Sleek

Ár:   3400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Halfway, Módosítva: 2014. augusztus 25.

Lelőhely:   Müller

A bőrt üdébbé, szebbé, kipihentebbé teszi anélkül, hogy réteges maszkot képezne a használata. Multi-vitaminokat tartalmaz. A benne lévő magas C és E-vitamin extra lökést ad a bőrnek, ezáltal egészséges bőrképet nyújt. Megvéd az UV sugárzástól, s mindeközben fiatalos, sugárzó bőrt eredményez. Anti ageing tulajdonságai és a benne található fehérjepeptidek táplálják és javítják a bőr szerkezetét.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Rakavili

2016. október 20.

Szuper BB krém, nem szárít, szépen fed, korrektorként is használom. Ami a legfontosabb, hogy egyáltalán nem ül be a ráncokba pl. a szem alatt, teljesen természetes a hatása. Imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 20.

MaryPoppins

2014. szeptember 13.

Ősszel és télen használom, a melegebb évszakokban kicsit soknak érzem. Nagyon világos bőröm van, de a Fair árnyalat tökéletesen bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 13.

szasza9695

2014. július 31.

Nagyon jó bb krém, már vagy egy éve megvan és nagyon szeretem. Tartós , természetes kinézetet ad és nem leszek tőle pattanásos. Biztos hogy újraveszem :)))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 31.

RitaSummer

2014. január 14.

A Fair árnyalatot vettem meg a világos sárgás tónusú bőrömhöz.A színnel nincs baj egybeolvad a bőrömmel viszont szereznem kell egy folyékony korrektort amit összedolgozhatok vele mert a szem alatti karikáimat nem fedi és nem is halványítja. A felvitel egy kicsit nehézkes még mert elég sűrű de majd megszokom.Egységes és simább bőrképet ad gyenge fedéssel ami hétköznapokra tűrhető némi korrektorral és még hidratál is.Adok neki 4 pontot, el fogom használni de újravásárolni nem fogom. Keresem tovább a tökéletes BB krémet.

UPDATE: Rájöttem hogy működik és megtanultam használni. Ha elfogy mégiscsak beszerzek még egyet;) Viszont marad a 4 pont mert ezt a krémet nyáron nem fogom tudni használni ugyanis ha víz éri vagy izzaddság foltokba kopik. A többi évszakra nagyon jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 14.

bogcsilike

2014. január 3.

Megvan az összes Sleek Paletta, alapozó és szájfény. Eddig mindegyikkel elégedett vagyok, kivéve ezzel az alapozóval. Összegyűlik egy résen. Ez nem vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 3.

Sminkakademia

2014. január 2.

Nagyon szeretem, bár nekem túl erős a fedése és én jobban szeretem az igazi BB krémeket, ez meg már inkább alapozó. Egész nap a helyén maradt és mintha semmi nem lenne az arcomon. Bármikor újra venném, nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

surrealbrain32

2013. június 6.

Nekem a legvilagosabb felvitelnel nagyon jo volt, olyan hatasa lett a boron mintha nem lenne rajtam semmi, megis fedte amit kell. Ami engem viszont zavar hogy par ora uttan foltokban megkopott es igy mar nagyon fura hatast keltett, ujra alapozni meg nincs se kedvem se idom egy nap. En amit reggel felteszek azt max a kifenyesedes miatt korigalom egy kis puderrel napkozbe, de soha nem alapozok ujra, meg akkor se ha reggeltol ejfelig van rajtam valami. Szoval fedes:4, szin:5, textura:4, tartossag:2 es osszesen en egy eros 3 csillagot adnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 6.

xixi

2013. április 15.

Kiváló termék akár BB-t, akár egy enyhe fedésű alapozót keres valaki. Nekem jobban tetszik, mint a koreai BB-k, más az állaga, építhető, szerintem tartósabb is náluk. Bármiféle alap nélkül fel tudom tenni mert nem szárít, eléggé hidratál önmagában is. Nagy piros pont jár azért is, hogy illatmentes. A fair és a light árnyalat között elég nagy különbség van, a light inkább egy medium-nak felel meg, előfordulhat, hogy valakinek keverni kell a kettőt, hogy jó legyen a szín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 15.

lixia168

2013. március 23.

Ma rendeltem meg ezt a BBkremet mert lattam van belole nagyon vilagos arnyalatban is.Az eddig probalt kremek mind sotetek voltak az en borszinemhez.Amint kiprobalom irok rola velemenyt. : )

Megerkezett a krem mar egy hete.Ennyi idot adtam neki hogy megszeressem,megszokjam de azt kell mondanom nem sikerult. Allagaval,fedesevel es illataval meg lennek elegedve de a szine nekem nagyon nem jott be. Felvitelkor nagyon szepen egy szinu a borommel de kb 5perc utan annyira besotetedik hogy koze sincs ahhoz a szinhez amit felkentem. Raadasul eszre vettem azt is hogy ahol viz eri ujra kivilagosodik.Legvilagosabb arnyalatot rendeltem de par perc mulva rettento sotet lesz a boromon. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 23.

Camilla_B

2013. február 10.

Nagyon-nagyon jó! Van heliaD-m is, de ez sokkal jobb. Ha alkalomra megyek inkább ezt teszem fel, mert szebb a bőrképem tőle. Nagyon tartós, nem maszkosít, sokkal jobban fed, mint az átlagos BB krém, nekem ez inkább egy jó alapozó. Kis kiszerelésben próbáltam már ázsiait, de az nem jött be, ez viszont árban is és minőségben is megfelelt a bőrömnek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Algae Extract
Peptidek: Palmitoyl Hexapeptide-19
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.