Schwarzkopf

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. március 19.

Kategória:   Hajápolók

Sérült, gyenge hajra

Értékes ULTIME-4-Complexet tartalmaz: Gyöngykivonat, panthenol, kétféle finomított keratin egyedi kombinációja. A nagyszerű, extra gazdag formula helyreállítja a sérült hajszálak szerkezetét & segít megelőzni a hajvégek töredezését (sampon együttes használatával). Könnyebb fésülhetőség & tökéletes ápolás.

Kiszerelés: 250 ml

Cicuka22

2018. november 12.

Nem gazdaságos. Nagyon sokat kell használni a hajamra, mert ahogy hozzáér eltűnik. Pedig csak a végére kenem. Nem tudom hova :) Nehezen tudom kifésülni, még kell külön hajvégápoló. Nem fogom újra venni. Illata jó, és talán kicsit puhít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

zeany

2016. november 11.

Kicsit szárította a hajam, ami egy balzsamnál azért elég nagy hiba. Pozitívum, hogy az illata nagyon kellemes és tartós, még másnap is érzem egész nap a hajamon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 11.

szilvasitimea

2016. október 7.

Egyszer próbáltam a samponjával együtt, és a szőkített festett hajammal csodát művelt; persze ugyanúgy töredezett,de kevésbé lett seprűs a hajam, és nagyon puha lett tőle. Imádom, csak szerintme kicsit drága

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

Kingácska0807

2016. július 10.

Megelőzni lehet,hogy megelőz, bár az én egészséges hajamat alig alig puhította.. Pedig tényleg nem vártam tőle többet. Túlárazott, és kötve hiszem,hogy ápolást igénylő hajra ez elég lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

cyprienne

2016. január 23.

A samponjával együtt vettem féláron. Eddig jónak tűnik, egyszer használtam úgyhogy még nem tudok róla átfogó véleményt alkotni, majd később.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

wifee

2016. január 8.

Trükkös termék mert ahogyan már sokan mondták nem igazán tűnik fel tapintásra hogy bármit is tettem a hajamra. A samponjával együtt használom és mikor felteszem akkor tényleg úgy tűnik mintha nem nem is tennék fel semmit és még azt a semmit is kimosnám a hajamból. Viszont mióta használom látványosan kevésbé töredezett a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 8.

GNóri

2015. november 30.

Alapvetően nagyon száraz a hajam, de múlthét végén még jól meg is kínoztam szegényt, mert begöndörítettem hajsütővassal. Hétvégén otthon voltam szüleimnél, ahol ez a sampon+balzsam páros volt a fürdőben, így gondoltam kipróbálom a megkínzott hajamon, hogy mennyire is repair..Nos hát kb semennyire. A hajam száraz maradt és a hajvégek is durván szét vannak nyílva. Ennyi pénzért szerintem nagyon nem éri meg ez a termékcsalád. Egyedül az illatuk jó

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

beautybeauty

2015. április 20.

Nem jött be, ennél a hajpakolása 1000* jobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 20.

Nem jött be, ennél a hajpakolása 1000* jobb.

lysza1985

2015. április 8.

Karácsonyra kaptam, semmi extra. Számomra az illata nagyon rossz, amúgy nem nehezíti el a hajam. se nem használsz, se nem árt-

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 8.

Sindy6

2015. április 8.

Semmi extra. Ha felkenem és várok, majd lemosom, olyan, mintha telesen kimostam volna a hajamból. Attól jobb, mintha semmit nem tettem volna a hajamra, de összességében nem érzem, hogy akkor hidratálná. Ezután a szérumot és BB krémjét használom. Azoktól nagyon puha lesz a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 8.

Hidratálók: Plukenetia Volubilis Seed Oil, Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Propylene Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.