Schwarzkopf

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   2 x 60 ml, 2 x 22,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2019. április 23.

Kiszerelés:   2 x 60 ml, 2 x 22,5 ml
Kategória:   Hajfestékek

Megújult változat

Ellenállhatatlanul vibráló színek gyémántfényű ragyogással a Schwarzkopf Brillancetól! A kétszeres ápoló hajbalzsamnak köszönhetően intenzív, hosszan tartó színeredményt nyújt, mely akár 9 hétig tart.

Az INCI a 880-as árnyalat összetevőit tartalmazza.

874 Schwarzkopf Brillance Intenzív Hajfesték
Ár: 1000 , Eladó: izsuzsi
Állapot: Új,bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta/Foxpost/személyesen Örs vezér tere
Schwarzkopf Brillance Intenzív Hajfesték882
Ár: 900 , Eladó: htook
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Budapest XI., Érd, fizetés: Foxpost, Easybox, MPL automata

aalexaa

2023. november 15.

Kiárusítják a dm-ben, 50%-os akció van rá (1499 Ft), így kipróbáltam a kékesfekete árnyalatot, mivel már régóta szemezek vele, csak az ára tartott vissza. Tegnap festettem, úgyhogy a tartósságáról majd csak később tudok nyilatkozni. Felvinni könnyű volt, nem csöpögött, nem folyt mindenfelé. Az ammóniás szaga egyszer-egyszer megcsapott, de nem volt nagyon vészes, pedig nincs ablak a fürdőszobában. Bőrről, kádról simán lejött, nem lett minden csupa kék mindenhol. A színe gyönyörű, csillogó fekete, bár a kékes csillogást nemigen látom (eddig minden kékesfekete hajfesték sima hollófekete volt rajtam). Nem roncsolt, sőt, a hajam nagyon puha, könnyen kezelhető volt a használata után, olyan szép göndörre sikerült formázni, mint még kb soha :D A balzsam is egész jó, az illata kissé szokatlanul fűszeres, nem az a tipikus hajbalzsam-illat. Plusz pont, hogy összesen 120 ml a cucc, így a kulcscsontig erő hajamra elég volt egy doboz, és még a balzsam is visszazárható, többszöri használatra való mennyiség. Egyelőre elégedett vagyok.

Üpdate: Több mint egy hónapja festettem, és már van lenövésem, viszont nem igazán érzékeltem kopást, pedig hajmosáskor még mindig lila színt enged magából. Ennek ellenére nem fog meg semmit. Napfényben a kékes csillogást is láttam, és még most is határozottan hűvös fekete, nem lett barnás. Továbbra is nagyon meg vagyok vele elégedve, szívesen újra is vettem volna, de természetesen már egy darab sem volt belőle. Sajnálom, hogy csak így kivonáskor találtam rá - bár elég tipikus :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 15.

Jayf

2023. október 17.

Érdekes, hogy ennyi jó vélemény van róla, nekem nagy csalódás volt. Sok hajfestéket próbáltam már, ez az egyik legrosszabb. A 847-es, "caramel braun" árnyalatot használtam világosvörös hajra. A képen szereplőhöz köze nem volt, kb 2 árnyalattal sötétebb lett és pirosas-bordós árnyalata. 2 hajmosás után a festék 3/4-e kikopott, ráadásul foltos is lett. Nem értem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 17.

Rzsaanett

2023. május 17.

Na hát először próbáltam ki ezt a hajfestéket. 50%-os áron jutottam hozzájuk, amugy sose vettem volna meg őket, az áruk miatt.
Két fajta szint vettem a 888-ast és a 860-ast.
Na hát a 888-as a lenőtt világosbarna töveimre ment amit nemigazán akart befogni, pedig reménykedtem, hogy jó sötét lila, feketés lila lesz.
A 860-as ment a többi részre a hajamra, kopott vörös szinemet akartam elrejetni és sikerült, kaptam egy ilyen sötét mályva lilát *-*
Tartósságát még nemtudom, később updatelek.
A fejem viszketett a felvitel közbe és samponozás közbe, de utána megszünt (bár ez lehet a hajszérumomtól van).
A balzsam nagyon tetszik hogy kupakos, igy később is tudom majd használni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. május 17.

Két fajta szint vettem a 888-ast és a 860-ast.
Tartósságát még nemtudom, később updatelek.
A balzsam nagyon tetszik hogy kupakos, igy később is tudom majd használni

Kingu87

2022. december 11.

Kékesfeketét használom. Nagyon szép csillogó lesz tőle a hajam. Az őszfedése is jó szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. december 11.

Gina19

2022. október 2.

UPDATE: sajnos nem tartós, pár hajmosás után már kandikáltak kifelé az ősz hajtövek, így maradok az olcsóbb Casting Creme Glossnál.

Eddig a Casting Creme Glosst használtam, de most a Rossmannban féláron volt a 890-es fekete árnyalat, gondoltam kipróbálom. Első benyomások: sokkal büdibb, mint a Casting (gondolom a hidrogén-peroxid meg az ammónia miatt), viszont jobb az állaga, sűrűbb, kevésbé csöpög (tálban kevertem ki és ecsettel vittem fel). Ha viszont mégis bőrre csöppen, akkor sokkal jobban befogja, mint a Casting (én citromlével szoktam ledörzsölni). A hajamon is szép intenzív színe lett, remélem nem fog túl hamar kikopni, erről majd update-elek. Lemosás közben a hajamnak nagyon furcsa, elnehezült állaga volt. A balzsamjától javult a helyzet, viszont nagyon irritál az "illata", az Avon Passion Dance-re emlékeztet, ami a leggyűlöltebb ajándékba kapott parfümöm volt. :D Ha kitart a szín legalább egy hónapig, akkor lehet átváltok erre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 2.

Szilvi97

2022. február 5.

Én a kékesfeketét választottam, nagyon szép kékes szine van,féltem tőle, sokat csalódtam már dogériás termékekben, de ez a hajfesték nekem nagyon bevált, az állaga is nagyon jó, biztosan űjra veszem.... Ami kondicionáló van hozzá nagyon puhává teszi a hajam, külön jó, hogy nem csak egy alkalomra használható, mert van kupakja is legalább....:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 5.

Melszi

2020. május 27.

860-as ultra-violett színt választottam. Elsőre eléggé sötét szín lett, de 2 hajmosás után szépen kivilágosodott. Nem szőke hajra festettem, így nem lett ugyanolyan szín, mint a dobozon, de nem is szerettem volna a mostanitól világosabbat. (Megkérdezték, hogy fodrász festette-e, szóval szerintem egész jó színre sikeredett a végeredmény.) Egyedül az ára miatt nem veszem újra. Azért választottam most ezt, mert azt ígérte, hogy barna hajszínből egyből violett színt varázsol. 2 doboz kellett a középhosszú hajamra, így 5000 Ft-ba került. Így elég drága, ennyi pénzért nagyobb kiszerelésű is lehetne a festék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 27.

vikiz20

2020. május 3.

Sok fajta vörös hajfestéket kipróbáltam már, de ez a 842 kasmir vörös magasan a legjobb.
Nem engedi a színét és sokáig benne marad nem kopik ki. Nem szárít, szép puha lesz a hajam.
Egyetlen problémám hogy kevés helyen lehet kapni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 3.

Egyetlen problémám hogy kevés helyen lehet kapni.

Dorka19770330

2019. október 19.

Sajnos nem tudok jókat írni erről a termékről. A szín szép, de a hajam szálkás lett tőle, mint anno a Garnier Olia hajfestéktől. Szívesen kipróbáltam volna egy világosabb árnyalatot is, de így nem. Pedig úgy tűnik, eddig ez fogta be legjobban az ősz hajszálakat és most a 10. hajmosás után is takarja még. A hajfesték iszonyúan büdös, folyt a könny a szememből végig. A hozzá adott balzsam jó, bár használtam már jobbat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 19.

metalcsirke

2019. október 14.

A 703-as árnyalatot próbáltam én is mint az előttem hozzászóló és nálam speciel a sima barna lenövésemet konkrétan alig fogta be. Kezdjük ott, hogy nem lila lett, hanem barna... Nem értem miért.. Soha nem veszek többet ilyet. A Hajam többi része hajszinezővel szinezett és le volt szívva, ahhoz szerettem volna egy szép lila tövet festékben... Hát nem ez lesz a nyerő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Butyloctanol
Vitaminok: Ascorbic Acid

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Magyar neve kálium hidroxid. Vízben oldva erősen lúgos oldatot képez. A kozmetikai iparban kis mennyiségben főként a pH beállítására (lúgosításra) használják (pl. citromsav mellett, a savasságának ellensúlyozására). Nagyobb mennyiségben bőr irritáló.

Glucoseból és kókuszolajból előállított kíméletes felületaktív anyag, tisztító. Erősen lúgos (pH 11.5-12.5), így legtöbbször citromsavval hozzák a termékek pH értékét a kívánt tartományba.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cetearyl alkohol és ethylene oxide keverékéből készülő zsíralkoholok a ceteareth vegyületek. Az összetevő nevében a szám az ethylene oxide molekulák számára utal. Az összetevőt leginkább emolliens és emulgeálószerként valamint elegyítő, sürítő anyagként használják a kozmetikumokban. Némileg vitatott az, hogy az összetevő mennyire biztonságos. Az EWG magasabb kockázatú összetevőnek sorolja be, és a ceteareth vegyületek kerülését javasolja, mert azok - az EWG szerint - potenciális káros és karcinogén anyagok bőrbe szívódását segíthetik elő. A Cosmetic Ingredient Review (CIR) szerint azonban ezek az állítások nem valami megalapozottak, és szerintük az igazság az, hogy csupán sérült bőrön nem szabad használni a ceteareth vegyületeket, egészséges bőrön alkalmazva nem jelentenek problémát. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik az összetevő használatát.

A kozmetikumokban gyakran használt segédanyag, melyet emulgeálószerként (segíti a vizes és az olajos fázis összekeveredését) valamit felületaktív anyagként használnak.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Szorbinsav, melyet élelmiszerekben és a kozmetikumokban is tartósítószerként használnak, jellemzően más gyengéd tartósítószerekkel kombinálva. Enyhe, természetes eredetű összetevő, mely egy 2004-es tanulmány szerint még az ekcémás bőrűek által is jól tolerált.

Stearyl és cetyl sulfate keveréke. Elsősorban kókuszdióból származó detergens. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tisztító, habképző, és felületaktív (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát) hatású összetevő.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.