Best of Beauty 2019

Salthouse

Ár:   350 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: polkadot, Módosítva: 2013. augusztus 2.

Kiszerelés:   2 x 5 ml
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Mélytisztítás és finom pórusú bőr. Algakivonattal, allantoinnal és folyékony holt-tengeri ásványkoncentrátummal. A Holt-tengerből nyert magnézium-, kálcium-, kálium-, bróm- és nyomelemtartalmú folyékony koncentrátum válogatott, természetes hatóanyagkomplexet kínál a sima, lenyűgözően szép bőrért.

Szibi

2018. december 19.

Sajnos nekem csípi a szemem és kipirosodik/ég tőle az arcom, de való igaz puhább utána. De nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

doratarr95

2018. június 7.

Nekem nagyon bevalt, nagyon puha lett tole az arcom, az illata is jo es ar-ertek aranyban szerintem tokeletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

enikova

2017. október 19.

Luxusnak ugyan nem mondanám, de a dolgát szépen teszi. A zsíros bőröm sokat felszív belőle, amikor lemosom, egyenletes, tiszta, sima bőrképet ad. Talán később is zsírosodik újra utána. Az áráért jó vásár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

adrikomaromi

2017. augusztus 24.

Nem rég jutottam hozza a Mullerben. Kellemes az allaga es az illata is. Az elejen kicsit csip, de ez nehany mp es elmulik. Utana pedig pihe puha a bor. Es nem okozott irritaciot sem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Wey1122

2016. március 21.

Ha akciós a Rossmannba mindig veszek 5-6 darabot. Hidratál, sima arcbőr,kell ennél több ?Mindez reális megfizethető áron.Nekem mindig van itthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 21.

borapanda

2016. március 20.

én a nyugtató, hidratáló hatását vettem észre legelőször :) nagyon könnyed, könnyen beszívódó géles állaga van, ami kellemes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 20.

Anita1984

2015. december 2.

Nagyon hatásos maszk, azt kapsz amit ígér: szemmel láthatóan összehúzza a pórusokat, egységes, nagyon sima arcbőrt eredményez. Finom illata van, kellemes hűsítő érzés viseléskor, nagy mennyiség, amit 15 perc után a bőröm szinte teljesen beszívott. Újravevős és ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 2.

alcyone

2015. szeptember 30.

Egy csomag hihetetlenül kiadós, én legalább 4 alkalomra elegendőnek találtam. Kicsit húzza a bőröm, de szépen lenyugtatja a bőröm, a gyulladásokat is gyorsan lehúzza, megszünteti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

ribizlizizi

2015. augusztus 3.

Nagyon szeretem ezeket a maszkokat, mindig veszek belőlük. Finom, puha, hidratált bőrt adnak, reális áron. Mindig váltogatom őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

polkadot

2014. augusztus 10.

Elképesztő módon ki szokott néha pirosodni a bőröm, és ez a maszk nagyon szépen lehúzza a gyulladással járó vörösséget, egyenletessé teszi az arctónusomat. Simábbnak/szebbnek érzem utána. Nekem bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, PEG-8, Propylene Glycol, Magnesium Stearate
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.