Schwarzkopf

Ár:   1091 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Crash08, az összetevőket feltöltötte: Aquamarine, Módosítva: 2022. október 20.

Kategória:   Hajápolók

Erősen sérült, száraz hajra, háromszoros folyékony keratinkomplexszel.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

tátombák

2024. május 6.

Háááát, nem lesz a kedvencem.
Első használatkor az Elseve balzsammal megegyező mennyiségben vittem fel, de úgy eltűnt a vizes hajamban, mint ha benne sem lett volna. Gondoltam akkor kenek még rá, aminek az lett az eredménye, hogy tiszta ragacs maradt utána a hajam. Második használattal már rutinosabb voltam, de a végeredmény még mindig nem volt az igazi. Használgatom, de örülök, hogy fléáron vettem meg karácsonyi csomagban januárban, és nem fizettem érte teljes árat.
Ja, és ha valaki nem szereti az erős illatokat, akkor annak sem ajánlom, mert hajmosás után baromi erősen érződik még hosszú órákon át

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 6.

Háááát, nem lesz a kedvencem.

Mandy05

2024. március 9.

Kukában végezte, nem segített a problémán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. március 9.

Kukában végezte, nem segített a problémán.

Arianne

2024. január 26.

Nekem sajnos nem igazán vált be.
Nem hozza azt, amit várnék egy balzsamtól (selymesebb haj, könnyebb kifésülhetőség). Mikor felviszem a hajamra, mintha egyből el is tűnne, olyan érzés.
Mivel látszólag nem rontott a hajam állapotán, ezért kap két csillagot az egy helyett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 26.

Nekem sajnos nem igazán vált be.

Platina890413

2023. április 13.

Nekem nem vált be. Semennyit sem segített a hajamon, ami extra szàraz lett. Hajszín váltás miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 13.

nutellaskokuszdio

2023. április 4.

Számomra sajnos Borzasztó. 2 csillagot az illata miatt kap és az állaga miatt de sajnos az én hajam nem hogy jobb még rosszabb lett tőle így elajándékoztam a barátnőmnek mert neki viszont jó a hajára. Az állaga kicsit sürübb daraboskás amivel nem volt bajom viszont a hajamon szonte semmi mintha elpárolgott volna ahogy rá kentem azonnal. Szeretem ha a balzsam érződik minimálisan habzik is ami az eddigi balzsamjaimmal meg is volt. Oedig sok reményt fűztem ehez a balzsamhoz is. Sajnos egyik gliss kuros balzsam sem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. április 4.

Ryuk

2022. október 19.

Nagyon semmi különös hatása nincs. Könyebb a hajat kifésülni de ennyi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. október 19.

Nagyon semmi különös hatása nincs. Könyebb a hajat kifésülni de ennyi.

cintiabudai

2022. március 27.

Nagyon szereti a szokitett hajam. A samponnal egyutt hasznalom, az is bevallt de a balzsam a kedvencem. A szaraz szokitett hajam nagyon puha lesz tole🤩 ar ertek aranyban nagyon nagyon jo!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 27.

darabandora1983

2021. november 19.

Nekem világbajnok, olyan gyönyörű és selymes lesz a hajam, bátran ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 19.

Nekem világbajnok, olyan gyönyörű és selymes lesz a hajam, bátran ajánlom

Mariann91

2021. június 8.

A jobbak közé tartozik, 700 forint körül is beszerezhető, akkor megéri. Könnyen kifésülhető lesz tőle a hajam, az illata is jó és nem is nehezíti el, ennél többet szerintem nem tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 8.

Renus

2021. április 23.

Erről a termékről is ugyanezt tudom leírni amit a samponjáról.
Csodát művelt a hajammal .
Teljes mértékben elégedett vagyok.
Megy a max csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

Erről a termékről is ugyanezt tudom leírni amit a samponjáról.
Csodát művelt a hajammal .
Teljes mértékben elégedett vagyok.
Megy a max csillag.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Dimethiconol, Cyclomethicone
Vitaminok: Panthenol

Mesterséges olaj, amit bőrpuhító (emolliens), sűrítő, és sikosító (a krémet könnyebben kenhetővé tevő) anyagént használnak. A zsíros bőrűeknek és pattanásokra hajlamosaknak érdemes kerülni, mert komedogén (pattanásokat okozó) és pórus elzáró összetevőnek számít.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cetearyl alkohol és ethylene oxide keverékéből készülő zsíralkoholok a ceteareth vegyületek. Az összetevő nevében a szám az ethylene oxide molekulák számára utal. Az összetevőt leginkább emolliens és emulgeálószerként valamint elegyítő, sürítő anyagként használják a kozmetikumokban. Némileg vitatott az, hogy az összetevő mennyire biztonságos. Az EWG magasabb kockázatú összetevőnek sorolja be, és a ceteareth vegyületek kerülését javasolja, mert azok - az EWG szerint - potenciális káros és karcinogén anyagok bőrbe szívódását segíthetik elő. A Cosmetic Ingredient Review (CIR) szerint azonban ezek az állítások nem valami megalapozottak, és szerintük az igazság az, hogy csupán sérült bőrön nem szabad használni a ceteareth vegyületeket, egészséges bőrön alkalmazva nem jelentenek problémát. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik az összetevő használatát.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Különféle illékony szilikonfélék keveréke. Az egyik leggyakrabban használt szilikonfajta. A többi szilikonhoz hasonlóan bársonyos, selymes érzetet hagy a bőrön. A cyclomethicone ún. módosítatlan szilikon viszonylag nagy molekulamérettel, így a bőrbe nem szívódik fel, viszont segíti a bőr felső rétegébe juttatni a hatóanyagokat. Segíthet abban is, hogy a hidratáló krémek kevésbé legyenek zsírosak. Gyorsan elpárolog, emiatt nagyon kényelmes bőrérzetű szilikon. Ezen kívül könnyen kenhetővé teszi a formulákat és kellemes bőrpuhító tulajdonságokkal is rendelkezik.

A nátrium-szulfát a nátrium kénsavval alkotott sója. Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyagként használt a krémekben. A mindennapi életben azonban leggyakrabban nem a kozmetikumokban, hanem a mosóporokban találkozhatunk a sodium sulfate-tal, ahol térfogat kitöltő anyagként használt.