Shiseido

Ár:   14 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: La-Fee, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 20.

Ár:   14 000 Ft
Lelőhely:   Müller, Douglas
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Olajmentes, pórusfinomító börszín kiegyenlítö, selymes textúrájú kompact púder, natúr fedéssel, minden bőrtípusra.15-ös fényvédelem.

Water / Aqua Cyclopentasiloxane eo I szil Glycerin h 0 0Butylene Glycol h 1 0Cyclomethicone eo I h I szil 0 0Diphenylsiloxy Phenyl Trimethicone szil Synthetic Fluorphlogopite SD Alcohol 40B al Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer szil Sodium Glutamate Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone eu I szil PEG-10 Dimethicone Sorbitan Sesquiisostearate eu Isopropyl Myristate eo I i 5 3Barium Sulfate sz Bis-Butyldimethicone Polyglyceryl-3 ti I eu Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil a I eo Polyquaternium-51 Nylon-12 Thymus Serpyllum Extract tiSodium Acetylated Hyaluronate Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Seed Oil Citrus Junos Seed Extract aDisteardimonium Hectorite Aluminum Hydroxide sz I eo I h Stearic Acid eo I eu 2 0Alumina Triethoxysilylethyl Polydimethylsiloxyethyl DimethiconeSodium Citrate Triethoxycaprylylsilane szil Polysilicone-2 Trisodium EDTA Alcohol al Dimethicone eo I szil 1 0Tocopherol a I v 2 2Citric Acid kh Hydrogen DimethiconeBHT a I ta Sodium Metabisulfite a I ta Hydrated Silica Dimethicone PEG-10 / 15 Crosspolymer Tin Oxide Polymethylsilsesquioxane szil Dipropylene Glycol i Diisostearyl Malate ti I eo Glyceryl Diisostearate eo I eu Helianthus Annuus Seed Oil eo Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract Sodium Dehydroacetate ta Methylparaben ta I par 0 0Ethylparaben ta I par Phenoxyethanol ta Parfum / Fragrance i Titanium Dioxide f 0 0Iron Oxides sz 0 0Mica Red 27 / CI 45410 sz

Shiseido Sheer and Perfect Kompakt Púder I60 Natural Deep Ivory, O40 Natural Fair Ochre árnyalatokban
Ár: 3000 Ft/db + postaköltség , Eladó: Flowergirl1
Állapot: a képen látható állapotban, párszor próbált, Helyszín: --, fizetés: Szállítás: postán maradó ajánlott küldemény, Foxpost. Fizetés: előreutalással.
beauty7

2015. december 20.

Egyik barátnőm ajánlotta ezt a púdert, hogy neki csak ez vált be és hogy higgyem el tökéletes! Először nem igazán voltam vele elégedett. Átfénylett ami normális mert nem mattító ugye, de azért már túlzás volt amit csinált. Először shiseido bb krémmel használtam na akkor olyan narancssárga lettem mintha a fejem külön szolisztattam volna... Szimplán korrektorral egy fokkal jobb volt a helyzet, de akkor sem az igazi. Ha akkor írtam volna véleményt talán 3 vagy inkább 4 pontot adok, mert mikor felkentem és nem láttam a színét akkor azért szép volt :) Összetörtem véletlen és nem is foglalkoztam vele. Tegnap viszont kaptam egyet ajándékba. Gondoltam ha már így alakult próbáljuk ki, ugyanis azóta használok más alapozót (estée lauder double wear light) és más korrektort (estée lauder double wear stay in place). Ráadásul a bőröm is valamivel rendbejött, már nem zsíros egyáltalán és kevésbé problémás. Kipróbálatam és tényleg tökéletes!! Az alapozó után mattításra nincs szükségem, szóval igazából fixálásra használom, meg hogy azért tökéletesen egységesítsem az arcom. Mert azt teszi. Tökéletesen simának, tökéletesen tökéletesnek néz ki tőle a bőröm, kiegyenlíti a bőrfelszínt, ahol több korrektor van és így világosabb a bőröm valamivel teljesen egy színbe hozza az arcommal! És ráadásul 100%-ig természetes hatású! :) egész nap a helyén marad és ugyan űgx mutat az egész sminkem mint reggel mikor megcsináltam :) Szóval igazán ajánlom. Ráadásul imádom a dobozát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 20.

La-Fee

2015. május 1.

Szép bársonyosan selymes réteggel fedi be az arcot, egész nap tart, de ha valami folytán újraigazítás kellene, igazán táskabarát darab. Nem igazán mattít, hanem egészségesen mutatja meg a bőrünk fényét, ami a mi korunkban mar igazán kötelező, hogy ne mattítsuk, hacsak nem akarunk plusz tíz évet ráverni még a korunkra. :)

Frissítés: nem kap 5 csillagot, bár nem egy rossz darab, de mégsincs az a húha hatás, hogy decsodaszép lett a bőrképem. Kicsit "fakó", van amire lecserélném..

Friss:
Na mégsem rossz ez kérem szépen, még önmagában sem! Csak kellett egy kis napsütés! Az elöbb rosszul illesztettem be, ez a legfrissebb véleményem, hogy szeretem és szívesen használom már!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 1.

Friss:

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Citrus Junos Seed Extract, Tocopherol, BHT, Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Cyclomethicone, Aluminum Hydroxide

Alkoholok: SD Alcohol 40B, Alcohol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Cyclomethicone, Isopropyl Myristate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Aluminum Hydroxide, Stearic Acid, Dimethicone, Diisostearyl Malate, Glyceryl Diisostearate, Helianthus Annuus Seed Oil
Emulgeálószerek: Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Sorbitan Sesquiisostearate, Bis-Butyldimethicone Polyglyceryl-3, Stearic Acid, Glyceryl Diisostearate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Cyclomethicone, Diphenylsiloxy Phenyl Trimethicone, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Triethoxycaprylylsilane, Dimethicone, Polymethylsilsesquioxane
Tisztítószerek: Bis-Butyldimethicone Polyglyceryl-3, Thymus Serpyllum Extract, Diisostearyl Malate
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Dipropylene Glycol, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben
Színezékek: Barium Sulfate, Aluminum Hydroxide, Iron Oxides, Red 27 / CI 45410
Tartósítószerek: BHT, Sodium Metabisulfite, Sodium Dehydroacetate, Methylparaben, Ethylparaben, Phenoxyethanol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.