Schwarzkopf

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. június 29.

Kategória:   Hajápolók

Extrém szérum hajpakolás erősen igénybevett, töredezett hajra

Az Amino-Proteinnel gazdagított formula hatékonyan helyreállítja a hajállományt. Egyedi súlytalan krémes formula a selymesen lágy és érezhetően simább hajért.

Leander

2019. április 5.

Az illata jó, egyszerű használni, nem nehezíti el a hajat, nagyon sokáig elég, csak szinte semmit nem csinál, max. minimálisan hidratál, de finoman szólva nem átütő a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

Esztuci

2018. november 22.

Akciósan vettem, és lelkesen használom. Jó az illata, de én semmilyen hatást nem érzek. Lehet, hogy csak az én hajam annyira károsodott, hogy nem segít rajta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 22.

kovacsrekaa

2018. október 16.

Nagyon jo kis termek lenne.
Nevetsegesen olcson Auchan kiarusitason 600 Forintert vettem. Ahogy nyomom a tenyerembe es kennem a hajamra, ugy eltunik. Illetve elegge ragacsos lesz a hajam, ossze tapad tole, az elso nap meg szep a hajam utana valalhatatlan. Sajnalom, pedig az illataert oda vagyok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

Nagyon jo kis termek lenne.

Franciacsaj

2018. április 10.

Szőkítés és szerencsétlen hajfestékhasználat után szépen helyrehozta, pontosabban megmentette a megviselt hajamat. Drágállottam, de nem volt más reményem. Megérte. Minden hajmosáskor nem használnám, de kivételes alkalmakkor tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

bettina092

2017. április 9.

Beszereztem én is ezt a terméket,mert most volt rá akció, göndör száraz a hajam már kipróbáltam párszor, kicsit furán jön belőle ez a krémes állagú krém talán jobban is zsírosítja a hajat, de ha helyrerakja egy kicsit nem bánom. Egyelőre jóra pontozom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

Maja92

2017. január 2.

Csak ajánlani tudom, puha lesz tőle a hajam és könnyen kifésülhető fényes. A töredezett hajvégeket is kisimítja, biztosan újraveszem ha elfogy.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

Trixi

2016. december 14.

Én kedvelem ezt a szérumot, már harmadik flakonnal használom a festett hajamra. Hajtőre nem viszem fel, csak a haj hosszára, a végekre többet. Puhítja a hajam, könnyebb kifésülni. Mivel természetes gödör hajam van, hajszárítás után is szoktam ráfújni, így szebbek és jobban definiáltak a fürtök. Nem nehezíti el a hajam. Szeretem, hogy hajban maradó. Szeretem az illatát is. Nem ragad és nem zsírosít. Sokáig elég egy flakon, gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 14.

bjnczk

2016. december 13.

Az én tetszésem túlzottan nem nyerte el. Ahogy felviszem a hajamra, tapad,meg akad a kezem... Egész jó az illata, de nem ájultam el a terméktől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 13.

AlexaNagy

2016. március 22.

Először vettem ezt a terméket,és úgy egyáltalán bármilyen hajregeneráló szérumot összesen.
Pozitívum: a hajam valóban erősebb, a hajvégek használata alatt nem töredezettek, puha DE

Itt jön a negatívum :
puha tapintást ad ,sajnos olajos hatással egyvelegben.

Összesítve a tapasztalatokat 4 csillag,mert amire van az jó , de az olajos hatása miatt a hajmosások gyakorisága indokolt ha használatban van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

Itt jön a negatívum :
puha tapintást ad ,sajnos olajos hatással egyvelegben.

editok

2016. március 4.

Még csak párszor használtam, de nagyon megszerettem!

Pozitívumok:
- Az ígéretnek megfelelően azonnal simább és puhább tőle az amúgy száraz hajam. Egészségesnek tűnik a hajvégem.
-Nagyon finom az illata.

Negatívumok:
Egyelőre még nincs.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 4.

Még csak párszor használtam, de nagyon megszerettem!

Pozitívumok:

Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.