Stenders

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Stenders márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rosewood, az összetevőket feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2013. augusztus 20.

Lelőhely:   Stenders márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok

Évszázadok óta a nõk kedvence a rózsa rendkívül feminin illata. Ez a kókusz- és pálmaolajból készült szappan aloe dzsúzzal és krémmel teszi a bõrt még bársonyosabbá. A rózsa parfüm illata sokáig érezhetõ marad a bõr felületén. Minden bõrtípusra ajánljuk, de kifejezetten száraz bõrre.

HexenDAB

2015. január 20.

Az illata remek, talán kissé szárít, de nem vészes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 20.

Az illata remek, talán kissé szárít, de nem vészes.

naani

Korcsoport: >54
2012. július 18.

Mint rózsa-rajongó, tavaly ilyet kaptam ajándékba a névnapomra. Az illata tényleg jó, bár szerintem parfümillatú inkább, sajnos az én bőrömet szárította, és az összetevők sem a csupa természetességről árulkodtak, de sajnos a papírját már kidobtam, így nem tudom ide beírni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. július 18.

Rosewood

2012. február 18.

Finom, rózsa illatú, krémes szappan, a bőrt nem szárítja. A méretéhez képest kissé drága, és az összetevői sem annyira természetesek, mint azt gondoltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 18.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol, Sorbitol, Sucrose, Glycerin, Butylene Glycol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Lauric Acid ti I eu 4 1

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2