Schwarzkopf

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   2 x 60 ml, 2 x 22,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2019. április 23.

Kiszerelés:   2 x 60 ml, 2 x 22,5 ml
Kategória:   Hajfestékek

Megújult változat

Ellenállhatatlanul vibráló színek gyémántfényű ragyogással a Schwarzkopf Brillancetól! A kétszeres ápoló hajbalzsamnak köszönhetően intenzív, hosszan tartó színeredményt nyújt, mely akár 9 hétig tart.

Az INCI a 880-as árnyalat összetevőit tartalmazza.

bendi13

Korcsoport: < 18
2019. április 18.

Az agyonhypolt Colorista Paint #Marsala nevű árnyalata vörösre fogta be a sötétbarna hajamat. Felhívtam őket telefonon, azt ajánlották, hogy szőkítsem le. Én inkább elmentem a Rossmannba és ezt a festéket választottam. Még sosem találkoztam vele és az árán is meglepődtem egy picit, de úgy voltam vele, hogy egy próbát megér. Ezt a hajfestéket a svájci piacra szánták(csak rá vam ragasztva magyarul pár kötelező info), hát a minőségén ez abszolút érezhető. Teljesen más az illata, egyáltalán nem büdös. A 880-as sötétbarna árnyalat szinte az összes vöröspigmentet kiütötte a hajamból és nagyon szép, egységes színt adott neki. Elhasználtam az egyik balzsamot, amitől nagyon puha lett a hajam. A második balzsamot a 3. héten kell felvinni, így akár 9 hétig fog ragyogni. Én nagyon boldog vagyok, hogy megtaláltam ezt a hajfestéket, abszolút megéri az árát.
(van 2 csodaszép lila árnyalata is, hamarosan azt is letesztelem)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. április 18.

(van 2 csodaszép lila árnyalata is, hamarosan azt is letesztelem)

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Butyloctanol
Vitaminok: Ascorbic Acid

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.