Selfie Project

Ár:   700 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   12 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pipacs17, Módosítva: 2019. március 6.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A “Csillag” tisztító peel-off maszk a hatásos csillogás és a hatékony működés egyedi kombinációja. Mélyen tisztítja a bőrt, megnyitja és összehúzza a pórusokat, valamint csökkenti a faggyútermelést. A bioaktív szén felszívja a szennyeződéseket és méreganyagokat, a bőrt tiszta és természetesen matt állapotban hagyva. A nyugtató fekete quinoa enyhülést ad a bőrnek, hidratálja és megnyugtatja azt. Bőröd visszanyeri frissességét és természetes csillogását.

Isla

2021. július 2.

Csípem ezt is meg a többi Shine Like a... maszkot is. Érdemes kipróbálgatni őket, némelyik egész ígéretes hatóanyagokat tartalmaz, meg az egész kivitelezés tök egyedi. Fiatalok bőrére több nemigen kell; én párszor már újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 2.

ahalasz

2020. november 5.

Valóban ragasztó állaga és szerintem kicsit illata is van. Azt hittem sok lesz a krém, de igazándiból annyira sűrű hogy pont elég volt. Sikerült egybe lehúzni, nem volt szenvedős rész, talán csak mikor a kezemről próbáltam lemostni. Utána amúgy meglepődtem, hogy milyen jó puha lett az arcbőröm, de csodát nem művel, egyszeri bolondozásnak tökéletes volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 5.

Yette

2020. június 28.

Ragasztó állaga, és gumi szaga van.
Körülbelül 5-10 perc alat megszáradt, lehúzni könnyű volt. Arcon világos szürke, és nagyon szépen csillog,viszont semmit sem csinált az arcbőrömmel, se nem tisztított, se nem puhított és még ki is pattogtam tőlle másnapra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 28.

Ragasztó állaga, és gumi szaga van.

Regina0206

2019. december 28.

Karácsonyra kaptam, kicsit meglepődtem, mert azt hittem, hogy 2 használatra elég lesz, de olyan sűrű állaga van, hogy így is alig lett elég (biztos nagy a pofám xD). Könnyen lejött, puha lett tőle az arcom és kb ennyi.. semmi extrát nem tapasztaltam, 4 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

EroBatto

2019. április 7.

Puhának puha lesz tőle az arcom, leszedni is könnyű, de a leglényegesebb funkcióját, a tisztítást nem látja el :( Próbáltam a shine like a pearl-t de ugyan azt tudom mindkettőről mondani. Instagramon jól néz ki de az árát nem éri meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

ClassyAndFabulous

2019. március 15.

Pihe-puha arcbőrt eredményez és nagyon exklúzív érzés, ahogy csillog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

Pihe-puha arcbőrt eredményez és nagyon exklúzív érzés, ahogy csillog.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.