Schwarzkopf

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adriant, Módosítva: 2020. február 13.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Hajfestékek

Hialuronsav-komplex-et tartalmaz, ami a szépségápolásban már jól ismert hidratáló tulajdonságairól. A formula a beépített színápoló rendszer segítségével a haj mélyére juttatja a színpigmenteket. Nemcsak védi a hajat a károsodástól, de ápolja is hajfestés közben és utána.

Mimas

2020. július 30.

8.0: szőkített, kb. 10-es színmélységű világos hajamat festettem vele; gyönyörű természetes, csillogó középszőke lett a végeredmény. Hűvösebb/ hamvasabb árnyalatúra színezte a dobozon szereplő illusztrációhoz képest. Nagyon jól feltöltötte a töredezett, száraz hajvégeket. A hozzá járó balzsamról kijelenthetem, hogy ez az eddigi legjobb, amit valaha használtam (tehát milliónyi balzsammal összehasonlítva állítom). Csak szőkített hajra ajánlom, ha a természetes középszőke a cél, mert a 6-7-es mélységű sötétszőke lenövésem inkább rezes árnyalatú lett. Nem tökéletes, mert ez a festék sem tudja úgy pigmentálni a világosított hajat, hogy ne kopjon ki szinte nyomtalanul 2 hét után...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

Nyuszikaaah

2020. július 18.

A 10.2-es árnyalatot vásároltam, és csodálatos lett a hajszínem. Végre egy hajfesték, ami nem marja a fejbőrömet, és olyan is lett a végeredmény, amit vártam. Az illata kellemes, de nem tolakodó. Minőségi Gliss termék. Mindenképpen újra vásárolom majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 18.

Krtek1

2020. július 10.

A 8.1 árnyalatot vettem meg az itteni pozitív vélemények alapján és elég vegyes érzésekkel állok most a tükör elé. :D Alapból nagyon világos szőke lenövésem volt, eredeti hajszínem piszkos szőke, kb 8-asnak tippelném. Hezitáltam, hogy legyen-e sötétebb a hajam, mint az eredeti szín, de végül úgy voltam vele, hogy megpróbálom visszafesteni eredeti színére. A 8.1 a hajam mellé téve naaagyon hasonlított az eredeti színemhez. A fodrászkellékesnél a 8.1 elég sötétnek hatott, így kicsit reménykedtem is, hogy sötétebb eredményt kapok. Festés után a friss szín valami eszméletlen szép hamvas, már-már barna árnyalat volt, imádtam. A következő napra ahogy fakult, a hajtöveknél észrevettem, hogy mintha vöröses lenne a hajam (pedig az eredeti hajszínem nem sötétebb, mint a 8.1 az biztos és ez a szín kifejezetten hamvas). Most vagyok kb. 2-3 hajmosás után, a hajam anno szőkített része hamvas szőke, szinte mint a dobozon, a fejem teteje meg inkább narancs-vörös. :D

Eddigi tapasztalatok alapján azt hittem, nem annyira hajlamos a hajam a sárgulásra. Emellett a vörös-narancs beütést egy kifejezetten hamvas végeredményt ígérő terméknél nem nagyon értem, világosabb színenknél nem tapasztaltam ezt. Viszont ennek a festéknek a hatására hihetetlenül megtetszett a hideg barna magamon, így azt hiszem, ha újrafestek (egy hamvasító kúra után valószínűleg), sötétebbre megyek.

Összességében szőkített hajra nagyon tudom ajánlani, de csak erre. Persze mindenki haja más és előttem szólóknak nagyon bejött a szín, így lehet egy próbát megér. Én erre 3-at adok, mert tényleg lehet, hogy a én hajam pigment tartalma a baj.

Update: Veszek le a csillagjaiból, mert szinte nem tudtam kihozni a vörös-narancsot a hajtöveimből. Nem lesz miatta csak negatív érzésem, mert ez a festék szerettette meg velem a barnát, de muszáj 1 csillagoznom. Volt már sárgás a hajam, más festék is narancsosíthatta volna ennyi erővel, de sose volt és ha valami enyhe sárgás árnyalatot kaptam is, a hamvasító sampon mindig elég is volt a kezelésére. Ezután sampon rajtahagy, balzsam rajtahagy, florillum fény hamvasító natúran(!) rajtahagy és nem jött ki azonnal a vörös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 10.

lillad2000

2020. július 3.

update: kb 1-1,5 hónap után látványosan fakult, nem tartotta meg a színét.

szép világosbarnát varázsolt az elrontott csibesárából.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 3.

update: kb 1-1,5 hónap után látványosan fakult, nem tartotta meg a színét.

szép világosbarnát varázsolt az elrontott csibesárából.

zs001

2020. június 27.

