Schwarzkopf

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. március 19.

Kategória:   Hajápolók

Intenzíven tápláló hajpakolás kaviár kivonattal, meggyengült hajra. Az eredmény: simaság, erő, rugalmasság és ragyogó fény.

Floree

2019. május 30.

Sógornőmtől kaptuk néhány éve ez a pakolást a samponjával együtt, sajnálatos módon azóta meg is szüntették. Hozzáteszem, nekem eléggé idióta hajam van, mert nem sok, de az vastag szálú, vége töredező, töve zsírosodó. Mivel még mindig elég sok van belőle, elsősorban ezt a pakolást a töredezett hajvégekre, meg a száraz hajhosszra szoktam kenni, amikor használom. Nagyon finom illata van, és pihepuha a hajam tőle. Mivel amúgy is gyorsan zsírosodik a hajam, nem annyira feltűnő a zsírosító hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

Juccimo

2019. május 20.

Évekig ez volt A hajpakolásom, nagyon szerettem, isteni, hosszan tartó illata volt, és nagyon jó hatása, fényes, puha hajam lett tőle. A színét, állagát is szerettem, szóval mindent. Sajnálom, hogy már nem kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

sziszoka

2019. március 8.

Nagyon szerettem,szép csillogós lett a hajam tőle,finom illata is volt.Nagyon hiányzik.Nagyon sajnálom,hogy nem kapható már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 8.

niki123

2019. január 31.

Nyehh...nem tudom. A hajam biztosan jobban zsírosodik tőle, azt már észrevettem. Használat után a hajam könnyű, szinte nincs súllya, nem tudom mit csinál ez a pakolás, mindenesetre érdekes. Könnyen kifésülhető és csak úgy száll a hajam jobbra balra. Nem tetszik, hogy zsírosít és nem érzem úgy, hogy hosszú távon akár csak egy kicsit is táplálná a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

arcoiris

2018. szeptember 13.

Nagyon szerettem! Puha és illatos volt tőle a hajam! Miért szüntették be az egész termékcsaládot? :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

LiiL

2018. július 5.

Egyszerűen nem tudok nélküle létezni! Imádom!! Alapjáraton Yves Rocher előpakolást és sampont használok, viszont a végén mindig a kaviáros csodakence megy a hajamra. Fantasztikusan puha és selymes, és fényes lesz tőle a hajam. Az illata is nagyon finom. Személy szerint én hajlandó vagyok kiadni több pénzt, ha ilyen eredményt kapok cserébe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Maja92

2018. március 28.

A legjobb hajpakolás, amit eddig próbáltam. Az illata is szuper. A Rossmannban le volt árazva mert megszűnik így 2-őt vettem, remélem sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

bree07

2018. március 22.

Én is egy ezresért szereztem be, le volt árazva. Alapjába véve csak ezért vettem meg, meg mert jókat hallottam a termékcsaládról. (Azt hiszem ki is vonják a forgalomból...?) Az eddigi legjobb drogériás pakolás, amit eddig használtam. Nekem hosszú a hajam, így nem sok használatra elég, de nagyon szép sima, puha lett tőle a hajam. Rövidebb hajúaknak gazdaságos lehet, de nem venném újra, hacsak akciós nem lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 22.

Dius1991

2018. március 20.

Én is féláron vásároltam, a teljes árát sokallottam volna érte. A téli hideg eléggé megviselte a hajvégeimet, gondoltam ezzel a termékkel nem ártok nekik. Jó kis pakolás, puhává és illatossá varázsolja a hajat, de a hatása nem marad meg a következő hajmosásig, muszáj olajat használnom a hajamra. Ettől függetlenül nem rossz, nekem egy picit kevés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

KovacsEszti

2018. március 17.

Kellemes és hatékony és nagyon szeretem az illatát

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

Kellemes és hatékony és nagyon szeretem az illatát

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.