KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. március 19.

Kategória:   Hajápolók

Intenzíven tápláló hajpakolás kaviár kivonattal, meggyengült hajra. Az eredmény: simaság, erő, rugalmasság és ragyogó fény.

Ár: 1000 , Eladó: NiKii95
Állapot: Új, Helyszín: Szeged, fizetés: Utalás vagy személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Maja92

2018. március 28.

A legjobb hajpakolás, amit eddig próbáltam. Az illata is szuper. A Rossmannban le volt árazva mert megszűnik így 2-őt vettem, remélem sokáig elég lesz.

Maja92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

bree07

2018. március 22.

Én is egy ezresért szereztem be, le volt árazva. Alapjába véve csak ezért vettem meg, meg mert jókat hallottam a termékcsaládról. (Azt hiszem ki is vonják a forgalomból...?) Az eddigi legjobb drogériás pakolás, amit eddig használtam. Nekem hosszú a hajam, így nem sok használatra elég, de nagyon szép sima, puha lett tőle a hajam. Rövidebb hajúaknak gazdaságos lehet, de nem venném újra, hacsak akciós nem lenne.

bree07
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 22.

Dius1991

2018. március 20.

Én is féláron vásároltam, a teljes árát sokallottam volna érte. A téli hideg eléggé megviselte a hajvégeimet, gondoltam ezzel a termékkel nem ártok nekik. Jó kis pakolás, puhává és illatossá varázsolja a hajat, de a hatása nem marad meg a következő hajmosásig, muszáj olajat használnom a hajamra. Ettől függetlenül nem rossz, nekem egy picit kevés.

Dius1991
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

KovacsEszti

2018. március 17.

Kellemes és hatékony és nagyon szeretem az illatát

KovacsEszti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

Kellemes és hatékony és nagyon szeretem az illatát

Azura

2018. március 1.

Szeretem ezt a hajpakolást. És nagyrészt a hajvégeimre szoktam felvinni, mert ott igazán száraz a hajam, és szép, puha lesz tőle, plusz a kellemes parfümös illat is megmarad

Azura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

Zsanett01

2018. február 25.

Szuper pakolás!Puha és illatos a hajam tôle!

Zsanett01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

Szuper pakolás!Puha és illatos a hajam tôle!

Kriszta180222

2018. február 12.

Nagyon korrekt kis pakolás, szép fényessé és puhává tette a száraz göndör hajam, az illata is nagyon finom, még 1-2 nap után is érződik. Csak azért vonok le egy csillagot, mert bár fél áron jutottam hozzá és ennyiért bármikor újravenném, de a teljes árát kicsit sokallom, mert ahhoz viszonyítva az én hajamon nagyon gyorsan elfogyott.

Kriszta180222
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 12.

Andika1601

2018. február 7.

Eszméletlenül finom illata van,napokig érződik a hajon. Szép sima tőle a hajam.samponjával használom.

Andika1601
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

Banana

2018. február 7.

Nos, nálam ez nr. 1 hajápoló. A fehér tégelyes Gliss Kur is nagyon jó, de ez még attól is jobb. Az egyedüli negatívum, hogy borzasztó drága. Derékig érő hajam van, így túl sok alkalomra nem elegendő. Én mindenkinek csak ajánlani tudom

Banana
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

Ingrido

2018. február 2.

Nagyon klassz termék, sokkal színvonalasabb más drogériás pakolásnál. Nem szárít, nem viszketek tőle, nem nehezíti el a hajam. Olyan puha és rugalmas lesz, mintha a fodrásztól jönnék. (Hosszú hajam van.)

Ingrido
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 2.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.