Shiseido

Ár:   9590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Spiky, Módosítva: 2014. november 17.

Kiszerelés:   3,8 ml
Lelőhely:   Marionnaud, Douglas

• ultravékony formula, mely kifejezetten a szem környékére lett kifejlesztve
  • segít elfedni a szem alatti sötét karikákat
  • erősíti a bőr ragyogását, kisimítja a finom vonalakat, és javítva a bőr szerkezetét

Illa

2019. június 18.

Valóban ultrakönnyű formula, nem ül bele a kis ráncokba. Inkább a szín egységesítésére szolgál mint erősebb fedésre. Nekem szerencsére nincsenek sötét karikáim, azokkal nem tudom, hogyan birkózna meg. Szép, friss bőrképet eredményez, szeretem használni. Mondig fixálom átlátszó púderrel, úgy egész nap tartós és nem ragad. Perpillanat a kedvencem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 18.

ginterzsofi

2019. március 16.

eletem missionje az atlatszo borom miatt konstans sotetlila/kek karikaim elleni harc, kb minden letezo korrektort kiprobaltam mar, es se allagban se arnyalatban nem talaltam meg meg a megfelelot - aztan valahol olvastam errol, kiprobaltam a drogeriaban (a vilagosabb es a kozepes arnyalatot, minden letezo fenynel) es nem hittem a szememnek: az arnyalata adaptalodik a borszinemhez masodpercek alatt, es utana eszre sem lehet venni hogy rajtam van. viszont felfrissiti a tekintetet, es megdobbentoen hidratalo, szinte szerumszeru, cseppet sem okoz huzodo/szarito erzetet. igazabol az egyeduli minuszpontja az illatanyag (bar nem erzodik, de generalisan minek kell bele :/ ) es az ecset ami nem tul higienikus es sztem hetek mulva problemas lesz vele dolgozni, ezert gyakran kell tisztogatni, es beauty blenderrel azert sokkal jobban eloszlathato.

ja +arnyalat-tipp, mert azon en is sokat varialtam: atlagosan vilagos (inkabb hideg/semleges tonusu) borre nekem a light 102 valt be - tok latvanyosan oxidalodik, bar amugy a 103 natural lenne pont megegyezo a borszinemmel, a szem ala es az oxidalodas miatt epp egyel vilagosabb stimmel (meglatjuk h nyaron valtozik-e).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

NickyFerrum

2018. június 19.

Nem ül bele a ráncokba mégis nagyon szépen fedi a fekete karikákat. Könnyen eldolgozható és könnyed.
Én a 103as árnyalatot használom, az nagyon szépen működik és természetes hatást kelt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 19.

Trixi

2018. március 27.

Nagyon szeretem ezt a korrektort, mert az általam próbáltak közül az egyetlen, amely nem ül be a ráncokba, teljesen természetes a látványa, mintha egy picit fényesebb ápolókrémmel kentem volna be a szemem környékét. Valamennyire fed is, de elsősorban optikailag szépít, frissebbnek, pihentebbnek mutat. Nemcsak a szemem alá, hanem a szemhéjam felső részébe is szoktam belőle felvinni, majd körben betapogatom. Nagyon jól eloszlatható, majd gyorsan szárad és eléggé tartós is. Napközben lehet ismét felvinni belőle egy frissítő réteget. Nekem az eddig próbált korrektorok inkább ártottak, mint szépítettek, nagyon művi és élettelen a hatásuk, a ráncokba beülve pedig konkrétan öregítenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 27.

Ayra

2017. december 30.

Nagyon ritkán sminkelek, így nekem nem éri meg, de csak ezért. a termék egyébként briliáns, nagyon szépen felvihető, nem ordít, tehát nem a termék baja, hogy én nem tudom eléggé kihasználni :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 30.

Cannes

2017. november 13.

Elég jó korrector nem csomósodik nem úl bele a ráncokba . az igéretét betartja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 13.

Elég jó korrector nem csomósodik nem úl bele a ráncokba . az igéretét betartja.

WVV

2017. február 9.

Egy jó korrektor, nagyon kellemes az állaga. Nekem kifejezetten tetszik, hogy ilyen ecsetes, nagyon kényelmes a használata, jól adagolható. Igazán természetes hatást lehet vele elérni, én ezt a 102-es Light árnyalattal tudtam legjobban elérni. A szem alatti területet valóban üdébbé varázsolja, azonban ha igazán problémás, fáradt, erősen karikás ez a szem környéki rész, akkor sajnos csodát ez a termék sem tud tenni (legalábbis önmagában nem).
Azt kell, hogy mondjam jó termék, de ennyiért egy picit többet vártam volna tőle. A tőle olcsóbb drogériás termékekhez képest én nem érzem azt a "Woooow" érzést. Esetleg inkább csak amiatt, hogy tudom hogy Shiseido, egy "vakteszten" lehet nem győzne meg annyira.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

Tvylvis

2017. január 21.

Tökéletes korrektor szem alá, nem túl erős fedéssel (a sheer megnevezéshez hűen). Én személy szerint nagyon szeretem, bár nem tünteti el totálisan a karikákat. Viszont így természetesebb is az összhatás. Az igen erős fedésű korrektorokat meg kell tanulni használni ahhoz, hogy kinézzen valahogy, macerásabb a használatuk számomra. És nagyobb a hibalehetőség is. Ez a korrektor enyhén, közepesen fed, viszont emellett szépen élénkíti a tekintetet, világosítja az összképet. A kiszerelését én szeretem, bár az ecsettel csak felrakom a szem alá, a Zoeva concealer ecsetével szoktam utána szépen egyenletesen elteríteni. Pici púderrel fixálva rajtam tartós, bár nekem általában a tartóssággal nincs bajom. Nagyon figyelek a szemkörnyék hidratáltságára, így nincsenek is száraz részek, de azt gondolom, hogy ez a finom állag nem emelné ki még azokat sem, ha megfelelő mennyiségben használjuk. Én szinte minden nap használom, két hónapja vettem, még van benne. Mondjuk sajnos azt egyáltalán nem tudom, meddig húzza még, nem vehető ki, mennyi fogyott el belőle. Ezért én pontot nem vonok le. Az ára szerintem rendben van, hozza amit ígér. Ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 21.

laural

2016. augusztus 11.

Nagyon sokáig hezitáltam, hogy megvegyem-e. Végül neten rendeltem, és nem bántam meg. Nekem jobban tetszik, mint a Clinique hasonló terméke, szerintem tartósabb is és egyenletesebb is. Árban is jobb, jóval több van benne. Nem ül bele látványosan az apróbb ráncokba, és szépen visszaveri a fényt. Az egyetlen problémám vele hosszabb használat után az az, hogy az ecset része elkezdett szurkálni. Megnéztem egy drogériában is, hogy az ottani teszter milyen állapotban van, és úgy láttam, hogy az az ecset is hasonlóan viselkedik, mint az enyém. Most úgy használom, hogy az ujjammal viszem fel, nem érintem az ecsetet a szemem alatti bőrhöz. Emiatt vonok le egy pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Ciprus

2016. július 5.

Hát jó kis termék már 2 éve használom szépen hidratál tartós is

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 5.

Hát jó kis termék már 2 éve használom szépen hidratál tartós is

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Glycerin, Xylitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.