Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2012. október 1.

Kategória:   Hajápolás
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A Gliss Kur Marrakesh olaj & kókuszdió hajbalzsam értékes tápláló olajat tartalmazó formulával könnyű kifésülhetőséget és mély ápolást biztosít a haj elnehezítése nélkül.

Kiszerelés: 200ml

Enjoy86

2014. augusztus 2.

Samponnal együtt használtam és 4 hónapig tartott, mire rájöttünk a fodrászommal, hogy ezektől hullik csomókban a hajam (valószínűleg a benne lévő olajtól, ami eltömíti a pórusokat). Miután abbahagytam, a 2. hajmosás után teljesen megszűnt a hajhullás, úgyhogy egyértelműen ez volt a felelős a problémáért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 2.

ryara

2014. július 10.

Én vagy egy évig használtam őt, most fogyott el az első flakon. Bár ez annak köszönhető, hogy közben kaptam egy literes kallos balzsamot :) Mikor megvettem nagyon szerettem, az illata is nagyon jó, ettől lett legpuhább a hajam. Kicsit ugyan nehézkesen kenődik, nem olyan balzsamos az állaga, emiatt sokat kellett kinyomni belőle mindig, hogy mindenhova jusson. Ezen felül nekem egy átlagos balzsam, kb ugyanannyira zsírosít mint a többi. :) Ha elfogy végre minden hajcuccom, lehet, hogy őt veszem újra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 10.

Naturka

2014. július 7.

Nah ettől is tartottam, hogy te jó ég, vajon már másnap zsíros lesz-e a vékony hajam. De nem lett az :). Ez a napi használatú balzsamom, könnyen kifésülhető tőle a hajam és a 3. napon sem zsírosodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 7.

lumena

2014. február 4.

A nagyon száraz hajon nem segít, de amióta vágtam a hajamból, a hajvégeket két mosás között nem hagyja kiszáradni, isteni puha és jó illatú lesz tőle a hajam. A töredezésen sajnos nem segít, ennél sokkal jobban teljesítettek más termékek. Most biztosan sokan ki fognak nevetni: amikor először használtam a balzsam nagy része a kádban landolt. :D A krémesebb balzsamokhoz/pakolásokhoz vagyok szokva. Ezt ha kinyomod, kukacként mászik elő a tubusból és jól el kell dörzsölni a tenyérben aztán belemasszírozni a hajba. Emiatt sok kell belőle egyszerre, nekem gyorsan fogy. Ez mondjuk nem baj, mert nem nyerte el annyira a tetszésem. Visszatérek inkább a Kallos és Balea balzsamokhoz.

Elhasználtam és hosszú távon még az egészséges hajamnak sem nyújtott elég hidratálást, így le kell pontozzam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

okami15

2013. október 9.

Nemrég vettem samponjával együtt, az első hajmosás után annyit mondhatok, nekem tetszik az eredmény :) Fényes a hajam és tetszik az illata, igaz, valóban semmi köze a kókuszhoz :D Rengeteg hozzászólásban olvasom a balzsamoknál, hogy lezsírosítja a hajat. Akik ezt tapasztalják, azoknak ajánlanám, hogy a fejbőrükre ne tegyenek a balzsamból, csak a hajhosszra :P A sampon való a fejbőrre, a balzsam csak a hajra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 9.

LovasBabi

2013. június 17.

Ez is szépen kezeli a hosszú hajamat, úgymint kevesebb töredezés, könnyű kifésülhetőség, csillogás. Tulajdonképpen mindent tud. Régen vettem már az ára miatt. Most a sárga olajos regenerálás tesója van meg, mert muszáj volt. Mindkettő hasonlóan szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 17.

tauromi

2012. szeptember 17.

Mivel az argán olaj most annyira trendi és tulajdonképpen bármire felhasználható (arcápolás, testápolás, hajápolás, körmök erősítése stb.) szinte várható volt, hogy kijön egy ilyen széria is. (Már más nagy hajápoló termékeket gyártó márkánál láttam). Én megvettem a sampont, a balzsamot és a pakolást is, de nem egy nagy szám azt kell hogy mondjam. Nekem pont jól jött volna egy kis plusz táplálás az amúgy is kicsit töredezett, festett hajamnak.... Hááát.... először úgy nézett ki hogy szárította a hajvégeimet, aztán egy nap múlva már elnehezítette a hajamat, bezsírosodott és muszáj volt összefognom.... Nem igazán ajánlom! (Akik a kókusz illat miatt vennék meg, üzenem:az illatának semmi köze a kókuszhoz)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 17.

annapanni

2012. augusztus 28.

Elég sok újdonság jött ki a Gliss Kurtól, hát én annyira nem vagyok beájulva. Az illata emlékeztet a feketére, én inkább kókuszra számítottam. Mire jó a marrakesh olaj? még nem jöttem rá...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 28.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Dimethiconol, Cyclomethicone