Schwarzkopf

Ár:   772 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: keresztesivett, az összetevőket feltöltötte: szilvia921, Módosítva: 2016. június 14.

Kategória:   Hajápolók

Balzsam rakoncátlan, száraz hajra:

• simább, fényesebb hajért
  • szelíditi a rakoncátlan hajat
  • Könnyű kifésülhetőségért

jkrisztie2

2013. szeptember 22.

Selymes, könnyen kezelhető tőle a haj, az illata pedig nagyon hasonlít a kedvenc parfümömre, Miss Dior Chérie-re! Mennyei...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

Nefertiti

2013. május 25.

Semmi extra, az en hajammal nem tett csodat :) bar nem is vartam.
A samponjaval egyutt hasznaltam. Erdekes h a samponnak jo illata volt, ellenkezoleg a balzsammal :( ennek egesz furi, nem is tudom mihez hasonlitani, de nem is hasonlitott a sampon illatara.
Tovabb fogom ajandekozni a samponjaval egyutt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.

Semmi extra, az en hajammal nem tett csodat :) bar nem is vartam.
Tovabb fogom ajandekozni a samponjaval egyutt!

csildiko60

Korcsoport: >54
2012. szeptember 27.

Nem lett jobb a hajam minősége, pedig nagyon biztam benne. Második napra ugyanúgy szét áll, szalmakazal. A fésülhetősége picit javult.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. szeptember 27.

rekaaa

2012. augusztus 30.

Nem régen használtam és szerintem nagyon jó. Elég száraz szokott lenni hajmosás után a hajam, de most selymes, és nagyon könnyű kifésülni.:) Mondjuk az igaz hogy elég sokat tettem rá, de a hatás meg lett. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 30.

kazlas

2012. augusztus 21.

Nekem nem lett sem selymes, sem fényes a hajam, pedig 2 flakonnal is elhasználtam, hátha majd fokozatosan javít a szétroncsolt hajamon, de semmi hatása nem volt. Illatra tényleg csodás, de a hatása nulla szerintem. Annyit csinált(mint minden balzsam?), hogy kicsit kifésülhetőbbé tette a hajam, de azért így is tépni kellett...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

rocksteadycat

2012. január 28.

Nagyon finom illata van, és fényes hajat csinál. Erős négyes. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 28.

Nagyon finom illata van, és fényes hajat csinál. Erős négyes. :)

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Dimethiconol, Cyclomethicone
Vitaminok: Panthenol