Én a képen is látható, 6.0 színűt használom. Az eddig próbált drogériás festékek között egyértelműen a legjobb számomra. Végre egy sima barna szín, ami tényleg barna, és nem fekete lesz a hajamon! Ami szintén nagy plusz, hogy nem lesz vöröses a hajam tőle, gyakorlatilag ezt eddig én semmilyen festékkel nem tudtam elérni. Jól befogja az ősz hajszálakat, nem dobja le a hajam, nem kopik jobban, mint mikor fodrász festett. A hajam puha, nem szárít (mondjuk ebben a samponomnak is van szerepe), szép a fénye is. Én ennél maradok egy darabig szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 27.

Burya

2020. június 27.

Nagyjából 9-es színmélységű szőke hajamat festettem a 8-0 árnyalattal. A sötét színeknél már megtanultam, hogy mindig 2-3 árnyalattal világosabbat kell választanom a képen szereplőnél, de gondoltam a szőke hajamon ez a szőke árnyalat nem okoz majd gondot. Tévedtem. Barna lett. Ami fodrász körökben hivatalosan még mindig "világos szőke", azt a hétköznapi ember akkor nevezi csak szőkének, amikor piros hó esik... Ez bizony barna lett, a kicsit sötétebb, eredetileg kb. 8-as színmélységű hajtövemen SÖTÉTBARNA. Azt hittem, elsírom magam. Sokat szenvedtem vele, hogy szőke legyek, hát most az egész kuka. Hajnali negyed 2-kor álltam neki visszafesteni a jól bevált Palette C10-essel... Amúgy az illata kellemes, nem csípett, a hajamat sem szárította, de hogy ez a kifejezetten világos árnyalat az eleve világos hajamból barnát csinált, az nálam kiverte a biztosítékot. Az eggyel világosabb, 9-es színmélységben meg persze nincs hamvas árnyalat, csak a csibesárga 9-0, úgyhogy én ezzel többet nem próbálkozom. Részemről teljes pénzkidobás és egy szívinfarktusközeli állapot... Csalódott vagyok és dühös. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

aalexaa

2020. június 5.

Én a szőkítőt próbáltam, mert épp nem volt a jól bevált Syossból. Hiba volt, kb. semmit nem csinált a hajammal, mondjuk cserébe nem is nagyon szárított vagy roncsolt. A festékeket nem akarom lehúzni, talán én is teszek velük egy próbát, de a szőkítőt nem ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

skin

2020. május 29.

Jövök ünneprontónak. Annyira kiszárította a hajam,mint eddig egy festék sem.
Sprőd ,nehezen fésülhető lett tőle. Natúr szőke árnyalatban használtam. Soha többet nem akarok találkozni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 29.

Jövök ünneprontónak. Annyira kiszárította a hajam,mint eddig egy festék sem.

johannasz

2020. május 25.

Az 5-1 cool brown árnyalatot vettem meg belőle, az árnyalat valami gyönyörű, a hajam szinte teljesen olyan fényes és selymes lett tőle, mint a fodrász professzionális termékeitől.

(Látom, hogy sokan írjak véleményben a tartósságot, a Müllerben a 6-8 hétig tartó festékek közé van sorolva, igaz ez sem a dobozán sem a használati útmutatón nincs külön feltüntetve, ám én ennek tudatában vasaroltam meg és úgy 5 hétig tartott is, 7 hete festettem, mostanra semmi sincs már belőle a hajamon, a fent leírtak miatt azonban ennek ellenére is 5*)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 25.

Henike16

2020. május 24.

A 10.1-est próbáltam és hálistennek nem lett sárga, vagy rikító platinaszőke (mindkettőre volt már példa más hajfestékeknél), nem volt rossz szaga, csípés minimális volt ami nálam elég jónak számít. Természetes a szín és olyan lesz mint hátul a dobozon kb 20 perc alatt leszívta a lenövésem(szőke az eredeti hajam), és nem roncsolt. A balzsam tényleg szuper, jó lenne külön is venni ilyet. Kellemesen csalódtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 24.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Butyloctanol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid

Borostyánkősav. Bár nem sok információt és kutatást lehet találni az összetevő bőrre gyakorolt hatásáról, e szerint a forrás szerint jótékonyan hat a pattanásokra, a túlzott sejtszaporodással járó bőrbetegségekre (pl. psoriasis vagy hyperkeratosis), öregedésgátló hatással bír, továbbá antimikrobiális és antioxidáns tulajdonsággal is rendelkezik, vagyis a kozmetikumokban tartósító funkciót is elláthat.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.