Schwarzkopf

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. május 16.

Kategória:   Hajápolók

Hajfestés és hajformázás során sérült hajra. Az Omegaplex®-et tartalmazó formula helyreállítja a haj belső szerkezetét és hosszantartó védelmet nyújt a jövőbeni sérülések ellen.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

ronivarga2001

2021. szeptember 17.

Rettenetesen szomorú vagyok, hogy kivonták a forgalomból, ez volt a kedvenc hajpakolásom. Hónaponta festett, rövid, erősen igénybe vett hajra használtam, minden alkalommal meg voltam vele elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

ramicic

2020. május 4.

Frissen szőkített hajjal próbáltam ki- a lehető legfehérebb lett a hajam. Mivel másodjára történt meg az ilyen erős világosítás- gondoltam, hogy nem ártana valami extra ápolás. Valami plex- a visszaépítéshez. Itt olvastam ajánlásra ezt a terméket.
Megvettem a cuccot. Korábban csak a Fructis sárga balzsamát használtam. Gondoltam.- hogy ennyi még belefér.
Nagyon tetszett a cuki kis illata- ezért próbából kipróbáltam a mesterfodrász által szőkített hajam végére első tincsen 3cm-en- csak úgy szárazon.
Majd azt tapasztaltam- hogy a szőke hajam elvékonyodott- először papír szerű lett- majd megnyúlt- mint a gumi- és konkrétan leszakadt a hajam vége.
(MIvel volt időszak - mikor magam festettem- tudom milyen - mikor leég az ember haja.
Volt olyan, hogy hátul csak egy 1 cm-es csonk maradt az egyik tincsemből- és minden hajmosásnál rettegtem- hogy a többi tincsből mennyi fog még így lejönni.)
Magyarul- a csodás hajszerkezet építő- annyira erős kémiai anyagot tartalmaz- ami a megkínzott hajamra úgy hat- mintha festenék.
elégé kétségbeesetten álltam neki a hajmosásnak - hogyha mindez nem a balzsamnak köszönhető- akkor a hajam vége le fog esni. (jó 10-20 cm duplán szőkítve, illetve 10 cm-ami 1x)
Szokásos Fructis samponnal és balzsammal- 2 kb-őt is használok- semmi gond nem volt.
Vagyis - nyugodtan mondhatom- hogy a hajpakolás égette le a hajam.
3 cm-rel rövidebb első tinccsel- és egy tapasztalattal arról, h mindent előbb kipróbálok- lettem gazdagabb.
És boldogan- hogy nem az egész hajamon próbáltam ki.
Én nem ajánlom.
Hát- nem egy sikerélmény- de a korábbi leégetés után- csak sétagalopp volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 4.

Vagyis - nyugodtan mondhatom- hogy a hajpakolás égette le a hajam.
És boldogan- hogy nem az egész hajamon próbáltam ki.
Én nem ajánlom.
Hát- nem egy sikerélmény- de a korábbi leégetés után- csak sétagalopp volt.

bibike2000

2020. április 16.

Nekem nem éri meg megvenni, mert 2 hét alatt elfogyna, és nem olcsó. Az illata jó, jót tesz a hajnak. Viszonylag drágán kapunk keveset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 16.

EdinaEdina55

2019. december 5.

A leírt pozitív vélemények alapján választottam ezt a hajpakolást és nem bántam meg. Egy dolgot akartam tesztelni mi a jobb hajmosás előtt felvinni a maszkot száraz hajra vagy hajmosás után még kicsit nedves hajra. Hajmosás után amúgy sem szeretek még 30 - 40 percet várni a pakolással majd újra lemosni és szárítani a hajat ezért is vittem fel előtte száraz hajra. Göndör a hajam de ki tudtam a krémmel bontani. 25 percig hagytam rajta majd a zuhany alatt kétszer megmostam a hajam, a szokásos balzsam és utána a szárítás. Nagyon szép puha lett a hajam tőle. Az illata nekem is nagyon tetszik, isteni. Megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 5.

AprilJune

2019. december 1.

Töredezés mentes, fényes és sima lesz ettől a hajam és szuper illatos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 1.

Töredezés mentes, fényes és sima lesz ettől a hajam és szuper illatos.

Penge

2019. május 27.

Hát igen, ez 5 csillag. A hidrogén szőke törött seprű hajamat ez a balzsam tette anno rendbe. Próbáltam 10 más féle balzsamot , egyedül a Wella festett hajra (piros) kis balzsam közelítete meg a hatását, de annak meg az ára nagyon magas. Szóval tényleg hat. Volt hogy fél perc múlva mostam le, mert siettem és akkor is szép puha illatos lett a hajam. Nem zsírosít, mint a többi 2 nap után. Per pill is van kb.5-6 fajta balzsm a kád szélén, de hosszantartó szép hatást akarok, minig ezért nyúlok. Nyugodt szívvel ajánlom csajok, nagyon tud .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 27.

anitaanett

2019. április 22.

Nincs különösebben kiszáradva a hajam és már nem is festem, csak mivel anyám vette, így én is használom. Az illata nagyon megfogott! A többi Fiber Therapy terméket még nem próbáltam, de a sampont ki szeretném majd a jövőben. Szép, fényes, puha tapintású hajat eredményez. Ez a hajpakolás meggyőzött róla, hogy van alapja a sok-sok pozitív, 5 csillagos véleménynek. Az utóbbi időben magasan a legjobb hajpakolás, amit volt szerencsém kipróbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

Ditte81

2018. október 28.

Izgatott az Omegaplex, annyi jót hallottam róla. Kipróbáltam és azt kell mondjam jó! Mióta használom sokkal kezelhetőbb a hajam. Ha kimarad hajmosáskor észrevenni. Szőkítés esetén kifejezetten ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 28.

LiterallyWhite

2018. május 12.

Igénybevett, száraz hajra kiváló hajpakolás. Már az első használat után érezni lehet, hogy a hajnak az állaga selymesebb és könnyen kifésülhető. Hosszútávon pedig abszolút érezni a különbséget. Erősen ajánlom azoknak, akik sokszor festik illetve szőkítik a hajukat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

Juszti

2018. március 13.

Nagyon dús,szép hajam hirtelen elkezdett hullani és nagyon kiszáradt.Csak árnyéka lett önmagának. Nem tudom, hogy hormonális oka volt e vagy a festés vagy mindkettő, de ettől a terméktől újra fényes és puha lett, könnyű kifésülni is.A fejbőrre is érdemes tenni, nekem csak úgy működött. Ha alaposan ki zuhanyoztatom, akkor nem zsírosodott újra hamar. Jajj az illatát imádom! Ár- érték arányban megéri nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol