Schwarzkopf

Ár:   779 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. január 26.

Kategória:   Hajápolók

Ápoló formula keratin szérummal és regeneráló mikro-lipidekkel, károsodásra és töredezett végekre hajlamos hosszú hajra. Bazsarózsa kivonatot tartalmaz.

cichurri

2021. szeptember 21.

Régebben használtam egy hasonlóan rózsaszím csomagolású balzsamot a Glisstől, azt nagyon szerettem, ettől viszont minél előbb szabadulni akarok. Én is nagyon vigyázok, hogy ne kerüljön balzsam a tövekre, illetve már mindenhogy kísérletezgettem a mennyiséggel is, de szörnyen zsírosít. Az illata nekem bejön, de nem parfümöt kerestem a hajamra. Nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

Bius05

2021. április 25.

Jó illata van és ebben ki is merül minden jó tulajdonsága. Zsírosítja a hajam (balzsamot soha nem teszek a tövére, ezt se tettem), nehéz lesz tőle, a végét nem ápolja. Rosszabb, mintha nem használtam volna semmit.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 25.

mamuzicsvivi

2021. március 17.

Eleinte nagyon látványos volt a változás. Azóta sokkal hidratáltabb a hajam, így nincs az a wow hatás, mint eleinte, de egy hajápolasi rutinnak is ez a lényege: elérni a kitűzött célt, majd fenntartani az eredményt. :)
(sampon+balzsam+spray+6 miracles oil)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 17.

(sampon+balzsam+spray+6 miracles oil)

Tbettus

2020. szeptember 24.

Nem sokat tesz hozzá a haj hidratáltságához vagy könnyen kifésülhetőségéhez. Arról nem is beszélve, hogy az én félhosszú hajamra is egy csomót rá kell tenni hogy valami történjen. Nem is használom minden hajmosásnál mert a samponja viszont tökéletes így nem is szükséges. Illata sem olyan jó mint a termékcsalád többi tagjának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

d.anett89

2020. augusztus 24.

Életem legrosszabb döntése volt mikor megvettem és többet beszereztem be belőle.
Abszolút nem vált be. Össze áll a hajam tőle, kezelhetetlenné válik. Soha nem többet

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 24.

RowenaC

2020. július 30.

Nekem teljesen megfelel a hosszú (fenékig érő) hajamnak. Az illatát is szeretem, és tényleg szép fényes lett tőle a hajam. /Annyi trükk van minden balzsamban, hogy azt nem szokás ((((nem is szabadna)))) a hajtövekre felvinni, mert bezsírósítja az egészet. A haj végére kell feltenni, várni pár percet, majd leöblíteni. Szinte minden balzsam így működik./

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 30.

Clementine

2019. szeptember 30.

Nekem ez egyáltalán nem jött be. Elhittem hogy szép fényes lesz a hajam, ehelyett teljesen matt az egész. Nehéz kifésülni is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

vombatszombat

2019. június 14.

Az én hosszú hajammal semmit nem tudott kezdeni, sőt még úgy is éreztem, mintha még jobban szárította volna. Általában mikor kimosom a balzsamot a hajamból, puha és kellemes a tapintása a hajamnak, hát ezzel száraz volt, sprőd és olyan semmilyen, mintha fel sem kentem volna. Számomra borzasztó, teljes pénzkidobás, semmit nem csinált a hajammal, a kifésülhetőségről ne is beszéljünk...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

dio14

2019. június 10.

Tegnap próbáltam először a márka samponjával, és ketten egy használattal rendberakták a kiszáradt hajam.
Tényleg kezeli a töredezett hajat, könnyű kimosni, nem nehezít egyáltalán.
Nekem az illata is tetszik.

A glisskuros próbálkozáshoz fűzött reményeim sajnos nem váltak be:(
Fodrásznál jöttem rá,hogy milyen katasztrófális állapotba került a hajam a gliss kur termékektől. Totálisan kiszáradt, lapos, zsíros lett. A sok szilikon az elején bejött, mert fényes és kezelhető lett tőle a hajam, de a tubus vége felé nagyon kiszáradt, és élettelen lett. Úgy látszik vissza kell térnem a szilikonmentes balzsamokhoz, vagy olyat választani amiben kevés van. Ez a balzsam kuka, az biztos!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 10.

Tényleg kezeli a töredezett hajat, könnyű kimosni, nem nehezít egyáltalán.
Nekem az illata is tetszik.

A glisskuros próbálkozáshoz fűzött reményeim sajnos nem váltak be:(

abicicaaa

2019. április 4.

Szegeny anya mindig bedol a legujabb, agyon reklamozott dolgoknak. O sem szereti, en sem. Oblites kozben selymesnek erzodik a haj, megszaritva inkabb csak atlagos. Elnehezult, lelapult haj a vegeredmeny.
Az INCI 5. helyen a dimethicone, a leheto legnehezebb szilikon, szoval annyira nem is csodalkozom. Taplalas 0.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Glycerin, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.