Schwarzkopf

Ár:   3390 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. december 29.

Kategória:   Hajápolók

Hatóanyagban gazdag pakolás túlterhelt haj heti kezelésére. Mélyen behatol a hajszálak belsejébe, keratinnal megerősíti és intenzív fénnyel látja el a hajat.

Babuus

2019. május 20.

Sérült, száraz hajra ajánlanám. Nekem nagyon sokat segített a szőkített, száraz hajvegeimen.
Finom az illata. Már a felvitelkor érezni mennyivel puhább és selymesebb hatást ad a hajnak.
Heti kétszer mosok hajat. Egyszer beiktatom ezt a pakolást. Több órára hagyom a hajvegemen. Valami csoda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

szollosivivien

2019. március 21.

Egy szőkítés eléggé megviselte a hajamat, így emiatt vásároltam meg ezt a hajpakolást. Samponként H&S-t használok, csak a maszkot vettem meg ebből a termékcsaládból. Használati utasítás szerint, törölköző száraz hajra vittem fel és hagytam rajta ameddig tudtam - de legalább 5 percig. Nekem remekül helyreállította a sérült hajszerkezetet, csak ajánlani tudom. Ezen felül úgy is használtam, hogy összekevertem panthenolt, olívaolajat és ezt a maszkot, száraz hajra kentem és rajtahagytam pár óráig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Kimi

2018. augusztus 11.

Ha töredezett vagy száraz a hajam ez az aduász! Rengeteg terméket kipróbáltam már de ilyen szintű hatékonyságot még nem tapasztaltam. A hajam puha, könnyen kezelhető lesz, mintha új életre kapna. Sajnos nincs türelmem minden egyes hajmosásnál használni (+ samponja is elveszi a kedvem) így csak akkor veszem elő ha már baj van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

veressilona

2018. július 1.

együtt használtam a samponnal és a hajszerkezet megujjitó ampullákkal,a hajam selymesebb, puhább lett, és a hajhullásom is csökkent, még mindig van belőle, és ha elfogy, venni fogom újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

Enjoy86

2018. április 4.

Nagyon száraz, göndör hajamra ajánlotta a fodrászom. Megvettem hozzá a sampont és a leave-in spray-t is. A pakolást 15-20 percig hagytam fent és amikor kimostam, sosem volt az a puha, hidratált érzésem. Fél évig használtam, ezalatt az idő alatt nagyon rossz állapotba került a hajam, még jobban kiszáradt és csúnyán töredezett vége. Nem állítom, hogy ezek a termékek tették tönkre, de az biztos, hogy semmilyen pozitív hatással sem voltak a hajamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Alverya

2018. január 27.

Csodát sajnos nem tud tenni, de nagyon jól kordában tartja a sérült hajamat. A fodrászom ajánlotta, és nekem bevált. Az ára elég borsosnak tűnik, de én 3 hónap alatt csak kb. a ¾-ét használtam el a majdnem vállig érő hajamra. Elég jól ápol, bár tovább is rajta hagyom a hajamon, mint ahogy a csomagolás írja. Sokkal fényesebb, rugalmasabb lett a hajam, mint a sima balzsamoktól, pakolásoktól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol

Kvaterner ammónium-só. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatikus, vagyis a hajszálak feltöltődését gátló hajkondicionáló anyag.

Színezék. Lilás piros.