Sensai

Ár:   19 700 Ft és 37 400 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. május 26.

Ár:   19 700 Ft és 37 400 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Douglas, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gyengéd emulzió, amely visszaállítja a bőr természetes egyensúlyát, és fiatalosan élettelivé varázsolja. Regeneráló CPX kivonatota támogat minden sejtmegújulást. Aktívan hidratál, kisimítja és felfrissíti arcbőrt.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

laracroft

2022. augusztus 10.

7 milis mintát locsolgattam el magamra a Lotion társával együtt.
A bőröm kombinált-vízhiányos, általában nagyon szereti a könnyed hidratálást - de nem ettől az emulziótól. Mert hogy rajtam sajnos ő egy kifejezetten ragacsos réteget hagy, így csak éjszakára kencéztem el. Nappali smink alá borzasztó, fényes, zsíros diszkógömb arcot varázsol (mondjuk ezen az állandó 35-40 fokos nyári meleg sem segít). Éjszakára viszont kellően hidratál, önmagában is, nem irritál, szóval lehúzni/lepontozni nem szeretném, egész egyszerűen az én arcbőrömnek így nyáron egy kicsit sok ( a Lotion viszont tökéletes!).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 10.

7 milis mintát locsolgattam el magamra a Lotion társával együtt.

KalozPepi

2021. november 26.

Igényes csomagolás, visszafogott krém illat, könnyű állag. Nekem kicsit mindig ragacsos maradt, pedig igyekeztem nem locsolni. Nyári hidratáló nappalra, fényvédő alá. Jó volt, de valójában nélkülözhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 26.

angyalka1225

2021. július 29.

Lehet, hogy korai 1 használat után véleményt írnom, de annyira meglepett, hogy muszáj..!😁Miután beszívódott és hozzáértem az arcomhoz, az jutott eszembe, hogy "ilyen van?😮🤩". Tényleg "luxi"-érzés a hatás, a csomagolás, az illat és sajna az ár is -életem ledrágább krémje, pedig a trial kiszerelést vettem (újdonsült anyukaként a pre-anyák napi kedvezménnyel élve😇)-, de attól még jár az 5*. Legszívesebben betáraznék a márka többi kencéjéből is. Még jó, hogy kaptam mintát a másikból, amin gondolkoztam..🙏)

Update: Csodálkoztam, miért nem nézek ki úgy, mint amilyen keveseket alszom és rájöttem: pl. mert ez a krém kisímította a szám melletti ráncot. Ha merészelem kihagyni pár napig, egyből újra ott figyel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 29.

réka

2020. október 15.

nyári könnyű hidratálásra kerestem valamit és erre esett a választás.Nappalra nem volt igazán jó, mert valóban a gyors felszívódás után hagy egy réteget az arcon, úgy hogy este használtam.Most, hogy már fűtünk kell hozzá egy tartalmasabb éjszakai krém is, így szérum funkcióba került, bár azt hiszem nem annak szánták. A krém valóban nagyon híg, tejszerű.A kiszerelése nagyon igényes, vastag, nehéz tejüveg, melyen átdereng halvány rózsaszínen a krém - gyönyörű. Ennek ellenére nem hiszem, hogy újra veszem, mert ez a réteg nem tetszik igazán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 15.

KezdoManias

2020. október 3.

Ez a normál-száraz bőrre való változat a 3 féle lotion közül. Meglepően híg, tejfehér "emulzió", az állagot szoknom kellett; ehhez képest meglepően jól hidratál. Kicsit vastagabban felkenve hagy maga után egy érezhető, ámde selymes hatású réteget, ami engem végülis nem zavart. Nem tudtam eldönteni a leírás alapján, kellene-e rá a krém a termékcsaládból, de arra jutottam, ezek alternatívák, így egyedül használandó, használható, hidratálo funkcióját valóban betöltötte. Ránctlanító hatásról sosem tudok nyilatkozni, az én fejemben az valahogy a kence plusz szérum együttes dolga. Azonban a jó hidratálás alapvető fontossagú, önmagában is tud kisebb csodát tenni. Ez a termék erre alkalmas lehet.
Csak egy 7 ml-essel rendelkezem, az is üvegcsében érkezett (Sensai...), utazáshoz bedobálós, mégis minőségi érzetet adó kiszerelés. Kiürülés után megy is a szelektívbe.
A teljes kiszerelés ára - bár nem alacsony - talán még nem is horror. Arra tekintettel pedig, hogy itt jutottam hozzá alacsonyabb ml áron, részemről teljesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 3.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Acetyl Glucosamine, Butylene Glycol, Hydrolyzed Silk
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol

Alkoholok: Behenyl Alcohol, Alcohol
Emolliensek: Squalane, Glyceryl Stearate, Petrolatum, Stearic Acid, Cholesterol, Dimethicone, Olea Europaea (Olive) Oil, Glyceryl Stearate SE, Behenyl Alcohol, Dioscorea Panthaica Root Extract
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Sorbitan Isostearate, Stearic Acid, Cholesterol, Glyceryl Stearate SE, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum
Fényvédők: Octinoxate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Ammonium Glycyrrhizate, Parfum/Fragrance, Nasturtium Officinale (Watercress) Extract, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: BHT, Phenoxyethanol, Chlorphenesin

Squalane eo 1 0

Cholesterol eo I eu 0 0

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Bentonite 0 0

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Orvosi vízitorma kivonat. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló és illatanyag. Paula Begoun szerint egy kevés kutatás utal arra, hogy szájon át fogyasztva rákellenes hatása van a vizitormának. Szintén van arra utaló kutatás, hogy a növény antioxidáns tulajdonságú, de hogy a bőrre kenve is megtartja-e ezt a tulajdonságát azt nem tudni.

Színező anyag. (Piros)