Schwarzkopf

Ár:   1091 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2014. december 11.

Kategória:   Samponok

A teljeskörű regeneráló sampon 19 aktív hatóanyagának köszönhetően kevesebb töredezett hajat és egészséges fényt biztosít. A Cell Repair System hajazonos fehérjével fokozott precizitással javítja a haj belső sérüléseit.

Enca

2014. december 9.

Nekem az összes Schwarzkopf sampon erősen zsírosítja a hajam, pedig kitartóan próbáltam őket szeretni. Nagyon jó az illata. Ennyi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 9.

Ginabebi

2014. október 29.

Nekem a Gliss Kur még nem okozott csalódást (használtam már pakolást, balzsamot, kifésülő spray-t, hajfényt...). Ez is szuper a hajamra, persze ehhez tudni kell, hogy kinek milyen sampon való a hajára, és akkor nem éri csalódás. Nekem remekül bevált, és imádom az illatát a termékeiknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 29.

fttirza

2014. október 21.

Kimondottan kellemes csalódás!
Már korábban használtam Gliss kur termékeket,átlagosak voltak a számomra,volt ami nagyon nem vált be és volt olyan,ami megfelelt az átlagos samponoknak. Ezt a sampont viszont nagyon szeretem. Eleinte az illata fogott meg,de használva is szeretem,mert egész fincsi puha tőle a hajam. Nem mondom,hogy önmagában használva csodatévő lenne,de nem esem kétségbe,ha ezzel kell hajat mosnom,mert csalódni biztos nem fogok. Tehát az eredmény,kellemes lágy haj,jó illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 21.

Kimondottan kellemes csalódás!

besztike

2014. szeptember 24.

Hát nekem sem vált be, ahogy a többségnek.. Zsírosította a hajam...Kukába landolt... :\

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

Egypt

2014. július 31.

Régen nagyon bevált, most már nem, mert zsírosít. 2 naponta mostam a hajam, mire beláttam, hogy ez így nem megy. Pazar termék lehet, azoknak, akiknek festett száraz hajuk van. A normál hajra nem jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 31.

im

2014. július 15.

nagyon szeretem az illatát, de nem tudom huzamosabb ideig használni, mert valahogy hozzászokik a hajam/fejbőröm, és gyorsabban zsírosodik a hajam. azért időről időre teszek vele egy kísérletet, de még keresem a tökéletes sampont.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 15.

nyarigabi

2014. május 13.

A legjobb sampon! Évek óta visszatérek hozzá. Mást is próbáltam ebből a márkából, de ez a legelső fajta a legjobb. Jó illatú, táplálja, de nem nehezíti el a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 13.

csdboo

2014. március 26.

Az illata nagyon jó, de nem tud többet,mint bármelyik olcsóbb sampon..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 26.

Az illata nagyon jó, de nem tud többet,mint bármelyik olcsóbb sampon..

mackle

2014. február 9.

Sose használtam huzamos ideig egy sampont, mert mindegyiktől zsírosodott vagy ha nem is akkor se éreztem, hogy hú de jó lenne, kivéve ennél. 4 hónapja csak ezt veszem és nem is szívesen váltanék, nekem nagyon bejött. A hajat szerintem nem erősíti és lehet nem is állítja helyre, de mégis jobb, mint amiket eddig használtam.! Volt olyan, hogy 4 napig nem mostam akkor se igazán látszott rajta. Balzsamot se használok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 9.

nitavondee

2014. január 6.

Imádom az illatát, régen nagyon szerettem, de most már a 2. napon olyan mintha nagyon zsíros lenne a hajam, ennek ellenére fénytelen és még korpát is okozott (általában ez nem jellemző nálam).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 6.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Lactic Acid, Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Keratin
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Biotin

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Citromsav, tejsav, linolsav, és olajsav glicerinnel alkotott észtere. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő.

Aminósav komplex. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, és barnító hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Bojtorján gyökerének a kivonata. Paula Begoun szerint a benne lévő aktív anyagoknak gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatása van. A bojtorjánnak a gyökerét, levelét és magját is használják a kozmetikumokban és a növény minden rész hasznos a bőr számára. A levélnek baktériumellenes hatása van, mely hasznos lehet a pattanásokkal kűzdőknek.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

A citrullin egy ún. alfa-aminosav. A kozmetikában bőrkondícionálóként használják. Valószínűleg hidratálószer, és néhányan tudni vélik, hogy az erekre is jó hatással van. A TruthInAging szerint azonban az utóbbi tények még némi klinikai alátámasztásra szorulnak.