolókat kipróbálni, mert egyelőre 23 évesen csak a megelőzés és hidratálás a célom, így szívesen kísérletezgetek. Elég nagy sötét karikákkal áldott meg a sors, ami ráadásul nagyon könnyen kiszárad, húzódik. Ez a kis termék a sötét karikáimon sajnos nem segített túl sokat, de szépen hidratált. Egy nap kétszer kentem fel, hamar beszívódik, kellemes a krém textúrája és nem csíp. Csodát nem tett, a ránctalanításról nem is tudok nyilatkozni, de akinek csak a szemkörnyék hidratálása a fontos, arra teljesen jó/elegendő. Nagyon tetszett a kis pumpás kiszerelése, így könnyű volt adagolni és higiénikusabb is. Összegezve egynek jó volt, most más termék mellett tettem le a voksomat, de nem tartom kizártnak, hogy valamikor még a kosaramban landol. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

devababa

2015. október 25.

Rancokkal nincs problemam de karikakkal igen. Nekem picit hig az allaga es eleg gyorsan fogy. Hidratalao kepessege megfelelo, ranctalanito hatasa is kielegito, karikas szemre nulla.Arban olcso. Ezert csak 3 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 25.

Leoka

2015. február 18.

Az itt leírtak alapján próbáltam ki a krémet, 1 hét használat után már csökkentette a fáradtság nyomait. Nem csíp és nagyon kellemes állaga van. 1 hónap elteltével a ráncokon is javított. Örülök, hogy rátaláltam, a kísérletezgetések mellett biztos állandó darab lesz. Ár/érték arányban nagyon szuper termék! Még egy pici csoda kellene az 5 *hoz nálam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 18.

Ada

2014. december 20.

Szuper kis krém.Már 3 hete használom és nagyon örülök,hogy végül megvettem.1000 ft volt a rossmannban, elég picike de nagyon kevés kell belőle. Sajnos 30 évesen már vannak a szemem körül ráncok és már millió krémet kipróbáltam,hogy eltüntessem őket.Halványodtak a szemem körüli ráncok és szuper módon hidratál.Esti és reggeli arctisztítás után viszem fel a szemkörnyékemre.Aztán jöhet az arckrém.Újra fogom venni,nem is kérdés.Bár azt hallottam hogy 1 hónapnak azért el kell telnie mire látható eredményt kapunk,de én már most látom,hogy használ és nem csak én vettem észre :) Csak az a fránya picike kiszerelés.... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 20.

istar

2014. július 14.

Szuper, az ujjabb kiadasban nincsenek mar benne parabenek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 14.

Szuper, az ujjabb kiadasban nincsenek mar benne parabenek.

laborkornelia

2014. április 9.

Ez valóban jó! Bár 50 évtől ajánlják, legalább is ez állt a dobozán. Olajos hatásású, olyan mint egy kis szérum, + rákenem egy szemránckrémet és így a kettő egész jól hidratál. Pumpás a kiszerelése, amiben 6ml van, de így is sokáig elég lesz. Csodaszernek azért nem mondanám, de az 5* jár, mivel nem okozott irritációt, szemkönnyezést, csípést, mint más szemkrémek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 9.

amyesther

2013. március 10.

Szupeeeer! :) Én ilyen jóval még nem is találkoztam. Igazándiból kiegészítésnek vettem a szérumom mellé, és nagyon jól működik együtt a kettő. Egy kicsi adagolóban van, könnyű használni. Állagra sem nehéz, hamar beszívódik és az illata is finom! :) Lehet rá sminkelni, de akkor sem lesz darabos. Az összetevői között van ricinus olaj, és először azt éreztem, hogy kicsit csíp, de már hozzászokott a bőröm. Puha, hidratált a szemkörnyékem most, hogy napi kétszer használom. Az ár-érték arány is nagyon jó! Csak 1200 Ft volt. Sajnos hosszútávú hatásáról nem tudok semmit, ráncaim nincsenek. De tényleg jól hidratál, teszi a dolgát. Tetszik nekem, legközelebb is ezt veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 10.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Disodium Rutinyl Disulfate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Hexyldecanol, Sorbitol, Acetyl Tetrapeptide-5, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Peptidek: Acetyl Tetrapeptide-5
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Sorbitol h 1 1

Az avokádóolajnak az úgynevezett el nem szappanosítható része. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondicionáló hatású összetevő. Az avokádóolajjal megegyező tulajdonságai vannak.

Citromfű kivonat. Leginkább illatanyagként használt. Potenciális bőrirritáló.

Squalane eo 1 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Más néven Eyeseryl. E szerint a tanulmány és a Futurederm szerint szemápoló készítményekben használva növeli a bőrben a mikrocirkulációt és csökkenti a duzzanatokat. Mivel gátolja a kollagén rostok dezorganizált térhálósodását, így segít a bőr rugalmasságának visszaállításában, a vérerek átjárhatóságának csökkentésével pedig gátolja a szem alatti régióban történő vízfelhalmozódást. Egy tanulmány szerint sokkal hatékonyabb, mint a koffein.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Színezék. Barnás sárga.