Schwarzkopf

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Genever, Módosítva: 2017. május 22.

Kategória:   Hajápolók

A különleges formula borostyán kivonattal és olajjal segít belülről regenerálni a hajat, csökkentve a hajtöredezés okozta hajvesztést.

Zsolt8912

2018. május 26.

Mint hajszérum bevált, a sampon és balzsam is megvan. Bár a törés védelem nem annyira mutatkozik és sajnos a kifésülés sem lett egyszerűbb :P De ajánlom ezek ellenére a terméket mert fényt ad és hosszan tartó hatása van!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

Remiii

2018. március 21.

Valami kiárusítás keretében jutottam hozzá pár száz forintért. Annyiért megérte, de igazából nem sok mindent csinált a hajammal. Valamivel talán puhább lett, de a töredezés megelőzésében semmit nem segített. Az eredeti árért biztos nem venném meg...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 21.

kiscsillag1990

2018. január 19.

A hajápoló szerek árán sosem szeretek spórolni, mert imádom, ha fényes és illatos a hajzuhatag. :D Viszont ennek az árát még így is kicsit soknak találtam, szerencsére sikerült kifognom akcióban, mivel mindenképpen szerettem volna kipróbálni. És nem bántam meg. Luxusérzetet nyújt, az illata isteni, és a hajam fényes és puha lesz tőle. Biztosan veszek még belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

Genever

2017. november 3.

Már rég feladtam, hogy bármilyen szer tudna hatni a hajamon és durva tapintású marad, de aztán kipróbáltam ezt és egyből puha tapintásúvá varázsolta a hajamat. Számomra ez csodaszer, a finom illata meg csak ráadás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 3.

matanee

2017. augusztus 20.

Elképesztő jó illatú, és eleinte nagyon szerette is a hajam. Könnyű belőle azonban túl sokat feltenni, mivel elég sűrű az állaga, akkor azonban összeragadnak tőle a tincsek, és fura tapintása lesz a hajnak. Én visszatértem inkább az olajos hajvégápolókhoz, de ezt is kedveltem, csak óvatosnak kell lenni vele. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

ninaa7

2017. június 17.

A hajam seprűszerű lett tőle,pedig próbáltam szeretni.Sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 17.

A hajam seprűszerű lett tőle,pedig próbáltam szeretni.Sajnálom.

Dominika28

2017. június 17.

Tavaly nyáron vettem próbaszerűen és még januárban is volt benne. Sűrű és derékig erő hajamra szoktam tenni ,amikor még nedves a hajam egészen a haj közepétől a hajvégekre. Nálam bevált szépen ápolta a hajamat és sokáig kitartott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 17.

Leander

2017. május 28.

Nulla hatását tapasztaltam. Pedig hosszan, kitartóan használtam, hátha lesz valami. De nem. Csak azért nem 1 csillag, mert problémám sem volt vele - nem irritál, nem szárít, könnyű használni, visszafogott, kellemes az illata. Csak éppen az ég egy adta világon semmit nem csinált a hajammal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 28.

Babsszi

2017. április 18.

A lakótársamé de előszeretettel használom mert ő nem szereti. Én viszont imádom, nagyon piha és selymes lesz tőle a hajam, legszívesebben egész nap simogatnám. Ráadásul az illata is nagyon jó. Én állagra is szeretem, nem olyan olajos és könnyen, gyorsan beszívja a hajam. Ha elfogyott biztos, hogy fogok venni újat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.

Alexa1272

2017. március 21.

Én többet vártam ettől a terméktől. Az állaga valami borzalmas, olyan mintha testápolóba öntöttek volna olajat, illata viszont kellemes. Hajammal nem tett csodát. Nem venném újra, nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 21.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.