SEINZ.

Ár:   749 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: vkata96, az összetevőket feltöltötte: coffeeandme, Módosítva: 2019. május 3.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Extra ápolást nyújt és gyengéden tisztítja az érzékeny bőrt anélkül, hogy kiszárítaná azt. A mikroalgával és nyírfával gazdagított formulája segít megőrizni a test természetes nedvességtartalmát. Vaníliás, kardamomos és levendulás illatjegyekkel.

Ronlon

2019. június 25.

A fehér flakonos sensitiv duschcreme változatot senkinek nem ajánlom! Kb 2-3 perc alatt erős bőrpirosodást, allergiás reakciót okozott, ami csak 2-3 óra alatt múlt el. Ugyanezt okozta a fehér dobozos, shampoo kräftigend változat is. Valószínűleg a mindketőben megtalálható nyírfa (birke) összetevő okozta a tüneteket. Utólag tudtam meg, hogy a nyírfa az egyik legallergénebb anyag. Érdekes kérdés, hogy miért tesznek ilyen hatóanyagot szenzitívnek titulált készítménybe? A Vegan jelzés valószínűleg arra utal, hogy nem tesztelik állatokon. Ez mindenképpen helyes és támogatandó, de alternatívaként élesben, embereken teszik ezt. Azért írom le a véleményem, hogy így talán kevesebben fognak szenvedni tőle. Kidobott pénz volt, nem beszélve arról, hogy a 2 teli flakont kidobva a természet is tovább károsodik. Jobban járt volna a világ, ha fel sem találják ezt a tusfürdőt és sampont. A gyártó és a forgalmazó mindenesetre profitált belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 25.

Moony

2019. június 11.

Uramnak vettem, aszonta semmi extra. Nekem azért tetszett meg, mert sajátmárkás, környezetbarát, és tetszett az illata. Semmivel nem tud többet mint a sima Baleás férfi tusfürdők, de cserébe legalább drága :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

Kisangyalcsillag

2019. június 6.

Nőként használom és imádom.Fantasztikus illata van, jól ápolja a bőröm. A
Fiam is ezzel fürdik, és Ő is nagyon szereti. Tulajdonképpen Ő kérte, hogy vegyek ilyet, mert múltkor mikor a Mamáéknál aludt, a Papa tusfürdőjével fürdött és az nagyon tetszett neki. Ez volt. És a gyermek még csak 8 éves..😊😂Kifinomult szaglása van...Mint Anyukájának🤣🤣
Szóval ez egy tényleg jó kis tusfürdő és ár érték arányban is teljesen korrekt.
Az illata Boucheron Jaipur -re hasonlít. ❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 6.

Nőként használom és imádom.Fantasztikus illata van, jól ápolja a bőröm. A
Szóval ez egy tényleg jó kis tusfürdő és ár érték arányban is teljesen korrekt.
Az illata Boucheron Jaipur -re hasonlít. ❤

Hidratálók: Glycerin, Maris Aqua

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!