Rival de Loop

Ár:   €3.95   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sokkismalac, Módosítva: 2011. május 5.

Ár:   €3.95
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

juditkaa70

2015. november 28.

Nagyon hitvány minőség a Rival! Tuti,hogy nem veszek újra semmit ebből márkából!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 28.

Tunderviragos

2015. július 12.

Nagyon jó kis gel volt, használtam kinn Németországban, de itt sehol nem találtam még, de ha találok veszek, mert jó volt a bőrőmnek.:) vízhiányos az arcom és arckrém alá használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 12.

grizus

2014. január 6.

Októberi Lány, hidd el, lehet fölé krémezni, csak el kell telni egy kis időnek. Én először a házilag kotyvasztott aloés szérumomat kenem fel, aztán várok, aztán ezt, aztán jöhet a krém. Persze nem állítom, hogy baromi szép és sima és egészséges a bőröm... de a kozmetikumaimmal most már szerintem nem ártok neki, mert száműztem a vackokat. Lehet egyébként, hogy fog változni a protokollom, ami a krémet illeti, de szérum vagyis gél mindig kelleni fog, és mivel nincs kedvem nyolcezreket elkölteni rájuk, marad ez, egyelőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 6.

Morci

2013. augusztus 14.

Kombinált, vízhiányos bőrrel rendelkezem, a múlt heti hőségben viszont nagyon morcos voltam, mert minden krém és szérum lefolyt rólam, kenés nélkül viszont húzódott a bőröm. Az itteni jó vélemények hatására beszereztem egy ilyen gélt. Gondoltam, ha nem is válik be, ezúttal legalább nem dobok ki túl sok pénzt feleslegesen. És juppi, bevált! Az illatát valóban módosíthatnák picit, de szerencsére elég gyorsan elillan. Pillanatok alatt felszívódik, most nyáron legalábbis eléggé hidratál önmagában is, télre valószínűleg fog kelleni hozzá egy nappali krém is. A bőröm estére minimálisan fénylik, viszont nem húzódik, nem hámlik. Óriási meglepetés ez a termék ennyi pénzért! :-)

Update: vissza kell jönnöm lepontozni, mivel pattanásokat okoz, pedig nem szokott ilyen problémám lenni. Szüneteltettem a használatát, el is múlt a probléma, majd az újbóli használatkor visszatért. Kár érte. :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 14.

Októberi Lány

2013. július 10.

Na én leszek a mumus. Pedig az előttem "szólók" úgy dicsérték... Nézzük sorba:
~Pozitívumok~
- Összetevők rendben.
- Kevés is elég, kellemes, gél állag.
- Másnapra némiképp hidratáltabb, enyhén talán feszesebb bőr.
- Könnyű beszerezni. (Rossmann)

~Semleges~
- Ár/érték arány elfogadható (1200,-/30 ml).
- Illata valóban vmi régi vágású after shave-re emlékeztet, de nagyon enyhe (annak dacára, hogy eléggé elöl van az összetevők között, kb. fölösleges ennyit beletenni), és nagyon hamar el is illan.
- Nem ígér semmiféle fényvédelmet.

~Negatívumok~
- Nagyon ragacsos marad utána az arcom, akármilyen keveset igyekszem kenni.
- Más krémet használni fölé, ahogy a leírásban szerepel, elképzelhetetlen, még jobban ragadna, fulladna alatta a bőr. Önmagában meg kevés a hidratálás.
- Sminkelni nem lehet rá, "hurkásodik" ugyanis.
- Ez előbbiek miatt csak éjszakára lehet használni, nagyon ügyelve, hogy minél vékonyabban kenni...
- Engem nem zavar, ha valami tégelyes kiszerelésű, ha az ember nem koszos manccsal nyúlkál bele (márpedig arckrémezés előtt csak megmosom). Nem értem, mások ebből mért csinálnak akkora ügyet? Számomra éppen ezért nem nagy cucc a pumpás kiszerelés, sőt, zavar. 1: Egész kis mennyiséget (pl. ha csak a szemem alatt kenném be) képtelenség kinyomni, 2: állati nagy svunggal jön belőle, (tenyérbe érdemes lökni először). 3: a vége felé gondolom, már nem fog kijönni az összes, szóval nem gazdaságos. 4: Üveg "flakon", ami piros pont lenne tégely esetén, kiürülés után jól lehetne hasznosítani, ezt nem, + utazásnál előnytelen, súlya és törékenysége miatt.

