Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet feltöltötte: claudia, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. január 16.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Zsíros

Hajmosás után a haj gyakran száraz és rugalmatlan, fénytelen és nehezen fésülhető. A Golf Vital hajöblítő balzsam 7 gyógynövénykivonatot, valamint aktív hatóanyag-kombinációt tartalmaz, melyek ápolják a hajat, és megakadályozzák a gyors zsírosodást. A hajöblítő balzsam használatával a haj rugalmas, lágy, csillogó fényű és könnyen fésülhető lesz.

Ennie86

2017. március 25.

Egy kis nosztalgia. :) Amikor tizenéves voltam akkor használtuk ezt a balzsamot a nagyon hosszú, kócos hajamra. Az illatára még mindig emlékszem. :)
Hatásra is jó volt. Szerettem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 25.

Hatásra is jó volt. Szerettem. :)

gramonaeszter

2016. október 19.

Az egyik leggyengébb balzsam, amit valaha használtam. Kb semmit nem ér, igazán se puha, se fényes, se kellemes tapintású nem lesz tőle a hajam. Az állaga sem az igazi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 19.

delorean

2016. március 25.

Kb. 10 éve drasztikusan lecseréltem minden kozmetikumot, többek között ezt is. (Alverdét használok azóta.) A zsírosodást egyáltalán nem csökkentette, (bár az Alverde sem), egyszerűen annyit csinált, hogy könnyebben lehetett kifésülni a hajam. Amióta kerülöm a szintetikus illatanyagokat, és illóolajokkal helyettesített termékeket veszek, vagy teljesen illatmenteset, azóta sokkal érzékenyebb vagyok a szagokra, és már szó szerint rosszul vagyok, émelygek a hagyományosan szintetikusan illatosított cuccoktól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 25.

chimera86

2015. április 11.

Kifésüléshez profi, nagyon selymes és puha lett tőle a hajam, zsírosodás ellen is jó annyiban, hogy kb. 1 nappal késlelteti a kövi hajmosást. Az illata elmegy, viszont az állaga nagyon rossz: sűrű és egyáltalán nem habzik. Felváltva használom Schauma balzsammal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

adry4

2014. december 21.

Minden szempontból tökéletes, renbehozza a zsíros hajat :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 21.

Minden szempontból tökéletes, renbehozza a zsíros hajat :D

Rure90

2014. május 27.

Nekem bevált, nem zsírosított, és selymesebb lett tőle a hajam, könnyebben ki tudtam fésülni a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 27.

Serbackaja

2013. szeptember 5.

Szerintem elég gyenge cucc, nagyon sokat kellett használnom belőle, és így nagyon szép, selymes, könnyen kezelhető lett a hajam, de ez így elég pazarló megoldás. Én nem venném újra, amit használtam, azt is ajándékba kaptam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 5.

kremimado

2013. augusztus 2.

Elmegy. Egynek jó,de nem a világ legjobbja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

Elmegy. Egynek jó,de nem a világ legjobbja.

Maniac

2013. június 27.

Nem tudom fejbőrre kenve milyen lehet, mennyire csökkenti a zsírosodást, mivel én a hajvégeimre használtam, oda meg nem volt jó. Gyenge. Elég híg is, kétszer nyomtam a tenyerembe, mert beszippantotta a hajam. Az illata tipikus növényes, az sem a kedvencem. A lecitines (sárga) változata sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 27.

veravera

2013. május 16.

Nosztalgia: még gyerekkoromban használtuk samponozás után. Én szerettem akkor is, nagy ritkán most is veszek a régi illat miatt. A hatása semmi különös, de kellemes és az én hajamat nem szárította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 16.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol