Schwarzkopf

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: bendi13, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. november 13.

Kategória:   Hajápolók

Folyékony keratinnal és növényi porral erősen sérült, száraz hajra. Precízen helyreállítja a hajszerkezetet a mélyreható regenerálásért. A növény poros formula kisimítja a hajat az egészséges kinézetű és ragyogóan fénylő hajért.

keralexa

2021. július 18.

Egy ideje már a szekrényemben lapult, de csak most próbáltam ki. Nagyon szép, puha, selymes lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 18.

andikov90

2020. augusztus 11.

Nagyon kellemes, gazdag és krémes pakolás, igazi kis házi wellness élmény. Szépen teszi a dolgát, illatos, puha és könnyen kifésülhető lesz tőle a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

cattitude

2020. június 29.

nem szoktam általában szilikonos hajápolókat használni, de most kivételt tettem, próbálom a maradék kék pigmenteket kiszedni a hajamból, kivilágosító festék/szőkítő koktél utáni ápolásra vettem ezt a tasakot és ez nézett ki a legjobbnak a drogériás felhozatalból (nem volt sajna Hask).
a kiszerelés meglepően jó, persze ha leszámítjuk, hogy mennyi szemetet termelünk így, de amúgy végre egy hajápoló, amit nem feltépni kell, hanem van kupakja és ki lehet nyomni. az állaga érdekes, szemcsés, nemtom erre mi szükség egy balzsamnál. az illata parfümös, tipikus gliss kur-szag, hálistennek nem marad meg sokáig.
csak a festett részekre vittem fel, a hajam puha, selymes lett a használata után, semmi szálkásodást vagy kiszáradást nem vettem észre rajta.
egynek jó, nem hiszem, hogy újraveszem, mert a Hask pakolásokat jobban szeretem, de nem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

Fiszuli

2020. június 28.

Először is szeretném leszögezni, hogy ugyanúgy, mint a zöld-fekete tasakos testvérénél, ennél id rosszul van feltüntetve az ár. Én 500 Ft körül vettem akcióban és a teljes ára is 800 Ft körül volt. A termékről annyit, hogy amikor felkeltem, veszettül férfias, tusfürdő, dezodor illata volt, ezen nagyon meg is lepődtem. A szemcsés állaga nem lepett meg, ezt a zöld-fekete tesónál már tapasztaltam. Az állaga szintén nagyon kellemes, nagyon könnyű eloszlatni a hajon. Nekem a fenék alá erő hajamra elég volt a tasak harmada kb, szóval ez a pakolás is szintén elég lesz három alkalomra, aminek nagyon örülök. A kiöblítés egyszerű volt, nem maradt ragacsos a hajam, pedig 5 percig is rajta hagytam és a kánikulára tekintettel a sima levegőn szárítottam a hajam, nem nyúltam már a hajszárító után. Nagyon jól együtt dolgozik a kókuszos Garnier samponnal és az aloe verás pakolásommal. Így 3 nappal a hajmosás után sem tapasztalok zsírosodást a hajtőnél, a hajam vége pedig selymes, főleg ott, ahova ez a termék került, nagyjából a fülem alatti résztől lefelé. A hajvégem is nagyon szép. Talán még annyi, hogy azóta is könnyebben fésülhetőnek érzem a hajam. Örülök, hogy ezt is kipróbáltam és el is fogom használni. Aki nem bírja az extra intenzív illatokat, annak nem biztos, hogy ez a fajta pakolás jó választás lesz. Egyébként mire megszáradt a hajam a levegőn, én már nem éreztem a pakolás illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 28.

PaNel95

2019. december 2.

Kicsivel másabb összetevői vannak, mint a tégelyes hajpakolásnak. Szerintem érdemes volt kipróbálni.
Először féltem, hogy egy nagyon sűrű krém lesz a tasakban, de szerencsére nem. Könnyen kijön a tasakból és jól adagolható, jól eloszlatható. Nekem 3 használatra elég lesz.
Hajmosáskor a jobb oldalon, tarkó környékén mindig begubancolódik a hajam. Nagyon szépen szétszedte a gubancot. Már a pakolás öblítése során is kisebb lett a gubanc, fésülködéskor pedig szinte rögtön szétjött.
Az illata nagyon jó, nekem még másnap is érződött. Kb 10 percet hagytam a hajamon.
Kifésülni nagyon könnyű volt a hajam, de én sem vettem észre kifejezetten plusz táplálást. Talán szárítás után kevésbé szálltak a végei a hajszálaimnak.
Viszont nem nehezítette el a hajam és nem is zsírosodik jobban tőle.
A csomagolása nagyon tetszik. A tégelyes, belenyúlkálós pakolásokat nem szeretem annyira. Kényelmesebb és higiénikusabbnak tartom ezt a tasakot, valamint maradéktalanul ki lehet nyerni belőle, ami egy tubusnál nem mindig van így.
Nekem 3 csillag, de csak azért, mert én nem vettem észre semmi különöset a használatával. De nem is bántam meg, hogy megvettem, elhasználóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 2.

Viszont nem nehezítette el a hajam és nem is zsírosodik jobban tőle.

Jelizz

2019. november 30.

nagyon nagyon finomparfumos illata van ami hajmosas utan is megmarad a hajamban! Puha lesz tole a hajam de kb ennyi, nem lessz szep fenyes es olyan intenziv apolast sem nyujt. a rozsaszin valtozata tobbet er.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 30.

Marcsika0720

2019. október 15.

Most próbáltam ki hajmosás közben, szóval teljes kiforrott véleményt nem tudok írni de az első tapasztalataimat mindenképp megszeretném osztani veletek. Először is látom hogy fentebb 1700 ftos ár van megjelölve én a DMben vettem a héten 850 ftos áron, az biztos hogy én 1700 ftért meg sem venném mert annyiért már egy egész flakon hajpakolást vesz az ember. De ennyi pénzért úgy gondoltam mégis csak kipróbálom mert hát mindenhol ez jön most szembe. Szóval nekem elég hosszú hajam van de az tuti hogy kettő alkalomra elég lesz maga a termék ami a tasakban található. Nekem személy szerint nagyon tetszik ez a tasakos megoldás. A termék ami benne van nagyon sűrű, szemcsés állagú és szuper illatú, ami hajmosás illetve hajszárítás után is érződik. Már hajmosás közben éreztem hogy más a hajam tapintása, és hajszárítás után is azt éreztem hogy puha, jó tapintású. Kíváncsi vagyok hamarabb fog e zsírosodni a hajam, bár csak a hajam hosszának feléig vittem fel. Elsőre tetszik ez biztos bár most van egy tuti befutó kedvenc hajpakolásom. Na meg hát az ár mennyiség arányát is vegyük azért figyelembe, merthát valljuk be hogy 1200-1300 ftért szuperjó 200 ml hajpakolásokat lehet kapni a drogériákbam. Nem mondom hogy egy-egy hónapban nem vennék egy ilyen hajpakolást mert tök jó kis pluszt ad a pamper rutinhoz de hosszabb távon nem hiszem hogy áldoznék ekkora összeget ekkora mennyiségre. Egy szó mint száz elsőre tetszett nagyon. :)

Update: Annyira bejött, hogy a Glamour- napokon betáraztam belőle, mivel féláron volt kuponnal. Egyáltalán nem zsírosítja jobban a hajamat és még a 3-4. napon is nagyon puha. Viszont a teljes ár miatt marad a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin