Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2011. december 21.

Kategória:   Hajformázók

Fényt adó wax.

Dana1983

2014. május 10.

Ezt a terméket évekkel ezelőtt vettem anyukámnak. Ő sokat használta és az évek alatt nem lett semmi baja. A napokban dobtam ki, mert vettem neki színtelen waxot. Az összetevői borzalmasak, de most már mindegy. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 10.

Bajbus

2014. március 31.

Ez az a termék, amit fogalmam sincs hány évvel ezelőtt vettem, és még mindig van benne, és nem is romlott meg! :) Finom az illata, szép fényes lesz a hajam tőle. Persze a mennyiséggel óvatosan kell bánni, könnyen túlzásba lehet esni és akkor szörnyű, "nagyonzsírosahajam" kinézetet kölcsönöz! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 31.

andrej

2013. február 16.

Már régebben vettem, mikor fodrászomtól oldalfrufrut kértem, ilyenkor reggel kezelhetetlen a hajam és valamivel be kellett állítani. Még mindig nagyon sok van benne, ma már ritkán használom.
Ettől a waxtól még jobban zsírosodott a hajam, a feladatát ezen kívül elvégezte.
Az összetevői viszont rettenetesek, keresek egy szebb összetevő listával rendelkező hajformázót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 16.

baobe

2012. október 30.

Nekem is volt egy ilyenem, nagyon nem szerettem. Elnehezítette, ragacsossá tette a hajam, bármennyire keveset is használtam belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 30.

vira.15

2012. október 4.

Nagyon sokat elhasználtam :) Én is akkor használtam mikor rövid hajam volt, azóta már derékig érő lett :DDDD

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 4.

Nicu

2012. augusztus 12.

Régen használtam, mikor rövid volt a hajam. Nem nehezítette el, jól lehetett formázni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 12.

csillag

2012. március 28.

persze, hogy ragacsos, hisz wax.. az illata remek, tök csajos, én akkor használtam- ezer éve-mikor annak idején elkezdett hódítani az egyenes vasalt haj....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 28.

Vitaminok: Panthenol

Nem ionos felületaktív anyag. Tisztítószerként és emulgeálószerként használják különféle kozmetikumokban, de viszkozitásnövelő funkciója is van, azaz javítja a krémek állományát, krémszerűbbé, nehezebben folyóvá teszi őket. Többféle kétely felmerült már a használatával kapcsolatban. Vitás az a kérdés, hogy tartalmazhat-e dioxine szennyezést (a TruthInAging forrása szerint nem), az EWG szerint igen (ezért a magas kockázati érték). De abban mindenki egyetért (ezért, vagy azért), hogy ha sérült a bőrünk, lehetőleg ne használjuk. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik a használatát.

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/