Skin 79

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

A krémet feltöltötte: Panda, az összetevőket feltöltötte: Krémhilda, Módosítva: 2015. január 21.

Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Kiegyenlíti a bőr tónusát, eltünteti a szem alatti karikákat, és elhalványítja a pattanások utáni hegeket. Hármas előnyt biztosít, fehérít, csökkenti a ráncokat és UV védelmet ad. Sugárzó ragyogást ad vastag sminkszerű hatás nélkül. Ez a termék duplán előnyös, mivel nem csak make-up, hanem bőrápoló is egyben.

Water / Aqua Titanium Dioxide f 0 0Butylene Glycol Dicaprylate/ Dicaprate eo Phenyl Trimethicone szil Butylene Glycol h 1 0Cyclopentasiloxane eo I szil Zinc Oxide f 1 0Dimethicone eo I szil 1 0Glycerin h 0 0C12-15 Alkyl Benzoate eo Hydrogenated Polydecene eo Arbutin a Mica Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone ti I eu Polyglyceryl-4 Isostearate eu Cyclohexasiloxane eo I szil Sorbitan Stearate eu 0 1Natto Gum Talc 1 0Ceramide 3 Diamond Powder Amethyst Powder Pearl Powder Coral Powder Tourmaline Gold szLaminaria Japonica Extract Uncaria Gambir Extract Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract a I eo I h I i Sanguisorba Officinalis (Great Burnet) Root Extract ti Pelargonium Graveolens (Geranium) Nelumbo Nucifera (Sacred Water Lotus) Aloe Barbadensis Leaf Juice gy Hydrolyzed Collagen eo I h 0 0Nelumbo Nucifera (Sacred Lotus) Extract Caviar Extract Ubiquinone a Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract gy Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract a I eo I h I gy Acetyl Hexapeptide-8 h I pep Hesperidin Methyl Chalcone a Dipeptide-2 pep Palmitoyl Tetrapeptide-7 pep Copper Tripeptide-1 pep Sodium Hyaluronate h 0 0Tocopheryl Acetate a I v 0 0Adenosine gy Sorbitan Olivate eu Ozokerite Sodium Chloride Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer szil Hexyl Laurate eo Disteardimonium Hectorite Aluminum Hydroxide sz I eo I h Stearic Acid eo I eu 2 0Calcium Stearate sz Dimethicone / Methicone Copolymer szil Propylene Carbonate Triethoxycaprylylsilane szil Methicone eo I szil Disodium EDTA Methylparaben ta I par 0 0Propylparaben ta I par 0 0Butylparaben ta I par Parfum / Fragrance i CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz

kulturmosoly

2016. január 9.

Régebben inkább száraz volt az arcom mint zsíros, ezért ezt a terméket használtam. Akkor nagyon szerettem, bár csodát nem tett az arcommal de segített a problémákon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 9.

Szilvi92

2015. március 2.

régen rettentő sokáig csak ezt használtam, de mostanra már valahogy nem nyújtja azt amit régen. nem tudom ez miért lehet.. valamiért néha nagyon látható, lehetséges csak nem kellően hidratálok alá.. fogalmam sincs.alapvetően nem egy rossz krém, anno rendbe tette az arcomat. amikor meg leálltam a használatával visszatért minden.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 2.

GI85

2014. szeptember 4.

Imádom. A pici kiszerelés van meg(még), de totál rákattantam.Pedig milyen nehezen indult a viszonyom ezekkel(a webáruházzal voltak rossz tapasztalataim, és már eleve 3asról indultam velük emiatt), most annyira imádom. Hosszabb ideje meg van(és még mindig elég, jó, nem használom sokat,nyáron én nem igen sminkelek, de, ha igen, akkor kevés is elég), és nagyon jót tesz a bőrömmel. Gyönyörűen illeszkedik a bőrömhöz, nem okoz patikat, sőt, a pórusaim összébb mentek azóta. Szóval Karácsonyra ezzel lepem meg magam. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 4.

Oraculum

2014. március 6.

Édesanyámnak vettem ajándékba, nagyon szereti, a fedése is észrevehetetlen a bőrön, szinte beleolvad a bőrébe, pedig anyukám is elég világos bőrű.
A kiszerelése átlagos (40 g), de egy pumpányi elég egy egész arcra, szóval megéri az árát.
Az összetevői is elég szépek, jó persze ez azért nem natúr-kozmetikum:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 6.

Az összetevői is elég szépek, jó persze ez azért nem natúr-kozmetikum:)

rocksteadycat

2013. április 22.

Nagyon szép fedése van, egységesen és tökéletesen illeszkedik a bőrszínemhez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 22.

Nagyon szép fedése van, egységesen és tökéletesen illeszkedik a bőrszínemhez.

Guerlain Fangirl

2012. október 31.

Nekem nem elég a fedése, és nem is elég matt, viszont szép egyenletes, áttetsző selyemfényű felületet ad - annak, aki ezt szereti. A szinte hibátlan bőrt teszi még szebbé, egyenletesebbé, de annak, akinek van elkendőzni valója, szerintem ez a termék picit kevés lesz.

Nincs ezzel semmi baj, ha az ember tudja, mire számítson, de ezt a BB-t inkább nevezném színezett hidratálónak, semmint BB-nek. Nem jó szívvel adok neki alacsony pontszámot, mert a saját kategóriáján belül nagyon jó kis termék, csak nem jól kategorizálták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 31.

Monee

2012. szeptember 25.

Egyelőre csak kis mintát vettem ebből a BB-ből, hogy teszteljem.
Fedése minimális, főleg a szem alá kell még korrektor. Ettől függetlenül nekem tetszik, a bőröm mintha szebb lenne, tapintásra is igen kellemes, a kis pattik eltünedeztek. Továbbiakat meglátjuk, kiváncsi vagyok, hogy a tartós használata milyen bőrt eredményez majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 25.

Egyelőre csak kis mintát vettem ebből a BB-ből, hogy teszteljem.

lylli

2012. április 18.

Nekem nem nagyon jött be, kb. semmi fedése nincs viszont mint egy diszkógömb olyan ragyogó lesz az arc tőle. A pórusaimat és a bőrhibáimat sem fedte el, szóval örülök,hogy a mini változatot vettem meg :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. április 18.

lyudit

2012. március 19.

Nekem nagyon bevált. Ez az egyetlen,ami elég világos a bőrszínemhez.
Nincs túl erős fedése,amikor felkenem,azért a durvább pirosságokra pici korrektor elfér.Ja, és tökéletesen illeszkedik az arcszínemhez,valamint valóban 15-20 perc után,ahogy oxidálódik, jobban fedi a pirosságot. Ha lepúderezem,gyönyörű a finishe, és nekem egész nap tart úgy,hogy észre sem veszem,hogy bármi van az arcomon. Rögtön javított az apró gyulladásokon, és a pórusaim is kisebbek,tisztábbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 19.

Nekem nagyon bevált. Ez az egyetlen,ami elég világos a bőrszínemhez.

Panda

2012. február 20.

Ultra ragyogó lett a bőröm tőle( mintha egy lámpát felkapcsoltak volna az arcomban)- talán télen ha használható, nyáron valószínűleg nagyon természet ellenes- maximum 2 órát bírt ki és kopni kezdett- viszont az alatt az idő alatt látványosan segített a bőröm gyógyulásában...nem hiszem, hogy újra veszem, mert más termékük is gyógyító de mégis több ideig fenn marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 20.

Antioxidánsok: Arbutin, Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract, Ubiquinone, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Hesperidin Methyl Chalcone, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract, Hydrolyzed Collagen, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Acetyl Hexapeptide-8, Sodium Hyaluronate, Aluminum Hydroxide
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8, Dipeptide-2, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Copper Tripeptide-1
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Butylene Glycol Dicaprylate/ Dicaprate, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, C12-15 Alkyl Benzoate, Hydrogenated Polydecene, Cyclohexasiloxane, Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract, Hydrolyzed Collagen, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Hexyl Laurate, Aluminum Hydroxide, Stearic Acid, Methicone
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate, Sorbitan Stearate, Sorbitan Olivate, Stearic Acid
Fényvédők: Titanium Dioxide, Zinc Oxide
Szilikonok: Phenyl Trimethicone, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Cyclohexasiloxane, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone / Methicone Copolymer, Triethoxycaprylylsilane, Methicone
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Sanguisorba Officinalis (Great Burnet) Root Extract
Illatanyagok: Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben
Színezékek: Gold, Aluminum Hydroxide, Calcium Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Bonyolult összetételű szilikát, mely a szilícium mellett bórt és alumíniumot, és változó mennyiségben vasat, magnéziumot, mangánt, kálciumot, káliumot, nátriumot, lítiumot és fluort is tartalmazhat. A CosIng hivatalos besorolása szerint sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. E szerint a szabadalom szerint a tourmaline használható bőr- és hajtisztító termékekben arra, hogy csökkenteni lehessen a tisztítóban lévő felület aktív anyagok mennyiségét. Paula Begoun szerint nincs semmilyen hatása sem a bőrre.

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Két aminosavból (valin és triptofán) álló peptid. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Truthinaging információi szerint javítja a nyirokkeringést, több márka is bebizonyította a szem alatti sötét karikák halványítását (bár független kutatások által még nem igazán van alátámasztva). Mivel a szerkezete hasonlít a bőrben található lipidére, ezért természetes hidratáló anyagnak (NMF) tekinthető. Segít megőrizni a hám ép sejtközi szerkezetét, elősegíti a bőr gyógyulási folyamatát, megakadályozza a bőrirritációt és regenerálja a bőrt. Az összetevővel általában szemkrémekben találkozhatunk.

3 aminsavból álló peptide (Tripeptide-1) és réz komplexe, ami a szervezet különböző folyadékaiban (pl. plazma, vizelet, nyál) természetesen is megtalálható. A viszonylag bizonyított és sokat kutatott peptidek közé tartozik, aminek kimagasló sebgyógyító és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Különlegessége, hogy sebgyógyuláskor először segíti a hibás kollagén lebomlását, majd az egészséges, új kollagén újratermelődését. Anti-aging hatása nagyon ígéretes, egy kisebb, de embereken végzett 1998-as kutatás szerint kollagén serkentő képessége felveszi a versenyt a C-vitaminnal és a retinollal. Hajápoló termékekben is találkozhatunk vele, ahol hajnövekedést segítő tulajdonsága miatt használják. Részletesebb infó INCIDecoderen és Truthinaging-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.