Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Juliette, Módosítva: 2015. szeptember 14.

Kategória:   Hajápolók

Bambusz- és orchideakivonattal, simítja a hajat, javítja a haj belső sérüléseit.

pocsaianita

2015. december 5.

Tegnap kaptam ajandekba a samponjaval egyutt,gondoltam ma utananezek,es meglepodve tapasztalom,hogy sokaknak nem vallt be. En este megmostam a samponjaval a hajam,majd utana bebalzsamoztam,es mar akkor nem volt olyan gyurugondor a hajam,mint szokott. Utana beszaritotta a baratnom,es lass csodat,mintha simitva lenne meg ma is! Eddig a szaritas utan atkellett simitani az egeszet,es most nagyon meglepodtem,hogy egy egyszeru szaritas tegnap este eleg volt,pedig valoban igazi gondor hajam,igy nem vartam nagy csodat,tekintve hogy egesz olcso volt. Nagyon megvagyok vele elegedve,es a hajam sem neheziti el,mint a legtobb balzsam,es nincs zsiros tapintasa sem. Imadom! Egyelore :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 5.

nikolett

2015. február 16.

Nekem szép volt tőle annak idején a hajam, most használtam el a flakon alján lévő maradék, "talánromlott" mennyiséget, de még így se rossz :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 16.

Csilla91

2015. február 3.

Ugyanolyan nagy NULLA mint a samponja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 3.

Ugyanolyan nagy NULLA mint a samponja.

jégvirág

2013. október 13.

Nem vártam, hogy szög egyenes lesz tőle a hajam, egyáltalán, de még csak egy kicsit sem egyenesítette. Semmilyen ez a balzsam számomra, úgy, mint az összes gliss kur termék. A jó illat édeskevés, ha az alapvető dolgokon sem segít (szárazság, nehéz kifésülhetőség).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 13.

suxxx94

2013. július 28.

Egyenesítésben sokkal jobb a garnier fructis egyenesítős balzsamja,ez a nyomába sem ér.Puhább lett tőle a hajam,selymes,de csak ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 28.

elizabett85

2013. április 9.

Én nem hajkiegyenesítés céljából vettem, csak egy olyan balzsamot szerettem volna, ami táplálja a hajam és jó az illata. Ezeket az igényeimet teljesen kielégíti, nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 9.

nyuszko93

2012. október 11.

Az első pár használatkor meg voltam vele elégedve mert nekem csak kissé hullámos a hajam alapból.Ez inkább arra jó miután megszáritom és kivasalom és csak akkor látom azt hogy több ideig marad egyenes. De ha csak sima száritástól és ennek használatától várnám az eredményt az csak csalódást okozna. Amúgy ragadós és már nem is használom, még jó hogy leértékelve vettem.Ez volt az első és utolsó vétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 11.

Maniac

2012. június 28.

Az elejétől kezdve nem hittem benne, hogy egyenesítene, én töredezés-megelőzésre vettem, arra tökéletes és még kevés is elég belőle. 1 csillagot levonok, mert az egyenesítős ígéretét nem váltja be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 28.

Nusee

2012. április 21.

Ettől tényleg nem lesz egyenes a haj, viszont sima balzsamnak megfelel, vmilyen szinten ápol :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 21.

kovacsne.th.gabi

2012. február 25.

Próbából vettem kb. fél éve...igazi csalódás volt. Talán én vagyok naiv, de azt vártam tőle, hogy majd egyenesebbé teszi a hajamat, viszont egyáltalán nem tapasztaltam ilyet. Az én hajamat nem szárítja és nem is nehezíti el, de nem is táplálja sajnos..."semmilyen" a hatása. Már több Gliss Kur balzsamot kipróbáltam, ez volt a leggyengébb. A többi szerintem sokkal jobb...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 25.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Bambusa Vulgaris Leaf/ Stem Extract
Vitaminok: Panthenol