Best of Beauty 2019

Shiseido

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csokirhnn, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. november 6.

Lelőhely:   Müller, Douglas

Dúsító hatású szempillaspirál

• Megemel, dúsít és természetes hatást biztosít.
  • A kefe a tövektől emeli meg a pillákat.
  • Rétegezhető, anélkül, hogy csomósona.

adri0419

2018. augusztus 7.

Nekem nem igazán jött be. Szép fekete pillák, de nekem estig nem bírta ki. Természetes hatás minden rendben, de lepotyog estére.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

UPanda

2018. június 6.

Kis gyakorlással nagyon szép pillákat lehet vele varázsolni. Szépen megmarad egész nap. Az érzékeny szemem sem irritálja. Lemosni is könnyű.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 6.

Tirana

2018. május 16.

Ajándékba kaptam kis méretben. Sose gondoltam volna, hogy ekkora különbség lehet szempillaspirálok között. Nem kopik le, nem maszatolódik, nem csomósodik. Nekem több, mint 1 évig elég és be se szárad ezidő alatt. Gyönyörű pillákat varázsol, szépen kiemeli a tekintetet. Ha valaki azt mondja nekem, hogy valaha ilyen drága szempillaspirált veszek, biztosan kinevettem volna. Drága, de megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

despoina

2017. június 14.

Több alkalommal kiprobáltam, nekem eddig nem jött be a Shiseido szempillaspirálja. Pici, ritka, rövid szempillákkal rendelkezem. Egy szempillaspiráltól azt várom el, hogy dúsítsa és hosszabbítsa a szempilláim ezzel keretet kapjon a szemem. Nos, szeretem nagyon a Shiseido-t, de a japán cég minden terméke nem jön be. Ez a szempillaspirál túl természetes pillákat varázsol. A több mint 20€ ár sok ezért. A parabenről nem is beszélve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

szeliger

2017. május 1.

2 ml, szemkrém mellett ajándékdobozban került haza. Elsőre nagyon tetszett, szép, mélyfekete a színe, az ívelt spirállal jól be lehet festeni az összes pillát. Magában sajnos nekem nagyon hamar pandásít, alsó szempillákra egyáltalán nem tudom használni. EL primer mellett valamivel tartósabb, de így is csak a felső pillákra tudtam használni és állandóan nézegetni kellett, hogy hogyan néz ki. A szempillákat jól íveli két-három óráig, aztán az én pilláim láthatóan konyulnak, merevednek. Lemosni csak kétfázisú lemosóval tudom, azzal sem egyszerű, egyben oldódnak le nagyobb festékdarabok a pillákról, de ez lehet, hogy a primer miatt van.
Két-három hét használat után nagyon besűrűsödött, csomósan adta le a festéket. Összességében úgy hat hétig használtam, április végéig adtam neki haladékot, ez lejárt, megy a kukába. Nem győzött meg, nagy kiszerelésben biztosan nem fogom megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 1.

Nessy

2017. április 12.

Nagy reményekkel vásároltam meg, de lehet nem lesz a kedvencem. Sem dúsításra, sem hosszabbításra nincs igazán szükségem, pont jó lenne, ha éppen csak színezne és kicsit emelne, elsőre jónak is tűnt, de ma olyan brutális hosszú, vastag pókláb pillákat csinált egy rétegben, hogy csak na. Talán ha egy kicsit szárad, jobb lesz. Amúgy könnyű lemosni meleg vízzel és nagyon tartós, nem maszatol, nem pereg le. Nagyon igényes, szép kivitelű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

laraworld

2017. március 23.

Én is a korábban leírt véleményeket erősíteném.
Diszkrét pillákra vágyóknak tökéletes választás, talán a Clinique High Impact-hez hasonlítanám. Számomra ez előny, mert sietés közben is megbízható társ, pont annyira emel ki, amire napközben általában vágyom, a szálak szépen különválasztódnak. A másik faktor, amit mindig keresek az a rugalmas tartás, a nap végén is "rugóznak" a pillák, ha hozzáérek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

Én is a korábban leírt véleményeket erősíteném.

Igh12

2016. december 1.

tartós, szép, nem csomósodik. a Clinic illetve estee lauder spiráljával ellentétben ez nem tapad pillanatragasztóként a pillákra - egyszerű törlőkendővel lemosható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

senskin

2016. november 11.

Megint gazdagodtam egy mintával. Először nem tetszett, de az érzékeny szemem szerette. Most újra van alkalmam kipróbálni.
Csomagolása: Extravagáns. Nagyon jó a kidolgozása.
A termék: Jól a fogása, ami fontos. A fejének kidolgozása is jó. Jól befogja a pillákat és a festéket úgy teszi fel , ahogyan kell. Az ív segít sokat ebben.

Ára: Drága, de szép az eredmény és nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 11.

Csomagolása: Extravagáns. Nagyon jó a kidolgozása.

Ára: Drága, de szép az eredmény és nem irritál.

Anii

2016. július 12.

A megvétel után olvastam el a véleményeket és milyen jól tettem! Mert ez egy nagyon jó spirál. Az igaz, hogy nem dúsít, de abszolút hosszabbít, nekem 2 rétegben is látványos, szép fekete, ívelt pillákat csinál. A lemosása meg egy álom. Nem kenődik, nem folyik a szemem alá, nagy darabban lejön sima vízzel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Térfogat növelő, átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó segédanyag.