Schwarzkopf

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: szilvia921, Módosítva: 2016. április 7.

Kategória:   Hajápolók

Teljeskörű regenerálás száraz, töredezett hajra. Nem kiöblítendő habpakolás.

auberginecat

2015. május 20.

teljesen jó cucc, bár én abszolút nem rendeltetésszerűen használom. a már száraz, kiegyenesített hajam végén szoktam egy pumpálásnyit szétoszlatni, így kicsit összetartja a tincsek végét, nem szöszösödik ki a szögegyenes hajam alja, viszont nem marad kemény sem, mint a hajhab után, úgyhogy nekem így teljesen bejött. akciósan 500-ért nagyon megérte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 20.

ligploss

2015. február 9.

Nekem nagyon jó volt, sokkal jobb mint a fújós olajos hajápolók, mivel azok nagy része a padlóra jut, és hatalmasakat lehet rajta esni. Ez meg célzottan a hajra megy, és az illata isteni. Emellett nem is szárította a hajam, szép fényes egészséges lett tőle. Sajnos mostanság nem látom a drogériákban :( Megszüntették?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 9.

melange

2014. szeptember 26.

A ragacsosságán túl tudnék lépni, de az én vékony szálú, könnyen száradó, töredezésre hajlamos hajamra sajnos nem vált be mint pakolás. Elhasználtam egy flakonnal, de nem javított a hajam szerkezetén, állagán. Nagyjából semmi sem történt. Többen írták, hogy hajhab helyett használják és elégedettek... jó nekik:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 26.

-.Nikii.-

2014. szeptember 9.

Megvettem, mert véletlen pont megláttam a DM-ben.
Na, de elsőre a habnak fura szaga van és rettentően ragad. Nem sok jóra számítottam.. Aztán a hajamra kenve, már egész finoman illatozik. A töredezéseimmel nem tudom mit tesz, mert mást is használok. Egynek elmegy, teljes áron nem venném meg. Megkapja az 5*-ot, mert eddig úgy vettem észre, hogy kárt nem tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

Megvettem, mert véletlen pont megláttam a DM-ben.

anitaanett

2014. július 13.

Sajnos ezzel a Gliss Kur termékkel is meggyűlt már a bajom. Régebben használtam, de katasztrófa volt. Nekem is összeragasztotta a hajamat, fésülni esélytelen volt utána. Csúnya matt lett az egész, szerintem még csak rontott a helyzeten, mintsem javított volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 13.

viktoriacsoke

2014. május 28.

Én szeretem, ahogy a hajam is, sokkal jobb állapotú mint a használata előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 28.

Én szeretem, ahogy a hajam is, sokkal jobb állapotú mint a használata előtt.

Charis

2014. május 3.

Az én hajamat összeragasztotta, nem tudtam kifésülni, (pedig soha semmitől nem volt gubancos, sosem volt gubancosodási gondom) tiszta száraz lett tőle, szóval nekem egy nagy nagy nulla!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 3.

ronavolgyifanni

2014. március 18.

Még ha a hajtövek közelébe is felviszem, akkor se zsírosodik be az átlagosnál előbb a hajam. Könnyű eloszlatni, és a fésülést is lényegesen megkönnyíti, mint ahogy az összes gliss kur termék. Nem egy kitűnő tulajdonságokkal rendelkező habpakolás, de megkönnyebbülés, hogy végre elhagyhattam a hajhabot, mivel ez teljesen helyettesíti, szóval azért megy az 5 csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 18.

Nimras

2014. február 5.

Könnyen el tudom oszlatni a hajamon, és jól formázza is. Nálam tökéletesen kiváltja a hajhabot, és azzal ellentétben még ápolja is a hajam. Ezért nagy kedvenc :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 5.

szandi91

2013. július 19.

Nekem nagyon száraz hullámos a hajam és ez nagyon jó neki, szép és jó illatú lesz tőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 19.

Hidratálók: Lactic Acid, Hydrolyzed Soy Protein, Pantolactone, Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Biotin, Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Aminósav komplex. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, és barnító hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Bojtorján gyökerének a kivonata. Paula Begoun szerint a benne lévő aktív anyagoknak gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatása van. A bojtorjánnak a gyökerét, levelét és magját is használják a kozmetikumokban és a növény minden rész hasznos a bőr számára. A levélnek baktériumellenes hatása van, mely hasznos lehet a pattanásokkal kűzdőknek.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

A citrullin egy ún. alfa-aminosav. A kozmetikában bőrkondícionálóként használják. Valószínűleg hidratálószer, és néhányan tudni vélik, hogy az erekre is jó hatással van. A TruthInAging szerint azonban az utóbbi tények még némi klinikai alátámasztásra szorulnak.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Felületi hártyaképző, átlátszatlanná tevő segédanyag.