Schwarzkopf

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: Adrienn08, Módosítva: 2014. április 11.

Kategória:   Hajápolók

Gliss Kur Million Gloss Hajmaszk úgy van kialakítva, hogy meghosszabbítja a haj laminálását 10 napig. A maszk hatásos 1 perc alkalmazását követően is.

AligatorBaby

2017. február 14.

Nah hát ez az a kategória volt nálam, hogy alig vártam hogy végre elfogyjon :D Illata nem tudom, de kicsit férfi parfümre emlékeztet :S Sokáig nem is volt elég, mert ahhoz hogy valamit használjon is elég sok mennyiséget kell belőle használni, ez a fokozza a haj csillogását meg egy süket duma, én semmi ilyesmit nem tapasztaltam:D Összességében számomra az egyik legrosszabb hajpakolás volt amit próbáltam, nem tette a hajam megfelelően lággyá és nagyon sok hajvégápolót kellett használnom. Ennél még egy hajbalzsam is jobban teljesített nálam, semmilyen ápoló hatását nem éreztem, sajnálom, mert a gliss kur termékek túlnyomó többségben jók szoktak lenni:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

Mayasos

2016. október 24.

Igen... megtetszett a boltban a csomagolása és megnéztem magamnak. A leírás alapján elhittem, hogy szépen csillogó lesz tőle a hajam ezért megvettem. Hát az nem lett. El is ment tőle a kedvem egy időre. Mostanában megint valami hajpakolás után néztem és ráakadtam a polcon, gondoltam csillogni ugyan nem fog a hajam, de kifésülni jó lesz. Az ismerőseim nem győzik dicsérgetni a hajamat, mert a hullámok szépek és összességében ápoltabb lett a hajam tőle. A Kallos hajpakolás nekem nagyon lehúzta a fürtjeimet és kiegyenesítette. Ez nem nehezíti el annyira és érzem-látom a javulást. Újravenni nem fogom, talán egy másikját fogom kipróbálni a Gliss Kurnak vagy esetleg egy syoss... Négyes adok neki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 24.

Cu2tka-baba

2016. január 8.

Hát én nem kedvelem. Én is akciósan vettem, gondoltam hamar elfogy, egynek jó lesz. De egyszerűen nem bírom elviselni a szagát. Annyira erős az illata, hogy az már szag. Még 3. napon is érzem és szabályosan hányingerem van tőle:S Nekem pénzkidobás, mert egyszerűen nem tudom használni öklendezés nélkül:S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 8.

mium

2015. október 20.

Akciósan vásároltam a DM-ben, 650 forintért, és fantasztikus hatása van. Hosszú, töredezett végű hajammal csodát tett. Könnyen fésülhetővé varázsolta, már az első használat után, és 2-3 napig puha,selymes tapintású volt a hajam tőle. Nem használtam közben más hajvégápoló szert,sem hajpakolást. Kb 2-2,5 hónapig volt elég a tartalma, az első pár használat után már csak a hajam legvégére használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 20.

Ancsuk

2015. október 20.

Egy probát megért, igazándiból én tesztelésképp vettem, hogy összehasonlítsam a Kallos hajpakolással de ég és föld minden téren!! Alapból a Kallos 1000 ml és 850 Ft ami nekem 3 hónapig elég és az összetevői is jobbak! Évek óta azt használom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 20.

black_cico

2015. október 20.

éppen nagy hajbalzsam/hajpakolás keresőben voltam a dm-ben, szétnéztem rendesen, de vhogy a "csodát" egyikben sem éreztem a felhozatalból, merthogy jóformán mindet ismerem is..
végül a legfelső polcon a sarokban ahova az ember oda se néz általában, nos ott árválkodott ez a csili-vili doboz, és ahogy a szarkát is a csillogás vonza, egyből le is kaptam a polcról, na igen! pont az i-re, h akciós volt éppen 600 ft környéke.. na gyere haza velem baby :)
otthon egyből rákerestem itt, és eléggé csikorogni kezdtek a fogaim, de jelentem nekem bevált a cucc, pedig semmi extra elvárásom nem volt.. igaz most alapból is szép a hajam, mert festés-vágás után vok, és rásegítek a gliss kur fújósából is, de ez a kis krémecske teszi a dolgát, tetszetős külcsín a doboz amit egyből kukába repítettem, benne egy kis zöldeskék picike tégely, benne egy finom de szolid illatú enyhén kékes massza amiből viszonylag bőven kell kenni, így sajna gyorsan fogy és ráadásul kevés mennyiség.. ez bizony hátrányos, de cserébe hamar kiöblíthető és táplál, fényesít, viszonylag könnyíti a fésülést és mindezt elnehezítés nélkül, nagy hála, h nem zsírosodik olyan veszettül, mint egyikmásiktól..
azt hittem azért van ennyire leakciózva, mert kifutós, de nem! maradt, csak épp megint 2500ért, na annyit nem igen ér meg, annyiért már John Frieda-t kapok majdnemhogy, de 600ért a hülyének is megérte, nemhogy nekem.. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 20.

linszu

2015. május 19.

Sajnos nekem nem vált be. A hajam nagyon száraz, töredezett és könnyen gubancolódik. Eddig minden Gliss Kur tégelyes pakolás nagy segítség volt, ez viszont az én hajammal semmit nem tudott kezdeni. Ha egy bevált balzsamot vagy pakolást használok, öblítés után azonnal érzem a különbséget, nem száraz, könnyen siklanak az ujjaim a hajszálak között. Ezt használva azonban az érzés ugyanaz, mint előtte, mintha nem is ápoltam volna a hajam. Száradás után sem történt változás. Szóval biztosan nem veszem újra és nekem az árát sem érte meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 19.

fanni413

2015. május 9.

Nem rossz, de nem kiemelkedő. A hajam alapból fényes, így ezzel nem sokat tud kezdeni. Puhítja a hajat, könnyű kifésülni. Akciósan vettem 700 ftért, annyit megért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 9.

chimera86

2015. április 10.

Imádom! Még csak 2x használtam, de sztem jobb mint egy balzsam. A 10milliószoros fényháló szövést természetesen nem érzékelem, de szerintem erre komolyan nem is számít senki :D Viszont azonnal nagyon puha tapintású lesz a hajam, ami szárítás után is megmarad, könnyen fésülhetővé teszi és az isteni illata 2 napig érződik még a hajamon. Nekem bevált, hogy csak sampont és ezt tettem a hajamra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 10.

szivecske

2015. január 13.

Karácsonyra kaptam, ma próbáltam ki először. Az illata nagyon tetszik (de szerintem még 5-6 használat és megunom), az állaga sűrű, a színét viszont nem értem miért kellett kékre szinezni, biztos a million gloss termékcsalád összhatás miatt... Elvileg 1 perc után hatásos, én a biztonság kedvéért 5 percet hagytam fent. Lemosva kellemes tapintásúvá vált a hajam, és az illata is megmaradt. Könnyű volt kifésülni is... Nem akarok előre inni a medve bőrére, de lehet ez a gliss kur pakolás beválik? Egy 4-est kap előlegbe, majd jön az update ha megváltozna

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 13.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid