Suiskin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mstindigo, Módosítva: 2012. március 1.

Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Suiskin I2PL Clinique BB krém védi és megnyugtatja még a legérzékenyebb bőrt is.
3 az 1-ben BB krém, fényvédő, öregedésgátló és folt-fehérítő hatású.

Nagyon érzékeny bőrre is használható,  IPL kezelés utáni alkalmazásra kifejlesztett formula.
Azonnali védő és nyugtató hatásán felül javítja a bőr saját védekezőképességét is az irritáció ellen.
Irritált, kipirosodásra hajlamos bőrre ajánlott.

Kodi

2013. augusztus 12.

Én azt hiszem már nem térek vissza az alapozóhoz, mert megtaláltam ezt a terméket. Hibátlan tartós fedés, idomul az arcszínhez. Csomagolás is igényes, elegáns. A 20 ml-s is sokáig elég!

Update: Sajnos arról tájékoztatott a bbkrem.hu, hogy már nem gyártják, és talán másik lesz helyette. Ha mégsem jönne be őszig, valaki meg tudná mondani tapasztalatból, hogy melyik koreai hasonlít hozzá a legjobban?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

boreger

2013. február 4.

1 hónapja használom ezt a BB krémet, eleinte nagy lelkesedéssel, aztán egyre kevésbbé.
ELŐNY:
Az árnyalat illeszkedik a világos bőrömhöz, bár oxidálódás után talán egy hajszálnyival sötétebb, de majdnem tökéletes.
Közepesen fed, 2 rétegben pedig már elég jól (na azért nem alapozó).
Kellemes viselet, nincs az embernek az az érzése, hogy van valami az arcán, gyorsan beszívódik, nem szárad ki és nem lez ragacsos később sem.
Nekem nem fényesedett ki.
HÁTRÁNY:
Bár kifejezetten ajánlják zsíros és kombinált bőrre is, és az én bőröm nem zsíros, inkább érzékeny, kiszáradásra hajlamos (télen nincs vele baj, nyáron is maximum kombinált), nekem igenis okozott 1-2 kisebb pattanást. Én sem akartam elhinni, de csak akkor volt, amikor egész nap ezt a krémet viseltem és akkor szinte mindig. Zsíros, vagy problémás bőrre szerintem egyáltalán nem való ez a krém, már csak sűrű állaga miatt sem.
Rendkívül sűrű, viszont nem kiadós, elég sokat kell felkenni belőle egy alkalommal, ha kivörösödést, vagy pl sötét karikákat akartam eltüntetni, oda 2-3 rétegben is. Valahogy a hasonlóan sűrű krémeket jobban el lehet oszlatni a bőrön, nem ezt várnám.
Szerencsére a kis kiszerelést vettem meg, az nekem úgy, hogy csak alkalmanként használtam tartott kb 1 hónapig, szerintem intenzívebb, mindennpos használat mellett 2 hét alatt simán kifogyott volna (csak azért nem használtam minden nap, mert nem volt annyira jó). A nagyobb kiszerelés így szerintem kb egy hónapra lehet elég.

Összességében szerintem nem a legjobb bb krém, nem túl magas fényvédővel (jó most télre ez mindegy), sűrű, de gyorsan fogyó állagával, viszont a színe miatt egy kicsit mégis szerettem. Mindenesetre újra venni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 4.

ELŐNY:
Közepesen fed, 2 rétegben pedig már elég jól (na azért nem alapozó).
Nekem nem fényesedett ki.
HÁTRÁNY:

javgke

2012. november 9.

Első benyomások: Nagyon tetszik az egyszerű, letisztult csomagolás! Tubusos, látszik, hogy mennyi van még benne. Nagyon világos a bőröm, így színre összepasszolunk. Az illata a szokásos púderes, de ezt alig érezni, ami nálam jó pont. Sűrű állagú, nehezebb eloszlatni, jól be kell ütögetni a bőrbe. Viselésre egyáltalán nem "nehéz", természetes a fedése.
Meglátjuk, hosszú távon h bírjuk egymást...

Újabb update, kénytelen vagyok lepontozni. A folyamatos használat során egyre kevésbé bírta fényesedés nélkül. A bőröm is elég kényes mostanság (talán miatta, kialakult valami allergia-féle? nem tudom), és a fedőhatása erre már nem elég. Lecseréltem alapozóra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 9.

Meglátjuk, hosszú távon h bírjuk egymást...

darcy

2012. szeptember 17.

Abszolút kevert (homlok zsíros, áll pattanásos, orr rosaceás, arc száraz) és nagyon világos színű a bőröm. Nagyon reméltem, hogy ez a krém majd csökkenti az orrom pirosságát. Sajnos különösebb "gyógyhatást" nem tapasztaltam, pedig április óta használom napi rendszerességgel. A pirosság miatt problémás területekre (áll, orr) minimum két rétegben kell felkenni, hogy rendesen fedjen (+ púder), de egy egész napra sajnos így sem marad meg.
Ami számomra mégis pozitívum, az a színe és az állaga. Alapból nagyon világos és jól illeszkedik a bőrszínemhez; felkenés után pedig nincs olyan érzésem, mintha egy vastag réteg lenne a bőrömön.
(Előtte kipróbáltam a Missha Signature-t, de annak még a világosabb változata is túl sötétnek bizonyult, és "nehéznek" éreztem.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 17.