Összegezve: El fogom használni, de újravenni tutira nem fogom, csalódtam.:(

Update: Ez az alcohol denat dolog nem nyerő, főleg ebben a mennyiségben, azt hiszem, mégis elajándékozom, mert nekem most már kb. inkább szárít, mint hidratál. -1 csillag. Szomorú vagyok, már megint pénzt dobtam ki. Most a Balea Aqua hidratálós szérummal próbálkozom, az összetevők és a hatás már most látszik, hogy jobbak. Nem is értem, miért ezt vettem. Mrrr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 10.

Na én leszek a mumus. Pedig az előttem "szólók" úgy dicsérték... Nézzük sorba:
~Pozitívumok~
- Összetevők rendben.
- Kevés is elég, kellemes, gél állag.
- Másnapra némiképp hidratáltabb, enyhén talán feszesebb bőr.
- Könnyű beszerezni. (Rossmann)

~Semleges~
- Ár/érték arány elfogadható (1200,-/30 ml).
- Nem ígér semmiféle fényvédelmet.

~Negatívumok~
- Nagyon ragacsos marad utána az arcom, akármilyen keveset igyekszem kenni.
- Sminkelni nem lehet rá, "hurkásodik" ugyanis.

Összegezve: El fogom használni, de újravenni tutira nem fogom, csalódtam.:(

csakegylany

2013. június 11.

Zsíros, de egyben vízhiányos, dehidratált bőröm van éppen ezért kerestem egy hidratáló fluidot amiben nincsen szilikon, parabének, ásványi olaj származékok stb. és rátaláltam erre a kis csodára :) Nagyon elégedett vagyok vele, teszi dolgát. Bár az illata tényleg férfias, engem ez nem zavar túlzottan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 11.

kitti002

2013. február 14.

Nagyon jó kis könnyű gél, csak úgy issza a bőröm. Másik arckrém alá használom, mert sajna az én bőrömnek dupla támadás kell. :) Ez vízhiány ellen, az szárazság, érzékenység ellen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 14.

p.cseresznye

2012. április 11.

Mivel elég macerás a bőröm (száraz, vízhiányos, rozaceás, érzékeny), sokféle hidratáló krémet kipróbáltam már, a drágább kategóriából is, de egyik sem lett a kedvencem, kivéve ez a kis olcsó hidratáló gél. Már sokadszorra vásárolom, eddig ez a legjobb amit használtam. Könnyen felszívódik, és igazán nedvességgel tölti fel a bőröm, ugyanakkor nem zsíros. Pont azt adja amire szüksége van a bőrömnek hidratálás szempontjából. Kellemes friss illata van. Imádom!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 11.

cirmok

2011. május 5.

a vízhiányos bőröm nagyon szerette, nyáron használtam, nappalra. 1 pontot vonok le az illata miatt (erős, alkoholos illat, engem leginkább férfi arcszeszre emlékeztetett, de maradjunk annál, hogy uniszex illat), és amiatt, hogy rendkívül gyorsan fogyott, kb. három hétig tartott (bár ez nem nagy gond, hiszen nem drága termék).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 5.

sokkismalac

2011. április 30.

Zseniális az én arcbőrömre, pláne az árát (1000 Ft) tekintve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 30.

Zseniális az én arcbőrömre, pláne az árát (1000 Ft) tekintve.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Sodium Lactate, Sodium PCA, Lactose, Sodium Hyaluronate, Pantolactone, Fructose, Inositol, Lactic Acid, Urea
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Tocopheryl Acetate

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.