Schwarzkopf

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. február 23.

Kategória:   Hajápolók

Regeneráló hajbalzsam sérült hajra mélytengeri kivonattal és algával. Helyreállítja a haj puhaságát, kezelhetővé téve azt.

Heyhey

2019. augusztus 12.

Nekem jelenleg ez A sampon!!Nem pont olyan összetevőkkel,mint amire vágyom,de ezt ,,félre tettem” mert a bortasztó igényes hajam imádja :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

megartron

2019. augusztus 10.

Sajnos nagy csalódás :( Iszonyatosan zsírosítja a hajamat, pedig nekem alapvetően száraz hajam van és alig látszik, ha zsíros, de ettől mintha már szárítás után is zsíros lenne. Próbáltam többször is, hátha nem jól mostam ki, de akármennyit mosom mindig ugyanaz a hatás sajnos. Pedig nagyon megtetszett, mert nagy kiszerelésű, jó illatú. De nem ezt vártam tőle, plusz elég drága, ezért a két csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

violetti

2019. július 24.

Várom, hogy elfogyjon, mert ugyanazt a hatást éri el, mint a sampon társa. Együtt már nem is alkalmazom őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

Julifoldvari

2019. július 14.

Durván tápláló kombó a samponjával. Erősen zsírosít, de az illatát imádom, és a hajam is szerette, de az ára miatt nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

Fannnya

2019. május 6.

Nagy csalódás. A samponjával együtt használom egy ideje, de meg fogok válni tőle. A hajat elnehezíti, miközben nem hidratál... Használat közben is furcsa, mintha feloldódna a vízben, eltűnik, amint ráteszem a hajamra, így nem lehet rendesen eloszlatni. A szulfátmentesség jó pont, de ilyen áron ez sem segít rajta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

shatzy

2019. április 16.

Nem rég óta használom, értsd már többször használtam, de nem 6 hónapja. Ettől függetlenül nem rossz, nekem az illata nem marad benne, nincs egyelőre hosszantartó hatás, fél áron ok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Dia82

2019. április 14.

A samponjával együtt használtam, de furcsa tőle a hajam és ragacsos, ricinus van bennük biztosan azért, olajos érzetet hagy a hajon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

blackrose

2019. január 25.

Ajándèkba kaptam, magamtól az ára miatt nem vennèm meg. Tetszik hogy szulfát mentes, isteni illata van ès elèg kiadós krèmes balzsam. Az hogy 400 ml-s, azt jelenti nem fog elfogyni egyhamar. Csodát nem kell várni, de a használata után szèp puha lesz a hajam, ès hosszan megmarad benne a termèk illata. A fèsülès is könnyebb egy fokkal a használata után. Engem az illata valamièrt a fodrászra emlèkeztet :) Teljesen rendben van, jó termèk. Ès ha az ára nem lenne ilyen magas, valószínűleg többen is vennèk, ès nem csak elmennènek mellette.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

PetraM93

2019. január 21.

A DM kedvencek dobozban kaptam, nagyon sokáig elég volt, kellemes az illata, bár ez az én hajamban nem maradt meg. A töredezésen nem segít, ha már egyszer megtörténik, viszont nagyon puhává teszi a hajat és könnyen fésülhetővé. Magamtól én sem venném meg ennyi pénzért, de nagyon jó volt kipróbálni! Szerettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

norciiiii

2018. szeptember 9.

Hát. Többet vártam tőle. Nekem nem tett csodát a hajammal,sőtt talán nehézkesnek érzem,mintha el is nehezítené.
Én a dm kedvencek dobozában kaptam. Nem venném újra semmiképp.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Én a dm kedvencek dobozában kaptam. Nem venném újra semmiképp.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Glycerin, Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.