Sunsilk

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cu2tka-baba, Módosítva: 2012. július 2.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok

Kollagénnel dúsítva.

senskin

2014. november 9.

Nagyon régen használtam ezt a márkát, de kinőttem. Akkor árban megfelelő volt, arra volt pénz. Igazából nem volt vele bajom, de túlzottan nem volt a kedvencem sem. Nem rossz amúgy, de már nem használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 9.

-Juti-

2014. augusztus 13.

Szerintem eléggé átlagos sampon, különösebb hatását nem érzékeltem, a hajam nem lett dúsabb tőle. Tisztít, de nem tapasztaltam, hogy ápolna is. Az illata kellemes, a flakonja jó, árban sem vészes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

aztecgold

2013. június 2.

Borzasztóan korpás lett tőle a hajam, hatalmas cafatokban tudtam kiszedni a hajam közül, rengeteg kemikália van benne, abszolút nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

Cu2tka-baba

2012. június 26.

Egy euros boltban találtam kisebb koromban használtam gondoltam hátha, végülis nem volt rossz, de különösebben jó sem. Mikor elkezdtem begépelni az összetevőket először sokkolódtam, hogy mennyi van aztán látva a színeloszlást a pöttyöknél annyira már nem érzem úgy h úristen mit kentem magamra, de nem is örülök neki kifejezetten.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 26.

Hidratálók: Dimethiconol, Soluble Collagen, Trehalose

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.