Schauma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. február 4.

Kategória:   Hajápolók

Vitalizálja a hajat a hajtövektől a hajvégekig, segít visszaállítani a haj természetes rugalmasságát, simaságát és ragyogását. A homoktövis ismert gazdag C-vitamin és anti-oxidáns tartalmáról. Az egészségesebb, élettel telibb hajért.

Fakó és tartás nélküli hajra. Szilikonmentes.

Ár: 400Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után postázom is
bvril

2019. április 24.

Nagyon szeretem, bár lehetne fényesebb a hajam tőle.

Update: Azóta is szeretném újravenni, de sehol sem találok!!! A nyaralóban még volt egy ezer éves kis maradék, most használtam el. A sampon párját is csak pár hónapja látom újra a polcokon, azt újra használom is, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 24.

Nagyon szeretem, bár lehetne fényesebb a hajam tőle.

abicicaaa

2018. június 24.

Szilikonmentessege ellenere nagyon puha, selymes hajat varazsol, bar picit elnehezit. Furi sarga szine van, es az illata is az erosebb kategoriaba tartozik, de megkockaztatom hogy az egyik legjobb szmentes balzsam, ami eddig a kezem ugyebe kerult.
Samponjaval egyutt hasznalom, az nem volt tul nagy szam, de ez eleg jo kis balzsam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 24.

Kinleyni

2018. június 3.

Heti egyszer-kétszer használom, mindennapi hajmosás mellett. Nem nehezíti el a vékony szálú kevés hajam. Állagra túl folyós, illatra kategóriájában elég extrém. Nem feltétlenül kell utána kifésülést segítő balzsamot használni, puha fényes hajat eredményez.
Különösen tetszik a keratin tartalma miatt.
Samponját is használtam, de nem hagyott bennem mély nyomot.

Update: Nem folyós az állaga, az előző példányommal volt a baj. 5 féle balzsamot/ pakolást használok jelenleg felváltva, és állítom ez a legjobb mind közül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

Különösen tetszik a keratin tartalma miatt.
Samponját is használtam, de nem hagyott bennem mély nyomot.

Dorci24

2017. november 18.

Sajnos én leszek az, aki lehúzza :( . Az itteni vélemények miatt vettem meg, de az én vékonyszálú hajam már a hajmosás utáni második napon nagyon zsíros. Tuti ez a hibás, mert a sampont nem cseréltem le. Mellette szól viszont, hogy nagyon jó illata van, és tényleg puhítja a hajat. A színe meg nagyon meglepett, amikor először használtam :D . Kár érte, mert egyébként nagyon szeretem ezt a márkát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

siss

2017. április 20.

Kedvenc balzsammá vált! Pedig az elején nem szerettem az illatát,de mint balzsamot imádtam.Aztán megszerettem azt a citrusgyümölcs szerű illatát is.Már a másodikat használom és nem is akarom leváltani.Én először szappannal átmosom a hajam,aztán balzsam,a végén pedig sampon.Így nem zsírosítja le a kevés és vékonyszálú hajamat.Puha,könnyen fésülhető illatos hajat eredményez.Télen a sapkás időszakban akár napokig érezhető volt az illata,most azért hamar kiszellőzik a hajból.
A színe narancssárga,picit lágy balzsam,könnyen kifolyik a kezemből,ha nem figyelek,de az értékéből ez nem von le.
Nagyon szeretem,maradok ennél.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 20.

Nagyon szeretem,maradok ennél.

sziku

2017. április 1.

Imádom az illatát, meg azt hogy napokig érezni lehet utána:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 1.

Imádom az illatát, meg azt hogy napokig érezni lehet utána:)

Angyalkaja

2017. január 5.

A samponját másodjára használom, most vettem hozzá a balzsamot is, ezzel is meg vagyok elégedve, puha, és illatos hajat eredményez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

boglarka88849

2016. augusztus 15.

Imádom az illatát, és szerintem használ is. Selymesebb lesz tőle a hajam, de csak kicsit. Talán az isteni illata miatt kap 4 pontot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

Feketebarbi

2016. június 4.

Ára oké, illata oké, mint balzsam jól mūködik, ajánlom a termék samponját és fújós balzsamját mert a 3 együtt fantasztikus mandarin illatot eredményez!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 4.

bogyoesbaboca

2016. május 11.

Szerintem nagyon jó. Imádom hogy nincs benne szilikon!! Puha selymes lesz tőle a hajam az illatát is imádom! nekem 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Az emberi szervezetben is előforduló, kéntartalmú aminosav. A kozmetikumokban elsősorban hidratáló hatása miatt használják. További információ a taurin élettani szerepéről: http://www.beres.hu/hu/tanacsado/taurin/ és álatlános információ az összetevőről: http://en.wikipedia.org/wiki/Taurine#Physiological_functions

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Színezék. Barnás sárga.