DittyCat

2012. szeptember 6.

Zsíros bőröm van, nagyon világos, rózsaszínes árnyalatú (vagyis igazi zombiszín). Ennek ellenére megijedtem, mert ez a krém még az én bőrömnél is világosabbnak tűnt. De igazodott a bőröm színéhez és nem bizonyult világosnak, ennek ellenére azért nem ajánlanám napbarnított vagy sárgás tónusú bőrre.
Pár óra elteltével muszáj átpúderezni!
Egy sűrű, jól kenhető krémet kapunk, melyből egy icipici elegendő ahhoz, hogy egyenletes bőrképet kapjunk.
Első használatnál egy kisebb hámló terület volt az arcomon, de nem folyt le róla, hanem tényleg, mintha valami nyugtató pakolás lenne, az égő érzést azonnal enyhítette.

Update: egy kicsit sötétebb bőrű barátnőmre kenve már tényleg nem mutatott olyan szépen, így csak porcelánbőrre ajánlanám, de arra nagyon. Picit sötétebb bőrre szuper más BB krémek léteznek!
Viszont lehetne tartósabb, pár óra múlva már nem is látszik, hogy kentem valamit...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 6.

Pár óra elteltével muszáj átpúderezni!

turquoise_pianist

2012. július 2.

Kis méretben vettem meg, kipróbálásként, de hiába használom sokat, szinte nem is fogy. Nagyon világos bőrre is tökéletes, eléggé krémes állaga van, de nem fullasztó egyáltalán, kiegyenlíti a bőrszínt, természetes hatású, fényvédőt tartalmaz, ha valami csúnyaság kijön rajtam akkor néha még éjszakára is felkenem egyfajta kezelésként. Ha lesz pénzem a nagyra, biztos beruházok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 2.

Pernilla-J

2012. június 16.

Nekem nagyon bevált, szuper a színe a fehér bőrőmhöz, és az arcom tapintása utána szuper selymes :) A fedése elég alacsony. Az állagát kevésbé szeretem, nekem kicsit nehéz eldolgozni, de azért jár az 5* (mondjuk ennyi pénzért el is várom :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 16.

Panda

2012. június 2.

Nekem eddig kipróbált 8 BB krém közül ez volt az egyik legjobb, nagyon világos bőröm van kombinált+érzékeny (szuper mi?!). Nagyon könnyű kis krém, enyhén púderes az illata+ vmi gyógynövényes gyógyszertári illatot is érzek mellette- az egyenletes eloszlatása könnyebb mint egy BRTC BR-nek de mondjuk "nehezebb" mint a Missha PC-nek, a fedése egyáltalán nem mondható drámainak- de azért van neki. Nálam ha csak egy arctejes lemosás van előtte akkor a finish-e elég fényes lesz, de pl egy habzó-mattítós arclemosó után pont normál lesz ( olyankor enyhén gyöngyházas a bőröm, mások megállapították, hogy milyen szép az arcbőröm olyan fényes de nem zsírosan, hanem igazából nem is tudják körül írni egyszerűen szép). Én kizárólag púderrel tudom használni, hogy ne lépje át a bőröm a gyöngyházas hatást :)- de teljesen megéri-> nem győzök spórolni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 2.

sminkesmas

2012. március 25.

Azért csak 4 csillag, mert nekem nagyon világos a termék...szóval önkényesen lepontozom :-(
Bár a színe inkább bézs mint pink vagy sárgás, és ez pozitívum, jó közép vonal.
Ez a BB krém nem oxidálódott úgy, azaz nem idomult a bőröm színéhez annyira, mint megszoktam, de ez talán a túl világos árnyalat miatt volt.
Maga az érzés tényleg nagyon könnyed és nem irritál, fedése közepes, és nem szárítja a bőrt. Száraz bőröm valóban hidratált maradt egész napon át.
Fehérítő hatásáról nincsenek hosszú távú információim.
Érezni rajta, hogy jó minőség, így világosabb érzékeny és szárazabb bőrre ajánlom.
Segítségül színmintát találsz a blogomban róla.
Üdv

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 25.

Bár a színe inkább bézs mint pink vagy sárgás, és ez pozitívum, jó közép vonal.
Fehérítő hatásáról nincsenek hosszú távú információim.
Segítségül színmintát találsz a blogomban róla.
Üdv

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Arbutin
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate, Allantoin, Adenosine, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Cyclomethicone, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Niacinamide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Kukorica magjának a kivonata. A kozmetikumokat homogénné tevő és térfogatnövelő segédanyag.

Lásd denaturált alkohol.