Schwarzkopf

Ár:   3390 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. december 29.

Kategória:   Hajápolók

Hatóanyagban gazdag pakolás túlterhelt haj heti kezelésére. Mélyen behatol a hajszálak belsejébe, keratinnal megerősíti és intenzív fénnyel látja el a hajat.

pankusz

2019. december 27.

Mintát kaptam belőle ami két alkalomra volt elegendő. Szerintem egész jó kis pakolás, nagyon kellemes illata van, bár elég intenzív, szóval aki érzékenyebb az illatokra lehet, hogy nem fogja annyira szeretni. Puhította a hajam és jobb, mint a drogériás pakolások, de nekem nem üti meg a davines szintjét - igaz az drágább, de hatásosabb is, inkább azt veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 27.

bogcica505

2019. december 1.

Ez a termék nagyon sérült, kémiailag roncsolt hajra ajánlott. Nekem saját hajszínem van, nagyon ritkán vasalom, hullámos, elég hosszú, de egészséges. Viszont egész életemben problémát jelentettek a fedőhajaim, melyek mindig iszonyat szárazok, sprődek voltak. A hajam egy bizonyos hossznál tovább soha nem tudtam megnöveszteni. 3 éve egy új fodrászhoz mentem aki végre tisztában volt vele, hogy a hullámos hajat máshogy kell levágni mint a szögegyenes hajat. Illetve ezt a terméket használta rajtam, 40-50 percig volt a hajamon először. Magamra se ismertem utána. Azóta imádom a hajam. Persze, biztos vagyok benne, hogy a jó vágás, illetve a minőségi hajápolás is közrejátszik, illetve hogy nem vasalom a hajam, de tudom hogy ez a termék segített az örökös problémámon. A hajam gyönyörű, fényes, sima, makk egészséges. Hónapokig tart a hatása a fodrász után. 1-2 hónapja otthonra is megvásároltam ezt a maszkot, és pár hetente előveszem ha érzem hogy kicsit szárazabb a hajam. Mindig érezhető a különbség. Én kb. fél óráig szoktam hagyni mosás előtt. Jelenleg nem tudok ennél tökéletesebb hajpakolást!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

Babuus

2019. május 20.

Sérült, száraz hajra ajánlanám. Nekem nagyon sokat segített a szőkített, száraz hajvegeimen.
Finom az illata. Már a felvitelkor érezni mennyivel puhább és selymesebb hatást ad a hajnak.
Heti kétszer mosok hajat. Egyszer beiktatom ezt a pakolást. Több órára hagyom a hajvegemen. Valami csoda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

szollosivivien

2019. március 21.

Egy szőkítés eléggé megviselte a hajamat, így emiatt vásároltam meg ezt a hajpakolást. Samponként H&S-t használok, csak a maszkot vettem meg ebből a termékcsaládból. Használati utasítás szerint, törölköző száraz hajra vittem fel és hagytam rajta ameddig tudtam - de legalább 5 percig. Nekem remekül helyreállította a sérült hajszerkezetet, csak ajánlani tudom. Ezen felül úgy is használtam, hogy összekevertem panthenolt, olívaolajat és ezt a maszkot, száraz hajra kentem és rajtahagytam pár óráig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Kimi

2018. augusztus 11.

Ha töredezett vagy száraz a hajam ez az aduász! Rengeteg terméket kipróbáltam már de ilyen szintű hatékonyságot még nem tapasztaltam. A hajam puha, könnyen kezelhető lesz, mintha új életre kapna. Sajnos nincs türelmem minden egyes hajmosásnál használni (+ samponja is elveszi a kedvem) így csak akkor veszem elő ha már baj van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

veressilona

2018. július 1.

együtt használtam a samponnal és a hajszerkezet megujjitó ampullákkal,a hajam selymesebb, puhább lett, és a hajhullásom is csökkent, még mindig van belőle, és ha elfogy, venni fogom újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

Enjoy86

2018. április 4.

Nagyon száraz, göndör hajamra ajánlotta a fodrászom. Megvettem hozzá a sampont és a leave-in spray-t is. A pakolást 15-20 percig hagytam fent és amikor kimostam, sosem volt az a puha, hidratált érzésem. Fél évig használtam, ezalatt az idő alatt nagyon rossz állapotba került a hajam, még jobban kiszáradt és csúnyán töredezett vége. Nem állítom, hogy ezek a termékek tették tönkre, de az biztos, hogy semmilyen pozitív hatással sem voltak a hajamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Alverya

2018. január 27.

Csodát sajnos nem tud tenni, de nagyon jól kordában tartja a sérült hajamat. A fodrászom ajánlotta, és nekem bevált. Az ára elég borsosnak tűnik, de én 3 hónap alatt csak kb. a ¾-ét használtam el a majdnem vállig érő hajamra. Elég jól ápol, bár tovább is rajta hagyom a hajamon, mint ahogy a csomagolás írja. Sokkal fényesebb, rugalmasabb lett a hajam, mint a sima balzsamoktól, pakolásoktól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol

Kvaterner ammónium-só. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatikus, vagyis a hajszálak feltöltődését gátló hajkondicionáló anyag.

Színezék. Lilás piros.