Best of Beauty 2019

Soleo

Ár:   750 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   szoláriumok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: d.nikcsi, Módosítva: 2014. december 26.

Lelőhely:   szoláriumok
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Gyors barnulást és tökéletes védelmet nyújt az arc és a dekoltázs érzékeny bőre számára. A Multibronze tartalmú termék - 5 prémium minőségű bronzerrrel - természetes és egyenletes, fokozatosan kialakuló, foltmentes barnaságot kölcsönöz az érzékeny arcbőrnek, hidratálja, segít megőrizni a rugalmasságát, a finom ráncokat elsimítja (photo-aging). Bársonyossá és rugalmassá teszi az arc bőrét, regenerálja.

hajas0711

2016. június 16.

Egy ismerosom hasznalta es mindig gyonyoru szine volt az arcanak, ami nekem eleg lassan barnul, ezert kiprobaltam. 1100ft-ert vettem a 15ml-set, az arcomra es a dekoltazsomra szoktam kenni de igyis nagyon sok alkalomra eleg, jo zsiros, nem szarad ki az arcom, fokozatosan alakitja ki a szep egyenletes barnasagot. Imadom :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

KupaiVirag

Korcsoport: < 18
2016. február 20.

5ml-es kiszerelés vettem, négy alkalomra tökéletesen elég volt. Az illata nagyon finom, engem egy kávés-narancsos-karamellás sütire emlékeztet és teljesen eltüntette a szoliszagot. Nagyon könnyű volt eloszlatni, nem túl sűrű az állaga, az én bőrömet nagyon zsírosította főleg a T zónában, elég zavaró volt, mert ez az érzés szoli után is megmaradt és borzalmasan fénylett ez a terület, mattító lapocskákat is vittem magammal, de az sem segített túl sokat. Nem is tudom, hogy ez arckrémnek vagy arcmaszknak készült-e, mindenesetre nekem nem nagyon szívódott be, úgy érzem sok terméket letörölgettem barnulás közben az arcomról a törölközővel, ezt kicsit sajnálom. Tényleg egy nagyon jó termékről beszélünk, anyukám szerint tőle örököltem, hogy egyszerűen nem fogja meg az arcomat szoli csak nagyon kis mértékben, kb négy alkalommal lehet elérni azt amit másoknál egy alkalommal, emiatt is szereztem be ezt a krémet, brutális csoki színem nem lett, de nagyon sokat segített, a szolizást is azért kezdtem el, mert nagyon sápadt volt az arcom, a nyáron vásárolt Catrice Camuflage korrektorom is sötét volt már és a szem alatti Essence Stay all day korrektor legvilágosabb árnyalata is sötét lett, pedig anno direkt egy árnyalattal világosabbat vettem a szem alatti karikákra. Ennek a kis krémnek köszönhetően nem is az első alkalom, de a második után láthatóan barnább volt az arcom, látható, ha a kezemet az arcom mellé teszem, hogy a kezem is barna, de nem annyira mint az arcom. Azóta már beszereztem egy Dr. Kelen terméket, de ha az is elfogy szeretném újravásárolni, nekem bejött, a kis hibáitól eltekintve jár neki az 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. február 20.

TunderCica

2016. január 11.

Kicsit ragacsos, de nem vészes. Sajnos elég kevés helyen lehet kapni de ha belebotlok mindig többet veszek belőle mert nagyon szeretem. Szép színt ad az arcomnak s mintha a szeplőim se jönnének ki annyira ha használom. Az illata viszont nem a legfinomabb, de jobb mint a szoliszag ☺️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 11.

rencsubaba

2015. november 27.

Fura kis illata van nemtudom eldönteni,hogy tetszike vagy sem :D de jo kis krem ez nekem gyönyörű barnára barnul tőle az arcom nemsokára elfogy és ujra veszem,mert nekem nagyon bevált szép bronz lesz az arcom tőle,nekem alapbol kreol bőröm van és hamar lebarnulok,nemtudom világos bőrűeknél,hogy szuperal.tőlem 5* ot kap,de van ennek egy masik változata is erzekeny bőrűelnek vilagosabb csajoknak inkabb azt ajánlanám :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.

Titanilla10

2015. április 22.

Gyorsan beszívódott de a barnítás csak minimálisan volt látható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.

Gyorsan beszívódott de a barnítás csak minimálisan volt látható.

bkati019

2014. december 26.

Régebben használtam ezt a krémet, amikor még lehetett kapni a szoliba, ahova jártam. Szerettem: nagyon kellemes illata van, szépen barnította az arcomat. Ha lenne újra, megvenném! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Isohexadecane, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Glyceryl Stearate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cetearyl Alcohol, Panthenol, Glycine Soja (Soybean) Oil, Arachis Hypogaea (Peanut) Oil, Cyclohexasiloxane, Isopropyl Myristate
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Polysorbate 20, Pentaerythrityl Distearate
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Dimethicone Crosspolymer, Cyclohexasiloxane
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate, Polysorbate 20
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Isopropyl Myristate, Amyl Cinnamal, Coumarin, D-Limonene
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben
Színezékek: Beta Carotene, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491
Tartósítószerek: DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.