KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. október 7.

Kategória:   Hajápolók

Intenzíven tápláló hajpakolás kaviár kivonattal, meggyengült hajra. Az eredmény: simaság, erő, rugalmasság és ragyogó fény.

Ár: 1000 , Eladó: NiKii95
Állapot: Új, Helyszín: Szeged, fizetés: Utalás vagy személyes átvétel
Ár: 800 , Eladó: mancs
Állapot: Új, Helyszín: VI.ker, fizetés: Szem.átvet.

Kinga12

2018. január 8.

Egy csodaszer! Nem értettem mi kerül ennyibe rajta, de mostmár tudom. Karácsonykor tescoban le volt árazva neszeszer+sampon+balzsam+pakolás 3500Ft ért!! Kellett 2-3alkalom mire tapasztaltam azokat amit itt többen is leírtak,eszméletlen puha és fényes a hajam. Egyáltalán nem tapasztalom hogy jobban zsirosítaná a hajam, biztos ujra fogom venni

Kinga12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

Shylet

2018. január 5.

Ez brutál jó!
Borzalmas állapotban volt a hajam, csomókban hullott, amin ugyan segített egy intenzív vitaminkúra, és megállította, de fénytelen, sprőd, gubamcos, tördezett maradt. Hozzáérni sem volt kellemes... Sima balzsamnak esélye nem volt.
A madaras üzletláncban volt 1000 Ftra akciózva ez, emlékeztem hogy itt nagyon dicsérték, jött velem haza.
Mosás után megijedtem mert a hosszú vastag hajam még nehezebben száradt tőle, ráadásul olyan érzete volt mintha nem mostam volna ki. Azonban két három száraz fésühúzás után ragyogó, puha, omlós és könnyű lett a hajam, visszakapta az egészséges kinézetét! Odavagyok tőle, első használat után ia teljes a siker. Az illata is nagyon finom, teljes áron is újravevős.

Shylet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

Ez brutál jó!

tiamoitalia

2017. december 31.

Az itteni sok pozitiv vélemény hatására vettem meg, foleg azért, mert annyira dicserik az elottem szólók az illatát. Oszintén szólva, ami az illatát illeti, elso próbálkozásra kicsit csalódott voltam, mert nem jott be, annyira emlékeztet egy parfumre, talán az Olympea-ra, amit nem birok magamon elviselni. Viszont ami a hatását illeti, hát tényleg wooow. A hajam szuper fényes, szuper puha, mintha csak most léptem volna ki a fodrásztól. A nap végére aztán kezdtem megkedvelni az illatát is, nem is olyan rossz az. :p Az tetszik benne, hogy random megcsap az illata még a nap végén is anélkul, hogy szaglásznám a hajamat. Szerintem jó kis termék, egy próbát mindenképp megér.

tiamoitalia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

orik

2017. december 25.

Mostanában nagyon rossz állapotban volt a hajam: hajhullást, fakóságot, erőtlenséget tapasztaltam, ezért választottam ezt a balzsamot a mindenféle Kallos, Pantene Pro-V és más Schwarzkopf hajpakolások után. Az illata egyszerűen isteni, napokig intenzíven érződik, ahogy az állaga és a kiszerelése is szuper és gazdaságos. A sérült hajamnak nagyon jót tett, fényesebb, erősebb, könnyebben fésülhető, egészségesebb lett tőle, nem zsírosít és nem veszíti el tőle a hajam a rugalmasságát, bár plusz volumnövelőt kell mellé használnom.

orik
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 25.

frudzika

2017. december 20.

nagyon jó illata van, ami napokig érződik. táplálja a hajat, sokkal puhább és fényesebb amióta használom. nem nehezíti/zsírosítja a hajat

frudzika
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 20.

Hajni1980

2017. december 15.

Akkor figyeltem fel rá, amikor az krémmánia havi kedvencei között megláttam. Vettem egyet! Valóban csodaszép hajat csinál. Én hajbalzsam helyett használom. Ahelyett igen drága megoldás, de csodát tesz a hajjal. Nem nehezíti el a hajat!

Hajni1980
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 15.

Pirkko

2017. november 16.

Finom az illata, és puhává, fényessé, könnyen kifésülhetővé teszi a hajat. A párom is nagyon szereti. :)

Pirkko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

vikihollo

2017. november 3.

Nagyon szép lett tőle a hajam :) Az illata meg egyszerűen isteni!!

vikihollo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

Nagyon szép lett tőle a hajam :) Az illata meg egyszerűen isteni!!

Feketemacska

2017. október 22.

Már az illatába beleszerettem. Ha lenne ilyen parfüm vevő lennék rá. A hajam alsó felére szoktam felvinni és puhává, könnyen kifésülhetővé teszi azt. Még sosem volt ilyen kellemes tapintású és fényes a hajam.

Feketemacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 22.

Summer39

2017. október 21.

Soha egy hajápolóra nem mondtam azt, hogy hűha, ezt újraveszem. De erre....igen, újra fogom venni. Nekem az illata hajaz :) a Paco Rabbane Olympeara. De a hatása is fantasztikus, fényes és sima lesz tőle.

Summer39
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 21.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.