Schwarzkopf

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   60 ml, 60 ml és 22,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adriant, Módosítva: 2021. június 9.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:   60 ml, 60 ml és 22,5 ml
Kategória:   Hajfestékek

Hialuronsav-komplex-et tartalmaz, ami a szépségápolásban már jól ismert hidratáló tulajdonságairól. A formula a beépített színápoló rendszer segítségével a haj mélyére juttatja a színpigmenteket. Nemcsak védi a hajat a károsodástól, de ápolja is hajfestés közben és utána.

Ár: 1200 , Eladó: qlisacl
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Pécs , fizetés: Személyesen Pécs-Kertvárosban vehető át. A vevő terhére posta/foxpost megoldható, előre utalást követően.
HAJSZÍN VILÁGOSÍTÓ: Schwarzkopf Gliss Color Care & Moisture Hajfesték
Ár: 500 Ft+szállítás , Eladó: szawai
Állapot: Új, Helyszín: Kiskunfélegyháza, fizetés: Banki utalás után küldöm

fdancsi

2021. június 30.

Hűvös barna árnyalatot választottam, az őszülő hajszálakat szépen fedi, 4 hét után sem dobta le mint a korábbi festékek. Nagyon könnyű vele dolgozni, sokkal puhább lett a hajam utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 30.

Nikol91

2021. május 22.

Egy hideg barna árnyalatot valasztottam. 10 percet volt a hajamon. Le kellett mosnom, annyira marta a fejbőröm. Ez alatt a 10 perc alatt is befogta az ősz hajszálaimat, szóval nagyon "durva cucc".
Mivel szeretném, ha maradna hajam, maradok a sima színezőnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 22.

Mivel szeretném, ha maradna hajam, maradok a sima színezőnél.

galivali

2021. május 21.

A 7-00 árnyalatot próbáltam. Könnyen használható, nincs erős szaga, de számomra kellemetlen. Jól fed, szép, ragyogó, természetes szín. A dobozon lévőnél kicsit sötétebb árnyalatú. Nem szárította a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 21.

sziabarbi

2021. május 21.

Vékony szálú, zsíros, barna hajamra használtam a 10-2 verziót. Hihetetlenül könnyű volt a felvitel, a keverés, minden. Egyedül egy kisfésűt kellett használnom pluszban, de az sem volt létfontosságú. A rosszul melírozott hajamat egy színre hozta, nem lettem sárga, sem foltos. Biztosan újra fogom venni ezt a terméket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 21.

Lizzie888

2021. május 21.

Fekete erős szálú hajam van, és az egyik ismerősöm ajánlotta az L9-et szőkítésre. Nem az egész hajamat akartam elsőre kiszőkíteni, így otthoni próbára tökéletes. A hialuronsav pedig extra pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. május 21.

Melszi

2021. május 10.

Update: Muszáj módosítanom a korábbi lehúzó véleményemet. Előszőkített hajamra vettem a 6.16-os színt, tökéletes eredményt hozott!!!

Egyszerűen borzalmas!!! Az eddigi legrosszabb hajfesték, amit próbáltam. 7.0 és 6.16 keverékét vittem fel a hajamra. Hát sötétbarna lett!!!!!!! Középbarna hajam volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 10.

Pocokkiralylany

2021. április 20.

az új 8-16-ost használtam, imadom! A szine tökéletes, jól megfogta és mosás után sem kopott! A hajbalzsamjat egyszerűen imadom, csodasan puhava, simava és fényesség teszi a hajam, ha lenne külön ilyen ápoló biztosan vennék.
Eddig is ezt a márkát használtam, 7-8-9-es árnyalatokat kedvtől függően, eddig mindegyikkel elégedett voltam, ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 20.

delfi

2021. április 6.

Az új 8-16 szìnnel festettem a hajam. Eredetileg a 8-1 akartam de megláttam ezt az új árnyalatot, és hát nagyon megtetszett. Természetes hamu szőke. Nagyon elégedett vagyok vele. Adja a színt amit ígér. Eleinte kicsit sötét, 2 mosás után viszont "beáll"a szín. Nem roncsolt, szép egységes fényes a hajam. Tényleg természetes a színe, nem szürke lila zöld.... Mint sok más hamu szőke àrnyalatnàl. Nagyon szép. Ajànlom. Ja és egy 7-8 mélységű szőkére festettem rá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 6.

laregina

2021. április 4.

10-2 : tegnap festettem a hajamat, biztam benne az itteni velemenyek alapjan de nagy csalodas volt...
1. Egyaltalan nem olyan mint a kepen levo 10-2, inkabb 10-1 vagy 9-hez hasonlitanam, bezsszoke szeru, a hajtovemnel elegge sotet. Sotetszoke az alapszinem, van olyan festek ami feherre vilagositja a hajamat, hat ez nem az. A szin nem rossz osszessegeben amit kaptam de ha vilagos szokere vagyik az ember akkor meglepo ha az eredmeny nem olyan...
2. Az allaga eleg tomeny, aminek az elonye az hogy nem folyik de a hatranya, hogy nehezen jott ki a tubusbol, festes kozben mindig razogatni kellett.
3. A szaga mint egy atlagos hajfesteknek, nem valami kellemes
4. Csipte a fejboromet es a halantekomnal ki is pirosodott a borom!
5. Az utoapolo rettenetes, egyaltalan nem apol es majdnem elestem a zuhanyzoban annyira csuszott minden, gondolom a sok szilikontol.
6. Jobban szaritotta a hajamat mint az atlagos hajfestekek, meg mindig szaraz pedig olaplexet is hasznaltam meg olajozom is folyamatosan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 4.

3. A szaga mint egy atlagos hajfesteknek, nem valami kellemes
4. Csipte a fejboromet es a halantekomnal ki is pirosodott a borom!

mrekaa

2021. március 16.

8-0 árnyalatot választottam. Alapból melírozott barna hajam van, csak a szőkített részek elkezdtek narancssárgává válni, ezért mindenképpen szerettem volna valamit változtatni. Nagyon szép egységes világos barna hajat kaptam, nagyon selymes, szép, egységes. Meg vagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 16.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Butyloctanol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid

Borostyánkősav. Bár nem sok információt és kutatást lehet találni az összetevő bőrre gyakorolt hatásáról, e szerint a forrás szerint jótékonyan hat a pattanásokra, a túlzott sejtszaporodással járó bőrbetegségekre (pl. psoriasis vagy hyperkeratosis), öregedésgátló hatással bír, továbbá antimikrobiális és antioxidáns tulajdonsággal is rendelkezik, vagyis a kozmetikumokban tartósító funkciót is elláthat.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.