Schwarzkopf

Ár:   1610 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: strawberry92, Módosítva: 2012. június 25.

Kategória:   Hajápolók

Most 3X több Folyékony Keratin Komplex-szet tartalmazó formulája regenerálja a száraz, extrémen sérült hajat. A kevesebb töredezett hajért.

Messy2214

2020. július 21.

Nagyon finom illata van, és tartós is. Ápol is ha fel kenem, utána szépen ki tudom fésülni a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

obettina

2020. július 15.

Nagyon szépen táplálja a hajamat. Fényes, könnyen kifésülhető és egyenesebb lesz ettől a terméktől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 15.

asdf27

2020. július 1.

A tesóm ezt vette, én pedig a Cien professzionális keratinos hajpakolását. Szőkített festett hajra kipróbáltam mindkettőt. Nem rossz, de a Cien puhább hajat eredményezett olcsóbb áron. Az zsírosít, ez viszont nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.

realshady

2020. február 9.

Most használom először, az elején nagyon elégedett voltam vele, viszont mostanában egyre hamarabb zsírosodik a hajam tőle. Lehet hozzászokott már, megpróbálom felváltva használni valami mással, mert egyébként drága volt és nagy reményeket fűztem hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 9.

zsizsebiH

2020. január 29.

Vissza vissza térek hozzá, mert szeretem váltakoztatni a termékeket, amiket használok, és ez a kedvenceim között van, nagyon jó hatása van a hajamra!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 29.

blondiebunny

2020. január 6.

Jó kis termék, finom az illata, és azért valamennyivel selymesebb is a hajam, mikor ezt használom. Balzsam helyett szoktam én is, illetve mikor mosás után már félig száraz a hajam, akkor a Schwarzkopf Bonacure kék kondicionálójával telefújom. A kettő együtt nagyon-nagyon jól kifésülhetővé teszi az amúgy istenesen gubancos hajam. Elképzelhető, hogy máskor is veszek:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

IdunLilith

2019. december 1.

Egyszerűen kiváló. Heti 1-2 alkalommal használom a szőkített hajamra és valóban táplálja. Azóta már egyáltalán nem száraz. Ráadásul az illata is kiváló, még a mosás után is megmarad egy ideig.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 1.

Luiselotte

2019. október 20.

Amit ígér azt nálam hozta is. Szőkített saját és póthajra használom , kell az extra ápolás. Jól hidratálja és könnyen kifésülhetővé teszi a hajamat. Előtte Lee Stafford hajnövesztős és Schauma silver samponnal mosok hajat. A balzsamot kihagyom, tulajdonképpen ezt használom balzsamnak 10-15 percig hagyom fent amíg pancsolok a kádban. Szárítás előtt teszek fel Gliss Kur kifésülő sprayt, és Aussie Miracle valamint Toni & Guy hajoljat.
Az eredmény fényes, rugalmas és puha haj.
Egyetlenegy negatívuma van de az szerencsére csak a tégelyből száll felém, leöblítve már nem érezni és az az illata ami Sí és LVEB keveréke , de ezért nem vonok le pontot mert a hatása kárpótol és ma kifejezetten jó kedvem is van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 20.

Az eredmény fényes, rugalmas és puha haj.

nagygore

2019. október 17.

Nekem sajnos nem vált be a hajam rosszabb állapotba került tőle mint amilyenben volt. Pedig nagyon bíztam ebben a termékben,de az illata nagyon jó volt

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 17.

Audry1

2019. szeptember 16.

Hajpakolás gyanánt szereztem be, nem rosszak az összetevői sem és muszáj volt valamit használnom a hajamra, ami száraz és töredezett volt (hajvasalás, festés). Szerintem nem rossz hajpakolás, az illata is finom, szép selymes és kicsit csillogósabb is lett tőle a hajam, de nem vettem újra. Egyrészt a hosszabb hajamra azért egy maroknyit kellett használni, ami akkor még heti 2 hajmosás mellett nem volt sokáig elég, másrészt ennyiért nem éri meg. Inkább vegyen bio olajat az ember és azt tegyen rá a hajára, árban és hatásában is sokkal jobb, mint bármelyik mesterséges hajolaj, balzsam vagy hajpakolás. Emellé omega-3 vagy sörélesztő kapszula és kész! Nekem 4 csillag összességében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol