Best of Beauty 2019

Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: illesbarbi, Módosítva: 2015. január 15.

Kategória:   Hajápolók

Mélyregeneráló Hajpakolás száraz, töredezett, vékonyszálú hajra.

A Hyaluron-Komplex-et & Folyékony-Keratin-Komplex-et tartalmazó formula belülről feltölti az elöregedett haj struktúráját. A mélyreható regenerálásért & észrevehetően dúsabb hajért. Krémes textúra és kényeztető ápolás.

dorkana

2016. augusztus 26.

Vékonyszálú, szőkített hajamra nagyon jó hatással van, feltölti, hidratálja, az illatával viszont nem tudok megbarátkozni. Ez az egyetlen oka, amiért nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

Fancsaaa04

2016. április 20.

Kicsit szárított, de nem vészes. Ezért kevertem hozzá a Balea göndör hajra való balzsamából, és azzal együtt használom, Így az én göndör hajamra megfelel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 20.

Daniella11

2016. március 15.

Borzasztóan repülős, elektromos lesz tőle a hajam. Ráadásul tartását veszti, annyira puha lesz, viszont fura, hogy nem könnyebb kifésülni, mint egy egyszerű balzsammal. Ha teljes áron vettem volna, akkor mérges lennék, de akciósan balzsam helyett jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 15.

szalamaja

2016. március 10.

Vékonyszálú göndör hajam van.iszonyat száraz.Na ez atermék semmit nem csinált vele.Sőt mintha a fésülködés nehezebben ment volna mint a használata nélkül .Számomra kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 10.

senskin

2016. február 10.

Vékonyszálú hajamnak dússágot ad, nekem egy fokkal jobb, mint a balzsam. Hatásosabb. Nem állandóan ezt használom, de egy héten többször is. Váltogatom és cserélgetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 10.

Ennie86

2015. november 30.

Szeretem a Gliss Kur cuccokat, így bátran kísérletezgetek velük. Kellemes illata és jó állaga van. Nem csodaszer, de szerintem jót tesz a vékonyszálú hajamnak. Puhább és fényesebb tőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

pmarcsi

2015. július 4.

Imádom! Az én loboncommal csodákat művel. Selymes és puha lesz használata után a hajam. A termékcsalád több tagját is használom, és egy darabig nem szándékozom lecserélni őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 4.

deliaberes

2015. június 20.

Szeretem az illatát. A hajam vége elég száraz, nekem használ, jó nem esik le az állam tőle, de tényleg puhább, élettel teli lett a hajam mióta használom, bár én fél órát hagyom rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 20.

ami2015

2015. május 17.

Elhasználtam belőle egy tégellyel, nem volt rossz. Az illata kifejezetten tetszett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 17.

ingyombingyom

2015. április 11.

Nagyon megbántam hogy megvettem, egyetlen pontot sem érne.
Vékonyszálú , dús hajam van ami mostanában száraz is. Pont nekem való lenne de mégsem az. Nemigen használtam korábban ezt a termékcsaládot. A megfelelő hatás érdekében a samponját, balzsamát és ezt a pakolásnak nevezett termékét is megvettem. Ugyanolyan száraz maradt mint előtte , talán egy kis fényt adott. Igaz még csak 3 mosáson vagyok túl de nem már nem várok csodát.
A poén az, hogy el sem tudom ajándékozni mert nem akarok másoknak is rosszat. Még a kutyámra sem kenném :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 11.

Nagyon megbántam hogy megvettem, egyetlen pontot sem érne.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Glycerin, Dimethylsilanol Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol