Shiseido

Ár:   16 200 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: bernikrém, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 14.

Ár:   16 200 Ft
Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Intenzív feltöltő, hidratáló éjszakai gél maszk, yuzu kivonattal és vitamin kapszulákkal. Egész éjszaka táplálja a bőrt és reggelre láthatóan és érezhetően frissé, üdévé varázsolja azt. Használata este, lefekvés előtt ajánlott, így hosszú órákig fejtheti ki hatását. Az esti bőrápolási rutin utolsó lépéseként oszlassuk el egyenletesen az arcon és a dekoltázson. A bőr reggelre ragyogóbbnak, frissebbnek és kipihentebbnek tűnik, akkor is, ha kevesebbet aludtunk a kelleténél.

karmalany

2019. szeptember 11.

1 napja jutottam hozza, 1xhasznaltam:
-1. benyomasra tul sok benne az illatanyag ami kicsit elrettentett de tul tettem rajta magam es milyen jol tettem! Erzekeny borom (konnyen kipirosodik) nagyon pozitivan regalt ra. Szuper gyorsan felszivodik es az illata sem banto, felvitel utan mar nem is ereztem. Az illat amugy isteni, csak tuti nem termeszetes.
- Az apro rancokat szinte azonnal eltuntette, azt hittem nem latok jol es tuti csak kepzelodok. Masnap reggelre a hatasa meg latvanyosabb; kipihent-, egyenletes arcszin es nagyon puha arcbor. Egyelore el sem hiszem hogy tenyleg ennyire jo!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

1 napja jutottam hozza, 1xhasznaltam:

Marcsi66

2019. augusztus 30.

Még van az elődjéből (,második tégely),külföldről kellett beszereznem,láttam h még most is van,de sajna jóval drágábban már,mint ahogy előzőleg vettem..Mostanában itt jutottam hozzá az új kiadáshoz,kicsit izgultam ám h nem lesz olyan mint amit megszoktam,..de jó, kár volt aggódnom, Mert ez is szuper,ugyanaz a hatás,állaga sem változott,az illata igen,friss-citrusos.Különbséget én még nem tapasztaltam,pozitív irányban,de azért még az elején tartok.
Borsónyi mennyiség kb.elég ennyit szoktam felrakni,nagyon kiadós finomság,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Borsónyi mennyiség kb.elég ennyit szoktam felrakni,nagyon kiadós finomság,

marilyn22

2018. december 27.

A megszűnő SHISEIDO IBUKI BEAUTY SLEEPING MASK új családjának továbbfejlesztett változata. Sajnos előtte azt nem próbáltam, de az eladó hölgy szerint ugyanolyan hatékony, sőt belekerült yuzu kivonat is, ami állítólag csodaszer a bőrnek.
Az illata friss, citrusos. 2x használat után eddig pozitív a tapasztalatom, reggelre kipihentebbnek tűnik az arcom. Egyenlőre még a mennyiséget nem sikerült kitalasztalnom, hogy mennyi az ideális.
Összeségében tetszik, minden este fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

Összeségében tetszik, minden este fogom használni.

Antioxidánsok: Citrus Junos Seed Extract, BHT, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Maltitol, Trehalose, Saccharide Isomerate, Butylene Glycol

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak