Syoss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: ivaxont2, Módosítva: 2012. szeptember 12.

Kategória:   Hajfestékek

Professzionális minőségű tartós hajfesték színintenzív pigmentkeverékkel a gazdag, hosszantartó hajszínért és szalonminőségű színeredményért.

Water / Aqua Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Ammonium Hydroxide Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3Glycol Distearate eo I eu Octyldodecanol eo I i I al Glyceryl Stearate eo I euSodium Laureth Sulfate ti I eu Serine Oleic Acid eo I eu Parfum / Fragrance i Silica 4-Amino-M-Cresol Sodium Sulfite ta Limonene i Tetrasodium EDTA Potassium Hydroxide Carbomer Potassium Stearate ti I eu Glycerin h 0 0Resorcinol Linalool i 2-Amino-6-Chloro-4-Nitrophenol Toluene-2,5-Diamine Sulfate Citronellol i 4-Amino-2-Hydroxytoluene Ascorbic Acid a I v Butylphenyl Methylpropional i 2 Amino 3 Hydroxypiidine2-Methylresorcinol Linoleamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate Propylene Glycol h Sodium Sulfate Hexyl Salicylate i Citrus Aurantifolia Dulcis (Orange) Peel OilHydrogen Peroxide Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1PEG-40 Castor Oil ti I eu 0 0Disodium Pyrophosphate Sodium Cetearyl Sulfate ti Disodium EDTA Sodium Benzoate ta Phosphoric Acid Water / Aqua Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Quaternium-87 ti Propylene Glycol h Isopropyl Myristate eo I i 5 3Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate Parfum / Fragrance i Citric Acid kh Phenoxyethanol ta Stearamidopropyl Dimethylamine ti I eu Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3Sodium Methylparaben ta I parPolyquaternium-37 Glycine Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate eo Panthenol eo I v 0 0Hydroxypropyltrimonium Hydrolyzed Wheat Protein Limonene i PPG-1 Trideceth-6 ti Hydrolyzed Vegetable Protein PG-Propyl Silanetriol

zsosa

2017. április 23.

Sajnos nem éri meg az árát, rettentő gyorsan kopik. Frissen festve szép színei vannak, de nekem másfél hétnél nem maradt fent tovább.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

lilibeck

2017. március 2.

10-5ös árnyalat.
Eddig nagyon szerettem a syoss hajfestékeket, de számomra most ez mellényúlás volt. Az állaga nem igazán tetszett, a színelőhívó habos volt, és miután belenyomtam a színt sehogy sem akart elegyedni. Kiöntöttem tálkába úgy tudtam csak elkeverni. Kicsit aggódtam, hogy lehet baja van a festéknek és az sem nyugtatott meg, hogy végig annyira viszketett tőle a fejbőröm, hogy folyton vakargattam. Ez a festék kimosása után sem múlt el még néhány óráig.
Egyébként a szín rendben volt, sötétbarna hajam (tő) aranyos szőke lett. A már festett középszőke hajamon (hajvég) nem sokat változtatott. A balzsam sem tetszett most, ettől egy sokkal jobb változat jár a többi syoss hajfestékhez.
Nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

10-5ös árnyalat.
Nem veszem újra.

biboranna

2016. december 2.

Érdekes, hogy ennyi rossz tapasztalatot látok. Én 2 éve festettem be a barna hajamat "lágy barna" színnel, és még most is látszik az alján, aranyosan csillog! :) Előtte se a henna, se a fodrászok által kikevert profi hajfesték nem használt, egyszerűen se érzésre, se színre nem lett más (főleg a hajerősítés+a szép aranyos-vöröses csillogás volt a cél). Igaz, ha jó emlékszem 35-40 percig volt fenn a hajamon, lehet, hogy amiatt lett olyan szép a színe és a csillogása. Igazság szerint tökéletesen teljesített, minden hozzáfűzött reményemet teljesítette: erősebb hajszálak, szép tartás, szép szín :). Sőt, nekem tetszett az is, ahogyan idővel a színe megváltozott: a sötétbarnából igazi lágy barna lett, de az aranyos-vöröses csillogás megmaradt, és a lenövés sem látszott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 2.

LadyLatte

2015. szeptember 15.

Életem első hajfestése, miután a Loreal-os hajvilágosító cuccal szét lett szőkülve az amúgy barna hajam, úgy döntöttem, őszre visszafestem az eredetire, vagyis legalább ahhoz hasonlóra....
Remegő lábakkal mentem be a DM-be, megvettem ezt... Az elején nagyon szép színe volt, sötétebb, mostanra már teljesen lejött belőle az a szín... Egyre jobban hasonlít az eredetire... :D De legalább nem roncsolta a hajamat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

Ritcyke

2015. július 30.

Aranyló rézvörös színű festéket vettem belőle. Gondoltam szép barna lesz, rézvörös fénnyel, hiszen a képen az van. Befestettem és szó szerint piros lett tőle a hajam. Nem azt a színt kaptam mit kellett volna...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 30.

mesayaa

2015. február 21.

Nem volt olyan vészes, bár taccsravágta a hajamat. Vöröset használtam belőle, de sajnos nem volt olyan szép színe, így inkább áttértem az Oleo intense-re, bár attól is elpártolni készülök. Nem hiszem, hogy ismét Syoss festékkel festeném a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

Neathril

2015. január 12.

Tőfestésnél a világosszőke árnyalata befogta a hajamat "semmilyenbarnára"! Még jó, hogy nem az egész hosszára kentem, így legalább nem kell a leszívással stb letörnöm a hajam végét. Így mehetek foltos fejjel holnap világosító festéket venni.... Soha többé ez a típus...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 12.

Twyla

2014. október 15.

Régebben használtam, de többet SOHA. Brutálisan kivégezte a hajamat. Egy nagy kóc-tömeget csinált belőle, alig bírtam kimosni, kifésülni, durva és kemény lett töle a hajam (feketét vettem amúgy), a bőrröl lehetetlen volt leszedni. Több hajmosás után is megfogta a törölközőt, párnát, ruhát. Ritka egy ótvar festék... Legalábbis szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 15.

Kittyna22

2014. szeptember 8.

a képen látható színt használtam....fekete lett tőle a hajam...soha többet!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 8.

a képen látható színt használtam....fekete lett tőle a hajam...soha többet!!

B.Sz

2014. május 25.

Régebben a Syoss csípte a fejbőrömet, ezért mást használtam, ám hosszú idő után újra Syoss-al festettem be a hajam és érdekes módon most nem irritált. A hajam vége viszont eléggé száraz lett, úgyhogy akinek eleve száraz haja van, csak óvatosan... 3-8as lágy barnát használtam, kíváncsi vagyok mennyi ideig fogja bírni... Egyelőre adok neki egy hármast.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 25.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Octyldodecanol, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Glycol Distearate, Octyldodecanol, Glyceryl Stearate, Oleic Acid, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Isopropyl Myristate, Ceteareth-20, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Panthenol
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Glycol Distearate, Glyceryl Stearate, Sodium Laureth Sulfate, Oleic Acid, Potassium Stearate, Cetearyl Alcohol, PEG-40 Castor Oil, Cetearyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Ceteareth-20
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Potassium Stearate, PEG-40 Castor Oil, Sodium Cetearyl Sulfate, Quaternium-87, Stearamidopropyl Dimethylamine, PPG-1 Trideceth-6
Illatanyagok: Octyldodecanol, Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Salicylate, Isopropyl Myristate, Parfum / Fragrance, Limonene
Parabének: Sodium Methylparaben
Tartósítószerek: Sodium Sulfite, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Sodium Methylparaben

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.