Rival de Loop

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2015. január 5.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek

timeakrst

2016. május 1.

Nagyon jó arckrém. Mivel sok jót olvastam mostanában a retinolos krémekről, így én is tettem egy próbát ezzel az arckrémmel. Nem bántam meg, már első használat után sokkal puhább lett a bőröm és ahogy használom napról napra hidratáltabb lett az arcom. Kellemes az állaga, nem hagy zsíros érzetet maga után. Már nappalra is használom. Kombinált bőröm van, nem tudom, hogy ettől a krémtől van-e,de mintha nem zsírosodna olyan hamar a T-vonalam, mint előtte. Ha lefogy mindenképpen újraveszem, akciósan már 600 Ft-ért hozzá lehet jutni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

csaktom

2016. március 8.

egyszer s.o.s. gyorsan és könnyen elérhető retinolos alternatívát kerestem, ez lett belőle. felkenve jött a meglepetés, mivel a textúrája az egy csoda. már a tégelyből kivéve is érezni, hogy könnyű, de leszáradás után teljesen eltűnt, és egy hidratált, kisimult, üde, de mégis matt arcbőr maradt, amiről senki meg nem mondaná, h be van krémezve. ahhoz a régi fajta túlzsírozott mattossághoz tudnám hasonlítani, ami nem hozzáadott mikrorészecskékkel éri el a mattosító hatást, így nem is szárít. valószínűleg a tajtékvirág olaj ás a avokádóolaj-frakció különleges zsírtsav-összetételének köszönhető a hatás, de akárhogy is, alapdarab lett belőle

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 8.

Wehler

2016. január 8.

Tetszik, megfelel éjszakára a hidratáló hatása, nincs semmi égető érzés (amit elég sűrűn tapasztalok arckrémeknél). Volt hogy nappalra is ezt használtam, de így nem vált be, nagyon zsírosította a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 8.

juditkaa70

2015. november 28.

Nagyon gyenge minőség. Kb. 4 X használtam az arcomra,utána kuka! Többet nem vásárolok ebből a márkából!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 28.

manitia

2015. szeptember 11.

Eddig elégedett vagyok vele. Könnyű eloszlatni a bőrömön, nem az a zsíros nehezen kenhető krém mégis jól hidratál. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

Tunderviragos

2015. július 12.

Németországban olyan 2, 50 euroért vettem, szerettem őt is 3 tégelyel használtam el, de most más van, de aztán lehet újraveszem, mert szeretem a rival termékeket, hogy figyelnek az összetevőkre.:))) és ezzel én is az egészségemre, nekem ez a fontos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 12.

Lisana

2015. január 8.

Nagyon szuper kis éjszakai krém. Ugyan reggel érződik, hogy még fenn van, de egy arcmosással elmúlik a kicsit zsíros érzet.
Elég jól hidratál, az illata finom. Anyum is kipróbálta hosszú biztatás után (neki nagyon érzékeny a bőre és kb. mindentől pirosodik), azóta neki is az állandó éjszakai kréme.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 8.

Októberi Lány

2015. január 5.

Sajnos rosszul lett feltöltve, a glicerin nem a harmadik, hanem a második helyen szerepel, azaz valószínűleg túl sok benne. Persze, mivel vakon hittem az itt feltüntetett INCI listában (már írtam Apolkának ez ügyben), hát nyilván csak már megvásárlás után láttam meg ezt...
A krémmel nem ez a legnagyobb gondom amúgy, hanem hogy nehéz, kicsit sok a zsíros bőrömnek, és így télen még tűrhetően ugyan, de fényesedős rendesen. Illatát sokan említitek, nos nekem ez nem vészes, bár igazából - a zöld színre festéssel együtt - tök fölösleges. Keveset használtam ahhoz, hogy hosszú távú hatásról tudjak beszámolni, de rövid pályafutása alatt nálam nem okozott túl nagy galibát, gondolok itt elsősorban a patikra.
Ára és barátságos összetevői miatt 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 5.

Ára és barátságos összetevői miatt 3 csillag.

francais

2014. május 3.

3 használattól eltüntette a pirosságot, egy pattanásnyomot, mitesszereket és olyan mitesszereket is, amiket nem lehet kinyomni, mert nem volt kivezető nyílásuk.
Lassan szívódik be,de nem zavaró a viselete. A krém színe zöld, az illata meg mennyei és nagyon enyhe.
Bármilyen bőrtípusra ajánlanám!
Nagy hibája inkább az, hogy nem hidratál eléggé, de ettől függetlenül jár az öt pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 3.

Bármilyen bőrtípusra ajánlanám!

molnarka

2014. április 27.

Kellemes, kissé "gyógyszeres", de tiszta illata van. Jól beszívódik, nem hagy nyomot, viszont reggelre fénylik tőle az arcom. Ez utóbbi miatt csak 4 csillagot adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Retinol, Tocopherol, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Sodium Lactate, Propylene Glycol, Urea, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Retinol, Tocopherol, Ascorbic Acid

Az avokádóolajnak az úgynevezett el nem szappanosítható része. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondicionáló hatású összetevő. Az avokádóolajjal megegyező tulajdonságai vannak.

Sorbitol h 1 1

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Retinol a I v

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology