Schwarzkopf

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PaNel95, Módosítva: 2019. június 18.

Kategória:   Hajápolók

UVA/UVB-szűrővel segít regenerálni a napsugárzás következtében sérült hajat, segít helreállítani annak természetes ragyogását és megvédi azt a kiszáradástól.

LUNACICA

2021. február 2.

Kellemes nyári illata van,nekem tetszik.Az állaga jó,könnyen eloszlatható,szerintem segít az uv sugarak ,és a többi nyáron a nap miatt a hajat érő káros hatások enyhítésére.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 2.

sarahun

2020. július 14.

Nagyon kellemes az illata. Heti egyszer szoktam használni a samponjával. Finom, puha lesz tőle a hajam. Meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

hgabi

2019. szeptember 22.

Hát én imádom! Volt már sokféle balzsamom és ápolóm ( drágától az olcsóig ) de nálam eddig ez viszi a prímet! Az illata csodás, egy csepp is elég belőle a középhosszú hajamra, nem bántja a festett szőke hajam, ráadásul az ára is baráti :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Nyuszacs

2019. augusztus 24.

Semmi különös, csak hozza a szokásos jó gliss kur minőséget. Az illata szerintem mézvirág, nagyon szeretem! A kiszerelés is jó, ez a tubusos csomagolás nekem jobban használható, mint a többi tégelyes pakolás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

bendi13

2019. augusztus 20.

Minden második hajmosásnál használom a samponjával együtt. Puha, fényes, illatos lesz tőle a hajam. Ugyanolyan zsíros lesz tőle a hajam, mintha nem használnám, tehát nem zsírosít jobban. A hajamat se lapítja le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

vkata96

2019. június 22.

Megfogott ez a szép nyári csomagolás, meg az UV védelem, és mivel Gliss Kur termékkel még nem fogtam mellé, megvettem. Nem is bántam meg. A boltban nem szagoltam meg, de azt gondoltam hogy biztos valami nagyon intenzív virágos vagy gyümölcsös nyárias illata van, de egyáltalán nem, nagyon visszafogott, kellemes, kicsit naptej illatú. Én kb egy diónyit masszíroztam bele a vállig érő hajam végébe főleg, de picit a tetejére is tettem azért. Fent hagytam kb negyed óráig, majd alaposan kiöblítettem. Ezután még nem látszott annyira a hatása, ugyanolyan gubancos volt a hajam, mint máskor bár ez nekem nem annyira lényeges mert mindig használom szintén a Gliss kurnak valamelyik spray balzsamját szóval azzal megoldható a probléma. Szárítás után viszont puhe puha hajat kaptam úgy, hogy emellett nem lapult le, és nem nehezedett el. :) Csak azért 4 csillag, mert az összetevői lehetnének szebbek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Mesterséges olaj, amit bőrpuhító (emolliens), sűrítő, és sikosító (a krémet könnyebben kenhetővé tevő) anyagént használnak. A zsíros bőrűeknek és pattanásokra hajlamosaknak érdemes kerülni, mert komedogén (pattanásokat okozó) és pórus elzáró összetevőnek számít.

Sárgás, viaszszerű anyag, mely docosyltrimethylammonium chloride vagy BTAC-228 néven is ismert. Elsősorban hajápoló termékekben találkozhatunk vele, ahol elektromos töltődést megakadályozó anyagként, hajkondícionálóként és tartósítószerként funkcionál. 0.1%-nál kisebb mennyiségben használt. Nagyobb koncentrációban erősen irritáló lehet és allergiás bőrreakciót válthat ki.

Más néven Sulisobenzone. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-360 nm hullámhosszú) ellen véd. Magas stabilitású összetevő, amely véd más összetevőket is az UV-sugárzás okozta károktól. A sulisobenzone viszonylag gyenge fényvédő, önmagában nem véd eléggé, így leginkább csak a többi összetevőt védő segédanyagként használt. Az összetevővel kapcsolatban készült egy tanulmány, mely kimztatta, hogy a Benzophenone-4 allergizáló hatással van a bőrre.

Fehér, kristályos, wax-szerű anyag, melyet a terméknek testes állagot adó bőrpuhító (emolliens) anyagként használnak a kozmetikumokban.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Hajápolókban és samponokban gyakran használt összetevő, melyet elsősorban az elektromos töltődés megakadályozására használnak (antistatic). Ezenkívül emulgeáló, tisztító és tartósítószerként is használt. Legfeljebb 0,25%-os arányban biztonságosnak tekinthető a lemosandó kozmetikumokban való használata. (forrás)