Syoss

Ár:   1288 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maja, Módosítva: 2013. május 27.

Kategória:   Hajápolók

Fésülhetőséget és intenzív álpolást nyújt a szőke és melírozott hajnak.

Kiszerelés: 500 ml

grosesaxl

2013. május 27.

Nagyon szomorú vagyok,hogy már nem lehet kapni :( Reménykedem,hogy hogy még visszakerül a polcokra,mert gyönyörűen csillogott tőle a szőke hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

ágica

2013. február 9.

átlagos balzsam, nem hidratál erősen és nekem az illata ae tetszett. Nem fogom újravenni, de nem volt elhasználhatatlan.( nagyon lassan fogy, tehát az ára kedvezõ) Egy közepest megérdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 9.

wisteria

2012. szeptember 20.

Nekem sajnos nem vált be. Olyan, mintha semmit nem kentem volna a hajamra, sőt a hamvasszőke árnyalatnak kifejezetten rosszat tesz, kicsit vörösessé változtatja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 20.

kfvera

2012. május 18.

Nagyon elégedett vagyok vele, én is a samponjával együtt használom és szépen rendben tartja a szőke hajam. Ár-érték arányban is kiváló, nem is tudok róla rosszat mondani, a fodrászom is mindig dicséri hajam, mióta használom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 18.

Noemi79

2012. március 19.

Én már régóta ezt használom a samponnal együtt és nagyon meg vagyok elégedve, szép fényes és puha lesz tőle a szőke haj, nem mellesleg feldobja a szőke színt is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 19.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Niacinamide, Propylene Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Színezék. Barnás sárga.