Syoss

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: helgus96, Módosítva: 2016. május 24.

Kategória:   Hajápolók

Hajtöredezés elleni hajpakolás

A Syoss Ceramide-Keratin-Komplex-szel jelentősen csökkenti a töredezettséget, mélyen behatol a hajszál szerkezetébe és segít azt helyreállítani minden rétegen keresztül egészen a hajvégekig.

Akara

2020. december 5.

Egész sokáig használtam a családot, és nem is volt rossz, de kb. a felétől visszatértem a kiinduláshoz, nagyon száraz maradt a hajam, egyre kevésbé hatottak. A sima keratinos jobban bevált, de később inkább Olaplexre váltottam drogériás termékek helyett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 5.

dtn90

2020. október 28.

Nagyon szeretem ezt a hajpakolást. Első használat után èrezhetően puhább és láthatóan szebb lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 28.

bibike2000

2020. április 16.

Nekem a régi keramidos pakolás sokkal jobban tetszett,az tényleg sokat tett azért, hogy a hajam szebbé tegye. Az illatát is szerettem, de már nem látom sehol. Ez nem annyira jön be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 16.

Zsina01

2019. november 26.

Nem éreztem semmi változást, a hajam ugyanolyan száraz maradt és az illatát is kicsit műnek találtam. Elhasználtam, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 26.

Vivus94

2019. június 26.

Na hát az én vastag szálú, nagyon sűrű, hullámos-göndör hajamat, amit szinte naponta vasalok elég nehéz kordában tartani. Ez az a pakolás amit én (tudom, helytelenül) minden hajmosás után használok, különben kezelhetetlen lesz a hajam. A hajam alsó felére használom, rajtahagyom 10 percet és olyan puhává és könnyen kezelhetővé teszi a hajam, hogy öröm nézni. Sajnos az én hajamra pakolok belőle bőven, plusz heti 2x használom, így azért nem fogy annyira lassan, de még így is sokáig kitart. Az illatát imádom, nem zsírosítja vagy nehezíti el a hajam. Tuti újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

beckywhitkins

2019. január 7.

Én eddig teljesen megvagyok vele elégedve. A Rossmanba nézelődve szemeltem ki minden előzetes vélemény nézegetése előtt, puha lett és szebb lett tőle a hajam, bár mellé még használok egy gliss kur hajvegapolot és lehet az is, meg a kis plusz olivaolaj, mindenesetre így együtt jó kis kombó, a jövőben is szeretettel fogom használni. Nekem nem zsírosítja el a hajam, sőt, nem sokára lesz a 4.nap amit kibír, régebben 2 naponta mostam hajat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 7.

Makocska

2018. augusztus 9.

Többet vártam el tőle, mint amit nyújtani tud. Hidratál, de nem az a magas fokú minőség.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

AprilJune

2018. május 25.

Nagyon szeretem! Már a második tégelyt használom el belőle. Barátnőim is észrevették, hogy erősebb, dúsabb lett a hajam. Még a fodrászom is megdicsért, hogy sokkal jobb minőségű a hajam. Mindenképp újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 25.

Adrienna

2018. május 11.

Update: A samponjához hasonlóan mégsem az igazi, biztosan nem veszek belőle többet, már az illata sem tetszik. Többnyire a hajvégekre használtam, de már váltottam teljesen más márkára.

A teljes ceramidos termékcsaláddal együtt használva látszik a hatás. Hosszú, egyenesszálú hajam szebbnek tűnik, nem olyan töredezett, fényes, tehát egészséges kinézetű lett kb. 1 hónapos használat után. Korábban a keratinos termékcsaláddal próbálkoztam, azonban nagyon szárította a hajam, nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

lemontree

2018. május 2.

Nekem olyan semmilyen. Nem érzek különbséget aközött, hogy ezt is használom vagy csak sima balzsamot. Puhább nem lesz, kifésülni a gubancolódásra hajlamos hajam amúgy is nehezített mutatvány, és még töredezettebb mint régebben, ami valószínű a téli hajszárítás miatt van, de megelőzni nemigen segít. Elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 2.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.