Best of Beauty 2019

Schwarzkopf

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. február 17.

Kategória:   Hajápolók

Fénytelen és normál hajra

Értékes ULTIME-4-Complexet tartalmaz: Gyöngykivonat, panthenol, kétféle finomított keratin egyedi kombinációja. A folyékony kristályokat tartalmazó fokozott fény formula simítja a haj felületét a fényesebb hajért és jobb fényvisszaverődésért. Jobb fésülhetőség.

csokibeka

2016. november 25.

Tényleg vizes balzsam, ennek ellenére sokáig kitart. Az én két szál fénytelen kóró hajammal csodát tesz kb :D Gyönyörűen fénylik tőle a hajam, még nem tapasztaltam ilyet, alapból 3-4 naponta mosok hajat, ezzel(+a samponjával) 2 napot bír, harmadik nap már mindenképp meg kell mosnom, ezért nem használom folyamatosan, csak alkalmakkor, ha meg kell jelenni :D Abszolút megéri kuponnal vagy akciósan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 25.

Agi8504

2016. január 2.

Ragacsos a hajam tőle mintha ki se mostam volna a hajambol. Ez mind a samponra mind a balzsamra igaz.
A sampont elhasznalom mi t tusfurdo vagy mosni vele a harisnyam de a balzsam semmire nem jó.
Többet vártam főleg ilyen áron! !!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 2.

Többet vártam főleg ilyen áron! !!

fdorottya

2015. március 27.

A balzsam állaga elég vizes, ezért sokat kell tenni belőle, de nekem nagyon könnyen kifésülhető lett a hajam tőle! Az illata valami fantasztikus! Ami nagyon sokáig meg is marad. Gyors zsírosodást eddig még nem vettem észre!

Up.: Le kell pontoznom sajnos! Nagyon zsírosodik tőle a hajam. Két nap múlva már vállalhatatlan a fejem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 27.

Anii

2014. április 15.

Meglepő volt, hogy nem egy krémes, zsíros balzsam, hanem inkább vizes, folyós, ezáltal elég sokat kell tennem a hajamra, hogy érezzem, van rajta valami. Lemosás után elég sprőd a hajam, de hajszárításkor már selymes. Én túl nagy fényességet nem tapasztaltam, de végül is nem ezért vettem meg, hanem az illata miatt. Tudom, nem illat alapján kell balzsamot választani, de ebbe beleszerettem az üzletben. Nagyon kellemes és erős illata van, ami a következő hajmosásig kitart, nálam az 3-4 nap. Összességében nem egy rossz termék, de az árát nem éri meg, nem akkora durranás, hogy 1600 Ft-ot kiadjak érte, főleg, hogy az én dús, szálkásodó hajamra elég sok kell belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 15.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Propylene Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.