StarGazer

Ár:   1575 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2014. április 9.

Kiszerelés:   3,5 g

Erősen pigmentált, préselt arcpír, enyhe rózsa illattal. Nem porzik, és kevés kell belőle, kiszerelése kompakt.

Kiszerelés: 3,5 g

abicicaaa

2018. június 28.

Egyes arnyalat. Tul csillamos. Tul rozsaszin. Tul pigmentalt. Nem mutat szepen a boron. Eleg meh.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 28.

pink sunrise

2018. február 9.

Számomra is meglepő módon, ez nekem A pirosító. Legalábbis volt...Az 1-es árnyalatot használom, és már 4-5x rendeltem.. Most is rendeltem utánpótlást, és szomorúan vettem észre hogy ugyanaz az árnyalat 2 különböző színű. A régi 1-es egy egészséges szatén fényű, szép halvány rózsaszín, ami fehér bőrön hihetetlen szép,egészséges színt ad az arcnak. Az új 1-es egy barackosabb rózsaszín, nagyon halvány, pirosítónak erős túlzással nevezhető,és az én porcelán fejemen is max highlighternek használható...Tudom, hogy nehéz lehet ugyanazt az árnyalatot mindig előállitani, de ez nem kis különbség... Kereshetek új kedvenc pirosítót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

pinksunrise87

2016. december 3.

1-es árnyalat az enyém,valamikor tavasszal rendeltem. Már elértem az alját,sőt, rendeltem azóta utánpótlást is, mert rájöttem mióta ez megvan, csak ezt használtam.nagyon ritkán nyúltam más pirosítóhoz.Porcelán bőröm van, szőke hajam, és ez nagyon szép minden szemsminkhez,egészséges fénye van és nem mű hatású,bár amilyen pigmentált, simán túlzásba lehet esni vele elsőre is, csak okosan kell bánni vele :) Megvettem azóta az 5-ös árnyalatot is de még mindig ez az 1- es favorit.
( Zárójelben megjegyezném, ez az a termék ami mindig olyan " szerencsés" hogy leesik valahonnan, vagy kézből , vagy polcról,de pofátlanul bírja a kétbalkezessígemet , néhány jóval drágább " rokona" példát vehetne a kitartásáról :D )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

halasiedit78

2015. november 3.

Nekem a 01-es van meg, halvány rózsaszín, nagyon kevés kell belőle, mégis szép életteli színt ad a bőrnek. Mennyei az illata, imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 3.

svivko

2015. március 27.

05-ös árnyalat van meg. Egy peach gold árnyalat. Meseszép a dobozában és swatcholva is.
Felkenve nagyon természetes hamvas barack színe van. Finishe szatén, de arcon nagyon egészséges, visszafogott fényű lesz. :)
Pigmentáltsága rendben van, mivel ez az egyik legvilágosabb árnyalat, aggódtam, hogy a kreol bőrömön hogy fog mutatni, vagy látszódni fog-e, de kis építgetéssel a legtermészetesebb barack pírt leltem meg benne. Eldolgozni gyerekjáték, nem csomós, szépen terül. Minimálisan porzik, szintetikus RT pírecsettel.
Csomagolása ízléses, masszív.
Tartóssága remek, tényleg professzionális termékről van szó.
Öt csillag, nincs okom levonni. Viszont ajánlom Nektek is, nagyon szép árnyalatok vannak. Makeuplazáról rendeltem 1250 Ft-ért.

Mint kiderült 3 ilyen árnyalatú pírem is van, megválnék tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 27.

Csomagolása ízléses, masszív.
Tartóssága remek, tényleg professzionális termékről van szó.

Mint kiderült 3 ilyen árnyalatú pírem is van, megválnék tőle.

Antioxidánsok: Propyl Gallate
Hidratálók: Propylene Glycol