Schauma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. szeptember 2.

Kategória:   Hajápolók

Száraz, meggyengült hajra.

A haj mélyen táplált,hihetetlenül puha és selymes lesz. Érzéki, virágos illattal.

Bogg

2017. július 28.

Nagyon tetszik ez a balzsam. Olyan érzéki, szexi illata van, hígabb az állaga és nem olyan zsíros, ami jó, mert így ha lefolyik a vállamon és a hátamon, nem tart 20 percbe lemosni a maradékát. A hajamat közepes mértékben, de rendben tartja. Olcsó, és negyedik helyen a keratin nagyon szuper. 4*

Update: hiába a szép összetevők, kellett pár használat, mire kimutatta a foga fehérjét. Oké, persze könnyű lemosni, de milyen áron? A hajam szanaszét szárította, kénytelen voltam fodrászhoz menni és vágatni a végéből. Szinte locsolni kellett ahhoz, hogy valamit csináljon, örülök, hogy elfogyott...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 28.

LSTE

2015. december 28.

Szeretem ezt a balzsamot. Hajmosás után szoktam belőle 2-3 borsónyi mennyiséget tenni a hajvégeimre, és belemaszírozom. Szép fényt ad a hajamnak, valamint könnyebben is ki lehet fésülni. Az illata is mennyei.
Ötös :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 28.

Ötös :)

xoxo007

2015. szeptember 8.

Nekem nagyon tetszik . Az illata is jo es a végeredményt kifejezetten imádom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

Nekem nagyon tetszik . Az illata is jo es a végeredményt kifejezetten imádom :)

cioccolata

2015. július 13.

Akaaaad!!! Összeakad tőle a hajam! :( Ez durva.. ilyen problémám balzsammal még nem volt. Borotvagélként használom el a maradékot...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 13.

Moonbride

2015. március 1.

Hát, a Schauma balzsamjai között tényleg nem ez a legjobb...vizesen abszolút fésülhetetlen maradt a hajam, mintha nem is használtam volna semmi "segédanyagot" hozzá. Szárazon viszont nekem meglepően könnyen ment, szép fényt, állagot ad a hajnak, és az illata is finom (bár ez kb.minden balzsamra igaz), most is szagolgatom a hajam, mert utána is érezni még jó darabig :D Összességében erős hármas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 1.

tdianav

2015. január 9.

Nem szoktam terméket lepontozni, de sajnos nem vált be. Hajmosás után szépen ki tudom fésülni ugyan a hajam, de másnap már nem. Nem merek neki állni kifésülni, mert amikor megpróbáltam egy marék hajam bánta. (Kitépte a fésű) Nem a fésű a hibás mert amikor más balzsamot használtam, akkor nagyon szépen ment a kifésülés. Száraz hajúaknak nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 9.

kovacsrekaa

2014. október 22.

Roviden: Forintot nem er
Bővebben: ismét beszippantott a schsuma marketing szövege. Meg is vettem ezt abalzsamot, ami egy igeretet se tartja be. A szaraz hajvegem, meg szarazabb. Sok kell a hajamre belole. Korpasit, hamar zsirosodik tőle a hajam es mosas után le van lapulva. Konnyen csak vizesen kifesulheto, utana a ujjam se megy at rajta. Az teny, hogy ahajam extra fenyes tole, de ennyi... legkozelebb valami uj schaumanal az ablakon dobom ki a 600Ft-ot, azzal tobbremegyek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 22.

Roviden: Forintot nem er

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.