Best of Beauty 2019

Schwarzkopf

Ár:   1610 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: strawberry92, Módosítva: 2012. június 25.

Kategória:   Hajápolók

Most 3X több Folyékony Keratin Komplex-szet tartalmazó formulája regenerálja a száraz, extrémen sérült hajat. A kevesebb töredezett hajért.

Gliss Kur Ultimate Repair Csomag
Ár: 1600 , Eladó: cincur
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten szinte bárhol megoldható, de szivesen postázom is! :)
macskaszem08

2019. április 16.

Nekem nagyon bevált, csak a hajvégre teszem hogy ne zsírosítsa a fejbőrömet. Az illatát is nagyon szeretem, sokáig érződik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

bogyoesbaboca

2019. április 12.

Learazason vettem.de rajottem hogy nekem nem nagyon jonnek be ezek a pakolasos cuccok.lusta vagyok kivarni meg lemossam.elhasznalom balzsamnak de nemsokat vettem eszre a hajamon.az illata jo.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

ancsoo

2019. március 27.

Illata nagyon jó a terméknek, viszont nekem nagyon elnehezítette a hajam, valamint nagyon hamar zsírosodott tőle a hajam! :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Mimi12

2019. március 16.

Hosszú, vékonyszálú, száraz hajamra bevált. Heti egyszer használom. Annyi, ha túl sok adagot teszek a hajamra, akkor hajlamos lelapulni, de a puha, selymes hatás nem marad el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

sandyh

2019. február 14.

Nagyon szeretem a Gliss Kur termékeket és végre hozzá is hozzájutottam. Az illata mennyei. Mindenkinek tetszik a családban. A hajamon is sokáig érezni. Mivel szőkítve volt a hajam sokszor igaz ammóniamentes festékkel így gondoltam beszerzem mivel kifogytam a pakolásokból. Még csak 2x használtam így bővebb véleményt még nem tudok alkotni, de ígéretes. A hajamat puhává tette. Remélem a hajvégeimre is jó hatással lesz. Kíváncsi vagyok a keratin hatására.
Update : Unom.. Az illata se tetszik már. És hosszú távon az én hajvégeimet nem regenerálta. Kicsit többet vártam tőle.
Adok neki még egy esélyt mert szeretném szeretni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 14.

Adok neki még egy esélyt mert szeretném szeretni.

Livi87

2019. január 16.

Használata után selymes tapintású lesz a hajam,könnyen kifésülhető,nem nehezíti el,viszont hiába viszem fel csak a hosszra azért hamarabb zsírosodik.Ennek ellenére meg vagyok vele elégedve mert utána kevésbé lesz szöszös a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 16.

anii99

2018. december 4.

Maximálisan elégedett vagyok vele! Glamour napokon szereztem be, így az ára nagyon megérte 700ft-ért kettőt is vettem belőle,ezt és a fehér tesóját. Leszőkítettem a hajam,ami ugye minden hajat megvisel,így extra ápolást is igényel. Picit szárazabb és töredezett volt a festés óta, de ezzel a hajmaszkkal +ricinus olaj és jojoba olaj használatával egyetemben mára ugyan olyan selymes és puha a hajam mint a szőkítés előtt :) Az illata nagyon finom,szeretem, heti 2x, hajmosás előtt használom a hajhosszamra felvéve és egy 15-20 perig hagyom rajta. Szárítás után még bekenem egy szintén gliss kur hajápoló olajjal, így a hatás maximális! Biztos hogy sokáig a polcaim lakója lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 4.

LevaCafa

2018. november 24.

Semmi extra. Olyan mint egy átlagos balzsam. Ha 10-20 percet a hajamon hagyom akkor talán fél -egy napot kellemes puha marad. Picit zsirosítja a fejbőrt, de ez elnézhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 24.

Katisza89

2018. november 4.

Drogérias hajápolok közul nekem ez vált be a legjobban. Használata után a hajam puha, konnyen kezelheto. Az illata nekem nagyon bejon. Hozza azt, ami ennyi pénzért elvárhato.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

dorisz93

2018. augusztus 26.

Nálam közepes teljesítményt nyújt, volt már jobb pakolásom is, ami puhábbá tette a hajamat, viszonyítási alappal inkább ahhoz mérem. Az illata nem rossz, viszont kicsit már zavaróan gejl.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol