Schwarzkopf

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   60 ml, 60 ml és 22,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adriant, Módosítva: 2021. június 9.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:   60 ml, 60 ml és 22,5 ml
Kategória:   Hajfestékek

Hialuronsav-komplex-et tartalmaz, ami a szépségápolásban már jól ismert hidratáló tulajdonságairól. A formula a beépített színápoló rendszer segítségével a haj mélyére juttatja a színpigmenteket. Nemcsak védi a hajat a károsodástól, de ápolja is hajfestés közben és utána.

Ár: 500Ft , Eladó: xxilaurab
Állapot: Új, Helyszín: Szentes, fizetés: Személyesen Szentesen vagy fox/posta
Schwarzkopf Gliss Color Care & Moisture Hajfesték - Sötétfekete / Deep Black 1-0
Ár: 900 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan termék, sosem használt, Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés a helyszínen (Revolut, PayPal, mobilbankos azonnali utalás), de a postázás/Foxpost/MPL/Packeta is megoldható előre utalás esetén.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

jagafzgrehjre8958z65z5t

2022. augusztus 13.

Azt hiszem ez a legjobb hajfesték, amit mostanában használtam. L'oreal Casting-ot váltottam le, mert az már nem volt képes befogni az ősz hajszálakat.
A Gliss világosbarna árnyalatát vettem meg, éppen azért mert számítottam rá, hogy ez is sötétebb lesz (mint minden hajfesték). Így is lett, egy szép középbarna színt kaptam, nem igazán tapasztaltam vörös árnyalatot sem benne szerencsére. Az ősz hajszálakat is szépen befogta, a hajamat sem roncsolta. Nálam maximum 4 hétig tart a tökéletes eredmény festés után, mert nagyon-nagyon gyorsan nő a hajam, de ez nem a festék hibája. Összességében nagyon elégedett vagyok, már kétszer újravásároltam és egy darabig maradni is fogok ennél a terméknél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 13.

adri222

2022. augusztus 13.

A 7-00 arnyalatot probaltam nemreg..
Hat kar volt,nemhogy nem sotet szoke,de sotetbarna lett!!
Penzkidobas,nagy csalodas,a kepen lathato szin koszono viszonyban sincs a kapott szinnel…szomoru vagyok,nem szerettem volna sotet hajat :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 13.

A 7-00 arnyalatot probaltam nemreg..
Hat kar volt,nemhogy nem sotet szoke,de sotetbarna lett!!

adri222

2022. augusztus 12.

Nagyon nagy csalódás ez a festék.
A kapott színnek köze nincs a dobozon látotthoz.
De még a világos barnához sem.
Ez sötétbarna..minimális szőkés fénnyel..teljesen pénzkidobás,aki sötét szőkét akar ne vegye meg..:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 12.

Nagyon nagy csalódás ez a festék.
A kapott színnek köze nincs a dobozon látotthoz.
De még a világos barnához sem.

Bakania

2022. augusztus 12.

10.55-ös árnyalat- Egyéb drágább hajfestékeket is próbáltam már, de eddig ez a legjobb, és nem kopik ki a ,,hamvasság" 1-2- mosás után, és nagyon szép színe van.
Nem roncsolta a hajamat csak minimálisan.

Mindenképp újravevős. ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 12.

Nem roncsolta a hajamat csak minimálisan.

Mindenképp újravevős. ☺️

urania24

2022. július 17.

Lemosáskor olyan érzés volt, mintha valami brutál jó pakolást mosnék le, nagyon jó állagú lett a hajam utána! Hosszú idő után ez az első festék amitől nem viszket a fejbőröm! Egyedül azzal volt picit bajom h tök barna lett a 7es árnyalat :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 17.

MonyoKJ

2022. július 7.

Sajnos majdnem 2 évig használtam a 4-es árnyalatot, és egyre rosszabb állapotba került a hajam. Sokáig nem is gondoltam arra hogy a hajfestékem okozza, minden másra gyanakodtam, minden kencét megvettem ami csak létezik, hogy valamelyest helyrehozza a hajam. Majd kb 2 hónapja szöget ütött a fejembe hogy talán a festék a ludas... festéket váltottam, és csodák csodája, nem romlott tovább a hajam már reménytelen állapota, és mintha a kencéim is szépen lassan kezdenék helyretenni. Sajnos utólag olvastam itt, hogy más is az igen intenzív szárító hatására panaszkodik, és ezt csak megerősíteni tudom! Ha ezt használod, és rohamosan elkezdett romlani a hajad állapota, azonnal váltsd le!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 7.

Ditti79

2022. június 13.

Sokféle hajfestéket próbáltam már...olcsóbbat,drágábbat,nagyon drágát....de ez az ELSŐ,amelyiktől tényleg olyan színű lett a hajam,ami a dobozon volt.Kíváncsi leszek,hogy a heti két mosással mennyit kopik és hogyan,de eddig drogerias vonalon számomra ez a legjobb hajfesték.10-55-ös árnyalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 13.

g.ova.erika

2022. május 18.

10.2-es árnyalatot használok már több mint 2 éve sötét szőke hajszínemre, amivel nagyon szépen elboldogul. Nem lesz tőle kacsasárga, mint más korábban próbált festékektől.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 18.

doris92

2022. május 11.

Az itteni vélemények alapján vásároltam meg az 5.1 árnyalatot. Az állaga nagyon krémes, szépen össze lehet dolgozni a festéket az oxival. Nem csöpögött össze vissza, nagyon könnyen lehetett vele dolgozni. A végeredmény pedig csodálatos, nem kaptam sokkot, hogy fekete lett, hanem egy szép sötétbarna szín lett, pont amilyet szerettem volna! Nincs vöröses beütése sem. Drogériás festétek közül eddig ez a legjobb számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 11.

blghl02

2022. május 10.

8.1 Nekem szuperül bevált!
Kicsit féltem, a 8.1 negatív tapasztalatai miatt, de belevágtam. Nekem nem lett narancsos beütése, sőt, gyönyörű hamvas középszőke lettem, pedig a saját hajszínem elég sötét.
Alapvetően volt egy durva lenövésem, mert előtte élénk rózsaszín voltam, azt is szépen fedte. Nem túl sötét sőt, szerintem világosabb is lett, mint a dobozon. (Mármint a saját hajszínen.)
Engem levett a lábamról, mindenképpen újravevős!
Imádom.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 10.

8.1 Nekem szuperül bevált!
Engem levett a lábamról, mindenképpen újravevős!
Imádom.:D

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Butyloctanol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid

Borostyánkősav. Bár nem sok információt és kutatást lehet találni az összetevő bőrre gyakorolt hatásáról, e szerint a forrás szerint jótékonyan hat a pattanásokra, a túlzott sejtszaporodással járó bőrbetegségekre (pl. psoriasis vagy hyperkeratosis), öregedésgátló hatással bír, továbbá antimikrobiális és antioxidáns tulajdonsággal is rendelkezik, vagyis a kozmetikumokban tartósító funkciót is elláthat.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.